Ухвала
від 25.04.2012 по справі 5023/4577/11
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Держпром, 8-й під'їзд, майдан Свободи, 5, м. Харків, 61022,

тел. приймальня (057) 705-14-50, тел. канцелярія 705-14-41, факс 705-14-41


УХВАЛА

"25" квітня 2012 р. Справа № 5023/4577/11

вх. № 4577/11

Суддя господарського суду Чистякова І.О.

при секретарі судового засідання Ягнюк О.В.

За участю:

ліквідатора - не з`явився

скаржника - ОСОБА_1, довіреність №28/9/24-23 від 10.01.2012р. (Харківська об`єднана державна податкова інспекція Харківської області)

кредиторів - не з`явились

Розглянувши справу за заявою

Товариства з обмеженою відповідальністю "БРОКЕР - КЛАСІК", смт. Пісочин

до Товариства з обмеженою відповідальністю "БРОКЕР - КЛАСІК", смт. Пісочин

про визнання банкрутом

ВСТАНОВИВ:

Постановою господарського суду Харківської області від 23 червня 2011 року визнано Товариство з обмеженою відповідальністю «БРОКЕР - КЛАСІК» (код 35971265) банкрутом та відкрито ліквідаційну процедуру. Призначено ліквідатором боржника голову ліквідаційної комісії ОСОБА_2, якого зобов`язано в строк до 23.06.2012 р. виконати ліквідаційну процедуру.

Харківська об`єднана державна податкова інспекція звернулась із скаргою на дії ліквідатора (вх. №16411 від 29.08.2011 р.), в якій просила суд призупинити процедуру банкрутства до проведення позапланової документальної перевірки ТОВ "Брокер-Класік" та зобов"язати ліквідатора надати Харківській ОДПІ всі необхідні документи фінансово - господарської діяльності ТОВ "Брокер-Класік" необхідні для проведення перевірки дотримання боржником вимог валютного та податкового законодавства.

Ухвалою господарського суду Харківської області від 16 вересня 2011 року відмовлено Харківській ОДПІ в задоволенні скарги в частині зупинення провадження у справі, в іншій частині скарги провадження припинено, затверджено наданий суду ліквідаційний звіт та ліквідаційний баланс. Ліквідовано юридичну особу -Товариство з обмеженою відповідальністю "Брокер-Класік" (код 35971265), зареєстрованого виконкомом Харківської міської ради 18.06.2008 р. та перереєстрованого 31.07.2008 р. за місцезнаходження: 62416, АДРЕСА_1. Провадження у справі припинено.

Харківська об`єднана державна податкова інспекція, не погодившись з вищенаведеною ухвалою, подала апеляційну скаргу, за результатом розгляду якої постановою Харківського апеляційного господарського суду від 27 жовтня 2011 року апеляційну скаргу Харківської об`єднаної державної податкової інспекції задоволено частково, ухвалу господарського суду Харківської області від 16.09.2011р. у справі №5023/4577/11 скасовано в частині: припинення провадження в іншій частині скарги, затвердження ліквідаційного звіт та ліквідаційного балансу, ліквідації юридичної особи - Товариства з обмеженою відповідальністю "Брокер - Класік", припинення провадження у справі, зобов`язання Головного управління статистики у Харківській області виключити з Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України ТОВ "Брокер - Класік", зобов`язання державного реєстратора провести державну реєстрацію припинення юридичної особи -банкрута, внести до Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців запис про проведення державної реєстрації припинення юридичної особи та передати органам державної статистики, державної податкової служби, Пенсійного фонду України, фондів соціального страхування повідомлення про проведення державної реєстрації припинення для зняття юридичної особи з обліку.

Ухвалою господарського суду Харківської області від 14 листопада 2011 року призначено до слухання звіт ліквідатора та скаргу Харківської об`єднаної державної податкової інспекції в частині зобов`язання ліквідатора надати Харківській ОДПІ всі необхідні документи фінансово - господарської діяльності ТОВ "БРОКЕР - КЛАСІК", які необхідні для проведення перевірки дотримання боржником вимог валютного та податкового законодавства на "21" грудня 2011 р. о 11:00.

Ліквідатор, не погодившись з постановою Харківського апеляційного господарського суду від 27 жовтня 2011 року, звернувся із касаційною скаргою, у зв`язку з чим матеріали справи були направлені до Вищого господарського суду України.

За результатами касаційного оскарження постановою Вищого господарського суду України від 14 лютого 2012 року касаційну скаргу ліквідатора залишено без задоволення, постанову Харківського апеляційного господарського суду від 27.10.2011р. залишено без змін.

Ухвалою господарського суду Харківської області від 05 березня 2012 року призначено до слухання звіт ліквідатора та скаргу Харківської об`єднаної державної податкової інспекції в частині зобов`язання ліквідатора надати Харківській ОДПІ всі необхідні документи фінансово - господарської діяльності ТОВ "БРОКЕР - КЛАСІК", які необхідні для проведення перевірки дотримання боржником вимог валютного та податкового законодавства на "26" березня 2012 р. о 14:00.

Ухвалою господарського суду Харківської області від 26 березня 2012 року у зв`язку з неявкою ліквідатора, скаржника та кредиторів та необхідністю надання витребуваних судом документів слухання звіту ліквідатора та скарги Харківської об`єднаної державної податкової інспекції в частині зобов`язання ліквідатора надати Харківській ОДПІ всі необхідні документи фінансово - господарської діяльності ТОВ "БРОКЕР - КЛАСІК", які необхідні для проведення перевірки дотримання боржником вимог валютного та податкового законодавства було відкладено на "25" квітня 2012 р. об 11:00.

Представник скаржника (Харківська об`єднана державна податкова інспекція Харківської області) надав супровідним листом 25 квітня 2012 року копію довіреності №28/9/24-23 від 10.01.2012р., яка судом долучається до матеріалів справи та повідомив суд, що скаржником було проведено перевірку дотримання банкрутом вимог валютного та податкового законодавства, про що складено відповідний акт, а тому заявник скарги не заперечує проти затвердження звіту ліквідатора.

Ліквідатор у судове засідання не з`явився, про причини неявки суд не повідомив, витребувані судом документи не представив, про час та місце слухання звіту ліквідатора та скарги був повідомлений належним чином згідно діючого законодавства.

Відповідно до частини 2 статті 4-1 Господарського процесуального кодексу України, провадження у справах про банкрутство здійснюється у порядку, передбаченому цим кодексом з врахуванням вимог Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом".

За приписами ч. 1 ст. 77 ГПК України господарський суд відкладає розгляд справи, коли за якихось обставин спір не може бути вирішено в даному засіданні. Такими обставинами, зокрема, є нез'явлення в засідання представників сторін, інших учасників судового процесу; неподання витребуваних доказів; необхідність витребування нових доказів та інше.

При таких обставинах, приймаючи до уваги неявку ліквідатора та кредиторів, ненадання ліквідатором звіту про виконану роботу, всіх доказів, що свідчать про виконання ліквідаційної процедури з урахуванням викладеного у постанові Харківського апеляційного господарського суду від 27 жовтня 2011 року по справі №Б-5023/4577/11, суд вважає доцільним відкласти слухання звіту ліквідатора та скарги на дії ліквідатора.

Керуючись ст.ст. 22, 32, 51 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом", ст.ст. 77, 86 Господарського процесуального кодексу України, суд, -

УХВАЛИВ:

1. Слухання звіту ліквідатора та скарги Харківської об`єднаної державної податкової інспекції в частині зобов`язання ліквідатора надати Харківській ОДПІ всі необхідні документи фінансово - господарської діяльності ТОВ "БРОКЕР - КЛАСІК", які необхідні для проведення перевірки дотримання боржником вимог валютного та податкового законодавства відкласти на "28" травня 2012 р. о(об) 14:30 м. Харків, пл. Свободи 5 Держпром 8-й під'їзд, к. 319, 3-й поверх.

2. Зобов'язати ліквідатора надати суду звіт про виконану роботу, всі докази, що свідчать про виконання ліквідаційної процедури з урахуванням викладеного у постанові Харківського апеляційного господарського суду від 27 жовтня 2011 року по справі №Б-5023/4577/11, письмові пояснення відносно поданої скарги.

3. Зобов`язати ліквідатора та Харківську об`єднану державну податкову інспекцію Харківської області надати документальне підтвердження проведення органами державної податкової інспекції позапланової документальної перевірки банкрута.

4. Дану ухвалу направити ліквідатору, ТОВ ВО "СВАН", Харківському районному центру зайнятості.

Суддя Чистякова І.О.

справа №5023/4577/11

СудГосподарський суд Харківської області
Дата ухвалення рішення25.04.2012
Оприлюднено06.08.2015
Номер документу47800422
СудочинствоГосподарське

Судовий реєстр по справі —5023/4577/11

Ухвала від 26.03.2012

Господарське

Господарський суд Харківської області

Чистякова І.О.

Ухвала від 25.04.2012

Господарське

Господарський суд Харківської області

Чистякова І.О.

Ухвала від 23.07.2012

Господарське

Господарський суд Харківської області

Чистякова І.О.

Ухвала від 29.05.2012

Господарське

Господарський суд Харківської області

Чистякова І.О.

Ухвала від 12.09.2011

Господарське

Господарський суд Харківської області

Усатий В.О.

Постанова від 23.06.2011

Господарське

Господарський суд Харківської області

Усатий В.О.

Постанова від 03.09.2012

Господарське

Господарський суд Харківської області

Чистякова І.О.

Ухвала від 05.03.2012

Господарське

Господарський суд Харківської області

Чистякова І.О.

Ухвала від 14.11.2011

Господарське

Господарський суд Харківської області

Чистякова І.О.

Постанова від 28.10.2011

Господарське

Харківський апеляційний господарський суд

Крестьянінов О.О.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні