ВІННИЦЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
м. Вінниця, вул. Островського, 14
тел/факс (0432) 55-15-10, 55-15-15, e-mail: inbox@adm.vn.court.gov.ua
У Х В А Л А
про залишення позовної заяви без руху
18 лютого 2010 р. Справа № 2-а-585/10/0270
Суддя Вінницького окружного адміністративного суду Сауляк Юрій Васильович, розглянувши матеріали позовної заяви:
за позовом: Жмеринського міжрайонного прокурора у Вінницькій області в інтересах Територіального управління Головної державної інспекції на автомобільному транспорті у Вінницькій області
до: малого приватного підприємства "Господарчий"
про: стягнення штрафу в сумі 1700 гривень
В С Т А Н О В И В :
До Вінницького окружного адміністративного суду надійшла позовна заява Жмеринського міжрайонного прокурора у Вінницькій області в інтересах Територіального управління Головної державної інспекції на автомобільному транспорті у Вінницькій області до малого приватного підприємства "Господарчий" про стягнення штрафу в сумі 1700 гривень.
Ознайомившись з позовною заявою та доданими матеріалами, вважаю, що зазначена позовна заява підлягає залишенню без руху з наступних підстав.
Відповідно до статті 104 Кодексу адміністративного судочинства (далі - КАС) України особа має право звернутися до суду з адміністративним позовом, якщо вона вважає, що порушено її права, свободи чи інтереси у сфері публічно –правових відносин. Відповідний позов подається до адміністративного суду у формі письмової позовної заяви, яка повинна відповідати загальним вимогам, що встановлені статтею 106 КАС України.
Згідно із п. 3 ч. 1 ст. 106 КАС України у позовній заяві зазначається ім'я (найменування) відповідача, посада і місце служби посадової чи службової особи, поштова адреса, а також номер засобу зв'язку, адреса електронної пошти, якщо такі відомі.
У порушення вимог положень вищезазначеної статті позивач у поданій позовній заяві не зазначив номеру засобу зв'язку відповідача (номера телефону), що у свою чергу позбавляє суд можливості повідомити відповідача про розгляд справи, зокрема, через зазначений засіб зв'язку.
Окрім того, позивач у порушення вимог ч. 4 ст. 106 КАС України у позовній заяві не зазначив дату її підписання.
За правилами визначеними частиною 1 статті 108 КАС України суддя, встановивши, що позовну заяву подано без додержання вимог, викладених в статті 106 КАС України, постановляє ухвалу про залишення позовної заяви без руху, про що повідомляє позивача та надає йому строк для усунення недоліків.
Керуючись статтею 108 КАС України, –
У Х В А Л И В :
1. Позовну заяву Жмеринського міжрайонного прокурора у Вінницькій області в інтересах Територіального управління Головної державної інспекції на автомобільному транспорті у Вінницькій області до малого приватного підприємства "Господарчий" про стягнення штрафу в сумі 1700 гривень залишити без руху.
2. Запропонувати Жмеринському міжрайонному прокурору Вінницької області до 04.03.2010 року виправити вказані у цій ухвалі недоліки.
3. Дану ухвалу направити позивачу.
Відповідно до ст. 186 КАС України ухвала може бути оскаржена протягом 5 днів з дня її проголошення. Якщо ухвалу було постановлено без виклику особи, яка її оскаржує, то строк подання заяви про апеляційне оскарження обчислюється з дня отримання нею копії ухвали . Апеляційна скарга на ухвалу суду першої інстанції подається протягом 10 днів після подання заяви про апеляційне оскарження. При цьому апеляційна скарга може бути подана без попереднього подання заяви про апеляційне оскарження , якщо скарга подається у строк, встановлений для подання заяви про апеляційне оскарження. Заява про апеляційне оскарження та апеляційна скарга подаються до суду апеляційної інстанції через суд , який ухвалив оскаржуване судове рішення. Копія апеляційної скарги одночасно надсилається особою, яка її подає, до суду апеляційної інстанції.
Відповідно до ст. 254 КАС України ухвала набирає законної сили після закінчення строку подання заяви про апеляційне оскарження, якщо її не було подано. Якщо було подано заяву про апеляційне оскарження, але апеляційна скарга не була подана у строк, встановлений цим Кодексом, постанова або ухвала суду першої інстанції набирає сили після закінчення цього строку.
У разі подання апеляційної скарги судове рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після закінчення апеляційного розгляду справи.
Суддя (підпис) Сауляк Юрій Васильович
з оригіналом згідно
Суддя
Секретар
Суд | Вінницький окружний адміністративний суд |
Дата ухвалення рішення | 18.02.2010 |
Оприлюднено | 12.08.2015 |
Номер документу | 48052418 |
Судочинство | Адміністративне |
Адміністративне
Вінницький окружний адміністративний суд
Сауляк Юрій Васильович
Адміністративне
Вінницький окружний адміністративний суд
Сауляк Юрій Васильович
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні