Ухвала
від 27.08.2009 по справі 29/173-09-4200
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

29/173-09-4200

             

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ


 

УХВАЛА

"27" серпня 2009 р.Справа  № 29/173-09-4200

За позовом  Закрите акціонерне товариство Судноплавна компанія "УКРТАНКЕР";  

   

до відповідача  Державне підприємство "Одеський морський торговельний порт"  

   

про визнання недійсною процедури проведення відкритих торгів  

                                                                                                                              Суддя

СУТЬ СПОРУ: про визнання недійсною процедури проведення торгів.

Ухвалою господарського суду Одеської області від 19.08.09р. порушено провадження у справі № 29/173-09-4200 за позовом Закритого акціонерного товариства „Судноплавна компанія „Укртанкер” до Державного підприємства „Одеський морський торговельний порт” про визнання недійсною процедуру проведення торгів.

Ухвалою від 19.08.09р. було вжито заходи забезпечення позову до вирішення справи по суті шляхом призупинення проведення Державним підприємством „Одеський морський торговельний порт” призначеного на 19.08.2009 р. тендеру з закупівлі днопоглиблювальних робіт з реконструкції акваторії ДП „Одеський морський торговельний порт”: лот № 1 - Днопоглиблювальні роботи з реконструкції акваторії Хлібної гавані; лот № 2 - Днопоглиблювальні роботи з реконструкції 2-го коліна Підхідного каналу (коло для розвороту суден).

За змістом ст. 68 ГПК України забезпечення позову застосовується як гарантія задоволення законних вимог позивача, та коли потреба у забезпеченні позову з тих чи інших причин відпала або змінились певні обставини, що спричинили застосування заходів забезпечення позову, господарський суд може скасувати заходи по забезпеченню позову.

        Керуючись  ст. 68, ст. 86 Господарського процесуального кодексу України, суд

УХВАЛИВ:

Скасувати заходи по забезпеченню позову, введені ухвалою господарського суду від 19.08.2009р., якою було призупинено проведення Державним підприємством „Одеський морський торговельний порт” призначеного на 19.08.2009 р. тендеру з закупівлі днопоглиблювальних робіт з реконструкції акваторії ДП „Одеський морський торговельний порт”: лот № 1 - Днопоглиблювальні роботи з реконструкції акваторії Хлібної гавані; лот № 2 - Днопоглиблювальні роботи з реконструкції 2-го коліна Підхідного каналу (коло для розвороту суден).

Суддя                                                                                  

 

СудГосподарський суд Одеської області
Дата ухвалення рішення27.08.2009
Оприлюднено08.10.2009
Номер документу4864986
СудочинствоГосподарське

Судовий реєстр по справі —29/173-09-4200

Ухвала від 02.10.2009

Господарське

Вищий господарський суд України

Полянський А.Г.

Ухвала від 19.08.2009

Господарське

Господарський суд Одеської області

Аленін О.Ю.

Ухвала від 27.08.2009

Господарське

Господарський суд Одеської області

Аленін О.Ю.

Ухвала від 27.08.2009

Господарське

Господарський суд Одеської області

Аленін О.Ю.

Ухвала від 19.08.2009

Господарське

Господарський суд Одеської області

Аленін О.Ю.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні