Постанова
від 08.09.2010 по справі 4-177/2010
БРОВАРСЬКИЙ МІСЬКРАЙОННИЙ СУД КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

справа № 4-177/2010

ПОСТАНОВА

«08» вересня 2010 року м. Бровари

Суддя Броварського міськрайонного суду Київської області Пошкурлат О.М., розглянувши в приміщенні Броварського міськрайонного суду скаргу ОСОБА_1 на постанову слідчого Броварського МВ ГУ МВС України в Київській області Пономаренка від 01 травня 2010 року про порушення кримінальної справи за фактом дорожньо-транспортної пригоди,

в с т а н о в и в:

07 вересня 2010 року до Броварського міськрайонного суду надійшла скарга ОСОБА_1 на постанову слідчого Броварського МВ ГУ МВС України в Київській області Пономаренка від 01 травня 2010 року про порушення кримінальної справи за фактом дорожньо-транспортної пригоди.

ОСОБА_1 звернувся до суду зі скаргою з тих підстав, що 03 грудня 2009 року він був учасником ДТП. Іншим учасником такого був ОСОБА_2

01 травня 2010 року слідчим Броварського МВ ГУ МВС України Пономаренком була винесена постанова про порушення кримінальної справи за фактом ДТП, що мала місце 03.12.2009.

Вважає, що дана кримінальна справа за фактом ДТП порушена незаконно, з порушенням вимог ч. 3 ст. 98 КПК України.

За змістом ст.236-7 КПК України постанова органу дізнання, слідчого, прокурора про порушення кримінальної справи щодо конкретної особи чи за фактом вчинення злочину може бути оскаржена до місцевого суду за місцем розташування органу або роботи посадової особи, яка винесла постанову, з дотриманням правил підсудності. Скарга на постанову органу дізнання, слідчого, прокурора про порушення кримінальної справи за фактом вчинення злочину може бути подана до суду особою, інтересів якої стосується порушена кримінальна справа, її захисником чи законним представником з достатнім обґрунтуванням порушення прав та законних інтересів відповідної особи. Якщо обґрунтування порушення прав та інтересів особи визнано суддею недостатнім, суддя приймає рішення про відмову у відкритті провадження з розгляду скарги. Відмова у відкритті провадження не позбавляє права повторно звертатися до суду.

За таких обставин обґрунтування порушення прав та законних інтересів особи, яка звернулася до суду із скаргою, слід визнати недостатніми, оскільки в додатках до скарги не додано копії оскаржуваної постанови, а тому й відмовити у відкритті провадження у скарзі.

На підставі викладеного та керуючись ст.236-7 КПК України,

п о с т а н о в и в:

у відкритті провадження з розгляду скарги ОСОБА_1 на постанову слідчого Броварського МВ ГУ МВС України в Київській області Пономаренка від 01 травня 2010 року про порушення кримінальної справи за фактом дорожньо-транспортної пригоди - відмовити.

Відмова у відкритті провадження не позбавляє права повторно звертатися до суду.

Суддя: О.Пошкурлат

СудБроварський міськрайонний суд Київської області
Дата ухвалення рішення08.09.2010
Оприлюднено14.08.2015
Номер документу48223109
СудочинствоКримінальне

Судовий реєстр по справі —4-177/2010

Постанова від 20.05.2010

Кримінальне

Заводський районний суд м. Запоріжжя

Федоренко Р.Г.

Постанова від 25.08.2010

Кримінальне

Коломийський міськрайонний суд Івано-Франківської області

Васильковський В. М.

Постанова від 15.06.2010

Кримінальне

Новокаховський міський суд Херсонської області

Матвєєва Н. В.

Постанова від 04.09.2010

Кримінальне

Самбірський міськрайонний суд Львівської області

Кравців В. І.

Постанова від 09.04.2010

Кримінальне

Слов'янський міськрайонний суд Донецької області

Дубановська І. Д.

Постанова від 08.09.2010

Кримінальне

Броварський міськрайонний суд Київської області

Пошкурлат О. М.

Постанова від 26.11.2010

Кримінальне

Сніжнянський міський суд Донецької області

Бикадоров Віктор Миколайович

Постанова від 21.12.2010

Кримінальне

Ясинуватський міськрайонний суд Донецької області

Шигірт Федір Сергійович

Постанова від 09.11.2010

Кримінальне

Ізюмський міськрайонний суд Харківської області

Дроздова Наталія Вікторівна

Постанова від 02.11.2010

Кримінальне

Лозівський міськрайонний суд Харківської області

Полєхін Андрій Юрійович

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні