cpg1251
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Держпром, 8-й під'їзд, майдан Свободи, 5, м. Харків, 61022,
тел. приймальня (057) 705-14-50, тел. канцелярія 705-14-41, факс 705-14-41
УХВАЛА
"09" квітня 2013 р. Справа № 5023/9909/11
вх. № 9909/11
Суддя господарського суду Дзюба О.А.
при секретарі судового засідання Шаповалов О.В.
За участю:
Ліквідатора - арбітражного керуючого Горбачова Т.А., ліцензія від 06.06.12р.
Представника ініціюючого кредитора - Лістунова Т.О., довіреність від 09.01.13р.
Розглянувши справу за заявою
УПФУ в Московському Районі, м. Харків
до Товариства з обмеженою відповідальністю "Пеко-НТ", м. Харків
про визнання банкрутом
ВСТАНОВИВ:
Ухвалою господарського суду Харківської області від 06 березня 2013 року розгляд справи відкладався на 09 квітня 2013 року, учасники процесу зобов'язувались виконати в повному обсязі вимоги попередніх ухвал суду.
До канцелярії суду від ліквідатора надійшов звіт (вх№ 13274) про здійснені заходи з ліквідації банкрута, а також клопотання (вх№ 13276) про витребування доказів.
В судовому засіданні ліквідатор пояснив, що з метою виконання вимог суду, а саме закінчення ліквідаційної процедури в повному обсязі, ним неодноразово направлялися запити до Московського РВ ХМУ УМВС України в Харківської області, з метою з'ясування питання, чи порушувалась у відношенні посадових осіб банкрута кримінальна справа, проте на даний час відповіді до ліквідатора не надходило, у зв'язку з чим, підтримав клопотання про зобов'язання Московського РВ ХМУ УМВС України в Харківської області надати необхідну інформацію.
Присутній у засіданні суду представник кредитора надав суду усні пояснення по справі.
Розглянувши матеріали справи, клопотання ліквідатора про витребування доказів, заслухавши присутнього у засіданні суду ліквідатора, суд зазначає наступне.
У відповідності до ч. 1 ст. 5 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом", провадження у справах про банкрутство регулюється цим Законом, Господарським процесуальним кодексом України, іншими законодавчим актами України.
Згідно ст. 4-1 Господарського процесуального кодексу України, господарські суди розглядаються справи про банкрутство у порядку провадження, передбаченому цим Кодексом, з урахуванням особливостей, встановлених Законом про банкрутство. Тобто, при вирішенні питань процесуального характеру під час розгляду справ про банкрутство господарські суди повинні керуватися Законом і застосовувати ті статті або відповідні частини статей ГПК України, які мають універсальний характер для будь-якої форми судового процесу.
У відповідності до ст. 38 Господарського процесуального кодексу України, сторона або прокурор у разі неможливості самостійно надати докази вправі подати клопотання про витребування господарським судом доказів. У разі задоволення клопотання суд своєю ухвалою витребовує необхідні докази і може уповноважити на одержання таких доказів заінтересовану сторону.
Згідно ст. 25 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом", ліквідатор з дня свого призначення приймає до свого відання майно боржника, вживає заходи по забезпеченню його збереження; виконує функції з управління та розпорядження майном банкрута; здійснює інвентаризацію та оцінку майна банкрута згідно з законодавством; вживає заходів, спрямованих на пошук, виявлення та повернення майна банкрута, що знаходиться у третіх осіб; реалізує майно банкрута для задоволення вимог, включених до реєстру вимог кредиторів, у порядку передбаченому цим Законом; здійснює інші повноваження, передбачені цим Законом.
Отже, врахувавши зазначене, з метою здійснення ліквідатором всіх необхідних ліквідаційних заходів для завершення ліквідаційної процедури в повному обсязі, суд дійшов висновку задовольнити клопотання ліквідатора про витребування доказів, які мають суттєве значення для всебічного та повного розгляду справи по суті, та витребувати у Московського РВ ХМУ УМВС України в Харківської області відомості стосовно наявності або відсутності порушених кримінальних справ у відношенні посадових осіб банкрута.
Відповідно до ч. 1 ст. 77 Господарського процесуального кодексу України господарський суд відкладає розгляд справи, коли за якихось обставин вона не може бути вирішена в даному засіданні. Такими обставинами, зокрема, є нез'явлення в засідання представників сторін, інших учасників судового процесу; неподання витребуваних доказів; необхідність витребування нових доказів та інше.
Приймаючи до уваги, що ліквідаційна процедура на цей час не завершена та враховуючи необхідність витребування документів, які мають суттєве значення для всебічного та повного розгляду справи, суд вважає доцільним розгляд справи відкласти.
Керуючись ст.ст. 22-32, 52 Закону України „Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом", ст. 38, 77, 86 Господарського процесуального кодексу України, суд -
УХВАЛИВ:
1. Задовольнити клопотання ліквідатора про витребування доказів.
2. Зобов'язати Московський РВ ХМУ УМВС України в Харківської області невідкладно, з моменту отримання даної ухвалу надати суду відомості стовно наявності або відсутності порушених кримінальних справ у відношенні посадових осіб банкрута - ТОВ "Пеко-НТ" (код 31941389).
3. Розгляд справи відкласти на "18" червня 2013 р. о(об) 11:30 м. Харків, пл. Свободи 5 Держпром 8-й під'їзд, к. 107.
4. Дану ухвалу направити ліквідатору, кредитору, Московський РВ ХМУ УМВС України в Харківської області.
Суддя Дзюба О.А.
Суд | Господарський суд Харківської області |
Дата ухвалення рішення | 09.04.2013 |
Оприлюднено | 06.08.2015 |
Номер документу | 47846952 |
Судочинство | Господарське |
Господарське
Господарський суд Харківської області
Дзюба О.А.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні