ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
УХВАЛА
про відкладення слухання
30 січня 2014 р. Справа № 902/1671/13
Господарський суд Вінницької області у складі судді Нешик О.С., при секретарі судового засідання Снігур О.О. , розглянувши у відкритому судовому засіданні справу
за позовом приватного підприємства "Л.В.С.", с.Розсошенці Полтавського району Полтавської області
до приватного підприємства "ВудВінКом", м.Вінниця
про стягнення заборгованості 10696,59 грн за надані транспортні послуги з перевезення
представники сторін не з'явились.
В С Т А Н О В И В :
Приватне підприємство "Л.В.С." звернулось до господарського суду Вінницької області з позовом про стягнення з приватного підприємства "ВудВінКом" 10696,59 грн заборгованості, що виникла внаслідок неналежного виконання останнім умов укладеного між сторонами договору про надання транспортних послуги з перевезення експортно-імпортних вантажів №01/08/2013 від 01.08.2013, з яких: 10588,10 грн - основний борг; 66,14 грн - 3% річних; 42,35 грн - сума, на яку збільшився борг внаслідок інфляційних процесів.
Ухвалою суду від 13 грудня 2013 року порушено провадження у даній справі, судове засідання призначено на 30 січня 2014 року.
На визначену судом дату (30.01.2014) сторони повноважних представників не направили, хоча про місце та час судового засідання повідомлені належним чином, що стверджується наявними у справі матеріалами.
30 січня 2014 року до суду надійшла письмова заява від 27 січня 2014 року, в якій приватне підприємство "Л.В.С." просить суд відкласти розгляду справи посилаючись на зайнятість представника в іншому судовому засіданні. Також даним листом позивач повідомив суд, що місцемзнаходження юридичної особи відповідача є: 21000 АДРЕСА_1.
Серед документів, що надійшли на адресу суду також міститься заява ПП "Л.В.С." "про збільшення позовних вимог" від 27.01.2013, якою останній просить суд в зв'язку з неналежним виконанням приватним підприємством "ВідВінКом" договору №01/08/2013 від 01.08.2013 постановити рішення про стягнення з нього на користь позивача 10588,10 грн основного боргу; 107,91 грн 3% річних та суму, на яку збільшився борг внаслідок інфляційних процесів в розмірі 116,87 грн.
Заява позивача від 27.01.2014 на підставі положень ст.22 ГПК України прийнята судом до розгляду.
З урахуванням викладених обставин суд дійшов висновку, що з метою забезпечення реалізації прав, наданих сторонам Господарським процесуальним кодексом України, зокрема, на участь у господарських засіданнях, на подання доказів в обґрунтування своїх вимог та заперечень, судове засідання слід відкласти на іншу дату.
Керуючись п.п. 1, 2 ч.1 ст.77, ст.ст. 86, 115 Господарського процесуального кодексу України суд
У Х В А Л И В :
1. Розгляд справи відкласти. Слухання справи відбудеться 10 лютого 2014 р. о 12:30 год. в приміщенні господарського суду, кімн. №1113.
2. В судове засідання викликати представників позивача та відповідача для надання пояснень, з доказами про повноваження (для представників сторін - доручення, для керівників підприємств та організацій - документи, що посвідчують їх посадове становище), визначеними ст.28 ГПК України та з документами, що посвідчують особу (паспорт або службове посвідчення).
3. Зобов'язати сторони до дня наступного судового засідання в повному обсязі виконати вимоги ухвали суду від 13 грудня 2013 року, якою зобов'язано, зокрема, відповідача надати:
правоустановчі документи відповідача в діючих редакція, у тому числі свідоцтво, довідку з ЄДРПОУ (оригінали - для огляду в судовому засіданні, копії - до справи).
Відзив на позовну заяву з документами, підтверджуючими викладені у ньому обставинами.
Доказ направлення копії відзиву позивачу.
Усі наявні первинні бухгалтерські документи в підтвердження виконання сторонами умов договору №01/08/2013 від 01.08.2013, зокрема, сплати заборгованості станом на час розгляду справи в суді (оригінали - для огляду в судовому засіданні, копії - до справи).
Обопільний розгорнутий акт звірки взаєморозрахунків сторін станом на час подання та розгляду позовної заяви, в якому показати динаміку росту заборгованості та її погашення по місяцях з посиланням на номер, дату, суму, назву бух. документів.
Здійснити контррозрахунок позовних вимог, про що надати відповідний письмовий документ.
Письмові пояснення щодо того, чи є в провадженні господарського суду або іншого органу, який в межах своєї компетенції вирішує господарський спір, справа зі спору між тими ж сторонами, про той же предмет і з тих же підстав або чи є рішення цих органів з такого спору (в разі наявності таких фактів - надати відповідні докази на їх підтвердження).
В разі ненадання будь-якого з витребуваних доказів надати документально підтверджене письмове пояснення причин невиконання вимог суду.
Інші докази в обґрунтування доводів чи заперечень.
4. Ухвалу надіслати сторонам згідно переліку рекомендованими листами з повідомленнями про вручення поштових відправлень.
У випадку невиконання сторонами будь-яких вимог даної ухвали - надати письмові пояснення з обґрунтуванням причин її невиконання.
Невиконання вимог ухвали сторонами тягне за собою застосування штрафу до 1700 грн. відповідно до п.5 ст.83 ГПК України, а в разі неподання позивачем без поважних причин витребуваних судом матеріалів або неявки представників позивача у судове засідання, позов може бути залишено без розгляду (п.5 ст.81 ГПК України).
Суддя Нешик О.С.
віддрук. прим.:
1 - до справи;
2 - позивачу - ПП "Л.В.С." (38751, Полтавська область, Полтавський район, с.Розсошенці, вул.Фрунзе, буд.28);
3 - відповідачу - ПП "ВудВінКом" (21000 м.Вінниця, пл.Жовтнева, буд.1, кімн.814)
Суд | Господарський суд Вінницької області |
Дата ухвалення рішення | 30.01.2014 |
Оприлюднено | 20.08.2015 |
Номер документу | 48457783 |
Судочинство | Господарське |
Господарське
Господарський суд Вінницької області
Нешик О.С.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні