4-482/11
4/1326/9553/11
ПОСТАНОВА
Іменем України
23.03.2012 року
Франківський районний суд м. Львова в складі:
головуючого-судді: Козюренко Р.С.
при секретарі: Франків А.В.
з участю прокурора: Камінського М.М.
розглянувши у відкритому судовому засіданні у місті Львові скаргу ОСОБА_1 на постанову про порушення кримінальної справи відносно ОСОБА_1 з участю зацікавленої особи ОСОБА_2 за ознаками злочинів, передбачених ч.2 ст.358, ч.4 ст.190 КК України,-
в с т а н о в и в:
07 травня 2009 року слідчий СВ Франківського РВ ЛМУ ГУМВСУ у Львівській області ОСОБА_3 порушив кримінальну справу за ознаками злочинів, передбачених ч.2 ст.358, ч.4 ст.190 КК України відносно ОСОБА_1 Однак останній із вказаною постановою не погоджується та вважає, що слідчий користувався невірними, суб'єктивним, достатньо неперевіреними даними і прийшов до хибних, безпідставних та суперечливих висновків щодо вини скаржника у скоєнні зазначений злочинів.
У судове засідання скаржник не з'явився, хоча належним чином був повідомлений судом про час та місце розгляду справи.
Прокурор проти поданої скарги заперечив, вважає, що для порушення кримінальної справи були наявні достатні приводи і підстави, однак враховуючи повторну неявку скаржника, просить закрити провадження з розгляду скарги.
Заслухавши думку прокурора, вивчивши матеріали, суд закриває провадження по справі з наступних підстав.
Справа може бути порушена тільки в тих випадках, коли є достатні дані, які вказують на наявність ознак злочину. Підставою для порушення кримінальної справи згідно частини другої ст. 94 КПК України є достатні дані, за умови законності джерел їх отримання, що вказують на наявність ознак злочину та свідчать про реальність конкретної події злочину, на основі яких після порушення справи встановлюються об'єктивні ознаки скоєного або підготовленого злочину.
Згідно ст. 98 КПК України при наявності приводів і підстав, зазначених у ст. 94 КПК України, прокурор, слідчий, орган дізнання або суддя зобов'язані винести постанову про порушення кримінальної справи, вказавши приводи і підстави до порушення справи, статтю кримінального закону, за ознаками якої порушується справа, а також дальше її спрямування.
Однак, згідно з вимогами ст. 236-8 КПК України, якою передбачено порядок розгляду судом скарги на постанову про порушення кримінальної справи, неявка без поважних причин у судове засідання особи, яка подала скаргу та присутність якої визнано суддею обов'язковою, є підставою для закриття провадження з розгляду скарги. Відтак, скаржник ОСОБА_1 у судові засідання призначені на 07.03.2012 року та 23.03.2012 року не з'явився, хоча належним чином був повідомлений судом про час та місце розгляду справи, про причини неявки суд не повідомив, а тому провадження з розгляду скарги слід закрити.
З наведених міркувань та керуючись ст. 236-8 КПК України, -
п о с т а н о в и в:
провадження з розгляду скарги ОСОБА_1 на постанову про порушення кримінальної справи відносно ОСОБА_1 з участю зацікавленої особи ОСОБА_2 за ознаками злочинів, передбачених ч.2 ст.358, ч.4 ст.190 КК України -закрити.
На постанову можна подати апеляцію протягом семи діб з дня її винесення
Суддя Козюренко Р.С.
Суд | Франківський районний суд м.Львова |
Дата ухвалення рішення | 23.03.2012 |
Оприлюднено | 25.08.2015 |
Номер документу | 48667820 |
Судочинство | Кримінальне |
Кримінальне
Франківський районний суд м.Львова
Козюренко Р. С.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні