41/412
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД міста КИЄВА01030, м.Київ, вул.Б.Хмельницького,44-Б тел. 284-18-98
У Х В А Л А
справа № 41/412
28.08.09
За позовомВідкритого акціонерного товариства «Державна енергогенеруюча компанія «Центренерго»
ДоДержавного підприємства «Вугілля України»
Третя особа, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору, на стороні відповідача
Державне підприємство «Антрацит»
Простягнення 2 760,59 грн.
Суддя Спичак О.М.
Представники сторін:
від позивача: Король М.Б. –дов. № 1524/22 від 18.12.2008 року;
від відповідача : Тимошенко О.Л. –дов. № 26-12/80-Д від 26.12.2008 року;
від третьої особи : не з'явився;
ОБСТАВИНИ СПРАВИ:
Відкрите акціонерне товариство «Державна енергогенеруюча компанія «Центренерго»звернулося до Господарського суду міста Києва з позовом до Державного підприємства «Вугілля України»про стягнення 2 760,59 грн.
Ухвалою від 30.06.2009 року було порушено провадження по справі та призначено її розгляд на 27.07.2009 року.
В судовому засіданні 27.07.2009 року, представник позивача надав додаткові документи по справі та позовні вимоги підтримав у повному обсязі.
Представник відповідача в судовому засіданні 27.07.2009 року надав усні пояснення по суті спору, відповідно до яких, проти задоволення позовних вимог заперечував.
Представник відповідача надав суду клопотання про залучення до участі у справі в якості третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору на стороні відповідача Державне підприємство «Антрацит».
Відповідно до ч. 1 ст. 27 Господарського процесуального кодексу України, треті особи, які не заявляють самостійних вимог на предмет спору, можуть вступити у справу на стороні позивача або відповідача до прийняття рішення господарським судом, якщо рішення з господарського спору може вплинути на їх права або обов'язки щодо однієї з сторін. Їх може бути залучено до участі у справі також за клопотанням сторін, прокурора або з ініціативи господарського суду.
Зважаючи на те, що рішення по даній справі може вплинути на права та обов'язки ДП «Антрацит»Господарський суд м. Києва залучив третю особу, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору, на стороні відповідача – Державне підприємство «Антрацит».
Також, представник відповідача подав клопотання про витребування доказів, яке судом було задоволено.
Крім того, в судовому засіданні 27.07.2009 року сторони подали суду клопотання про продовження строку вирішення спору по справі № 41/412, яке судом задоволено.
У зв'язку із залученням до участі у справі третьої особи та необхідністю отримання додаткових доказів, суд відклав розгляд справи на 28.08.2009 року.
Представник позивача в судовому засіданні 28.08.2009 року наголосив на невиконанні позивачем вимог ухвали від 27.07.2009 року.
В судовому засіданні 28.08.2009 року представник відповідача подав клопотання про витребування доказів, яке судом задоволено.
Представник третьої особи в судове засідання не з'явився, вимоги ухвали не виконав, про причину неявки суд на повідомив, про час та дату проведення судового засідання був повідомлений належним чином.
У зв'язку з неявкою третьої особи, а також у зв'язку з необхідністю витребування додаткових доказів, суд вважає за доцільне відкласти розгляд справи.
Керуючись ст. ст. 77, 86 Господарського процесуального кодексу України, Господарський суд міста Києва, -
У Х В А Л И В :
1. Розгляд справи № 41/412 відкласти на 25.09.2009 о 10:40.
2. Зобов'язати позивача та третю особу виконати вимоги ухвали від 27.07.2009 року.
3. Зобов'язати позивача в строк до 17.09.2009 року надіслати на адресу відповідача обґрунтований розрахунок позовних вимог.
4. Зобов'язати сторони провести звірку взаєморозрахунків, зокрема відповідачу направити свого представника до позивача для складання та підписання акту звірки взаєморозрахунків в строк до 18.09.2009 року, в разі розбіжностей надати письмові пояснення по кожному пункту.
5. Зобов'язати третю особу надати письмові пояснення на позов з наданням доказів, що підтверджують викладені в ньому обставини.
6. Сторонам направити в судове засідання представників, надавши їм довіреності оформлені у відповідності до ст. 28 Господарського процесуального кодексу України.
7. Судове засідання відбудеться у приміщенні Господарського суду м. Києва за адресою: м. Київ, вул. Б. Хмельницького, 44-Б, зал № 1.
Суддя Спичак О.М.
Суд | Господарський суд міста Києва |
Дата ухвалення рішення | 28.08.2009 |
Оприлюднено | 08.10.2009 |
Номер документу | 4852089 |
Судочинство | Господарське |
Господарське
Господарський суд міста Києва
Спичак О.М.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні