Україна
Харківський апеляційний господарський суд
УХВАЛА
про прийняття апеляційної скарги до провадження
"05" травня 2010 р. Справа № 33/281-09
Колегія суддів у складі:
головуючий суддя Шутенко І.А., судді Бабакова Л.М.* , ОСОБА_1
розглянувши апеляційну скаргу позивача, АК «Харківобленерго», м. Харків, (вх. № 1315Х/2-4) на рішення господарського суду Харківської області від 06.04.2010р. по справі № 33/281-09
за позовом Акціонерної компанії «Харківобленерго, м. Харків
до Закритого акціонерного товариства «Агротон», м. Куп’янськ
про зобов’язання вчинити певні дії та визнання наявності права
встановила:
Рішенням господарського суду Харківської області від 06.04.2010р. (суддя Савченко А.А.) в задоволенні позову було відмовлено.
Позивач, АК «Харківобленерго», з рішенням місцевого господарського суду не погодився та звернувся до Харківського апеляційного господарського суду з апеляційною скаргою, в якій просить рішення суду першої інстанції скасувати, посилаючись на порушення судом норм матеріального та процесуального права.
Одночасно в апеляційній скарзі викладено клопотання про відновлення пропущеного строку на подання апеляційної скарги.
Перевіривши матеріали апеляційної скарги, їх відповідність вимогам ГПК України і враховуючи поважність причини пропуску заявником строку на апеляційне оскарження та на те, що можливість відновлення строку не втрачено, колегія суддів Харківського апеляційного господарського суду встановила, що подані матеріали є достатніми для прийняття апеляційної скарги до провадження.
Керуючись ст. 53, 93, 94, 98 Господарського процесуального кодексу України, колегія суддів Харківського апеляційного господарського суду, -
ухвалила:
1. Відновити пропущений строк на подання апеляційної скарги.
2. Прийняти апеляційну скаргу до провадження.
3. Розгляд скарги призначити на "23" червня 2010 р. об 09:30 год. у приміщенні Харківського апеляційного господарського суду за адресою: 61022, місто Харків, пр. Леніна 5, 1-й поверх., каб. № 105.
4. Зобов’язати відповідача не пізніше ніж за три дні до судового засідання надати суду відзив на апеляційну скаргу, документальне обґрунтування своїх заперечень.
5. Визнати обов’язковою явку представників сторін з належним чином оформленими повноваженнями. Про неможливість прибуття представників обов’язково письмово повідомити суд.
6. Попередити сторони, що у разі неявки представників сторін з належним чином оформленими повноваженнями, ненаданням витребуваних документів, справа може бути розглянута за наявними в ній документами.
Головуючий суддя Шутенко І.А.
Судді Бабакова Л.М.*
ОСОБА_1
Примітка: Звернути увагу сторін на те, що суд має право стягувати в доход державного бюджету з винної сторони штраф у розмірі до 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян за ненадіслання у встановлений строк відзиву на позовну заяву або витребуваних господарським судом матеріалів, а також за ухилення від вчинення дій, покладених господарським судом на сторону (п. 5 ст.83 ГПК України).
Суд | Харківський апеляційний господарський суд |
Дата ухвалення рішення | 05.05.2010 |
Оприлюднено | 13.08.2015 |
Номер документу | 48115733 |
Судочинство | Господарське |
Господарське
Харківський апеляційний господарський суд
Бабакова Л.М.*
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні