cpg1251 ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД міста КИЄВА 01030, м.Київ, вул.Б.Хмельницького,44-В, тел. (044) 284-18-98, E-mail: inbox@ki.arbitr.gov.ua
УХВАЛА
30.06.2015Справа № 910/26688/14
За позовом підприємства "Київський центр професійної, медичної, трудової та соціальної реабілітації інвалідів"
до компанії Split Group Ltd.
за участю третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору, на стороні
відповідача - компанії Avers Veirat Ltd
за участю третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору, на стороні
відповідача - товариства з обмеженою відповідальністю "СИНЕРГІЯ-ПОДІЛ"
Суддя Шкурдова Л.М.
Представники :
Від позивача:не з'явився; Від відповідача: Від третьої особи 1: Від третьої особи 2:не з'явився; не з'явився; Ковтун О.В. (дов. №б/н від 15.06.15);
ОБСТАВИНИ СПРАВИ :
Підприємство "Київський центр професійної, медичної, трудової та соціальної реабілітації інвалідів" звернулося до господарського суду міста Києва з позовом до компанії Split Group Ltd. про витребування майна з незаконного чужого володіння.
Ухвалою господарського суду міста Києва від 04.12.2014 порушено провадження у справі №910/26688/14.
В судовому засіданні розглянуто клопотання товариства з обмеженою відповідальністю "СИНЕРГІЯ-ПОДІЛ" про залучення до участі у справі в якості третьої особи , яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору, на стороні відповідача, яке заслуговує на увагу, і тому відповідно до вимог ст. 27 ГПК підлягає задоволенню.
У судове засідання 30.06.2015 представник позивача не з'явився, причин неявки суд не повідомив.
На підставі викладеного, у зв'язку із неявкою у судове засідання представника позивача, суд дійшов висновку про відкладення розгляду даної справи.
Керуючись ст.ст. 27, 77, 86 Господарського процесуального кодексу України, суд, -
УХВАЛИВ:
1. Відкласти розгляд справи на на 31.07.15 о 10:00 год. Викликати для участі у засіданні представників позивача, відповідача. Засідання суду відбудеться в приміщенні господарського суду міста Києва за адресою: м. Київ, вул. Б. Хмельницького 44, корпус Б, зал судових засідань № 23.
2. Залучитти в якості третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору, на стороні відповідача - товариство з обмеженою відповідальністю "СИНЕРГІЯ-ПОДІЛ".
Суддя Л.М. Шкурдова
Суд | Господарський суд міста Києва |
Дата ухвалення рішення | 30.06.2015 |
Оприлюднено | 20.08.2015 |
Номер документу | 48639468 |
Судочинство | Господарське |
Господарське
Господарський суд міста Києва
Шкурдова Л.М.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні