cpg1251
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ
18005, м. Черкаси, бульвар Шевченка, 307, тел. канцелярії (0472) 31-21-49, inbox@ck.arbitr.gov.ua
УХВАЛА
"11" серпня 2015 р. Справа № 925/1063/15
Господарський суд Черкаської області в складі: головуючого - судді Спаських Н.М. з секретарем судового засідання Волна С.В., за участю представників сторін:
від позивача: Сиворка С.С., Сиворог А.П. - за довіреностями;
від відповідача: не з'явився;
третя особа: Реєстраційна служба: не з'явився;
розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Черкаси справу за позовом Приватного акціонерного товариства "Житлобуд" до Об'єднання співвласників багатоквартирного будинку "Гоголя,137" про визнання недійсними установчих документів та скасування державної реєстрації
ВСТАНОВИВ:
У суду є необхідність витребування додаткових доказів. За таких обставин розгляд справи слід відкласти.
Керуючись ст. 38,43,77 ГПК України -
УХВАЛИВ:
Розгляд справи відкласти на 11:00 год. 25 серпня 2015 року .
Засідання провести в приміщенні господарського суду Черкаської області за адресою бул. Шевченка, 307, каб. 222 у м. Черкаси.
До дня засідання сторонам надати суду:
Позивач: копії витягів або свідоцтв про право власності (чи інших доказів) на всіх власників будинку, які мали право приймати участь в установчих зборах.
Відповідач: завчасно ознайомтеся із додатково поданими у справу документами. Надайте суду докази вручення під розписку або рекомендованим поштовим повідомленням інформації про проведення установчих зборів всім власникам квартир; дотримання процедури встановлення особи, яка є уповноваженою для участі в установчих зборах (паспортні дані, відомості про право власності на квартири). Надайте пояснення, де проводилися установчі збори та були розміщені всі особи, які прийняли участь у зборах. Надайте розрахунок голосів та присутніх на зборах осіб, за яким було визначено кворум на установчих зборах. Поясність, як голосували 17 чоловік, якщо на зборах згідно протоколу від 29.03.2015 року були присутні 178 чоловік, з яких 150 по всіх питаннях голосували -за, а 11 по всіх питаннях голосували - проти та як це відображено у протоколі. Надайте копії доручень від власників квартир Новицької І.М., Майданюк Н.В., Мироненко Л.О., Кондрашової О.В., за яких згідно списків проголосували інші особи.
Суддя Спаських Н.М.
Суд | Господарський суд Черкаської області |
Дата ухвалення рішення | 11.08.2015 |
Оприлюднено | 14.08.2015 |
Номер документу | 48217642 |
Судочинство | Господарське |
Господарське
Господарський суд Черкаської області
Спаських Н.М.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні