ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
29000, м. Хмельницький, Майдан Незалежності, 1 тел. 71-81-71, факс 71-81-98
У Х В А Л А
про порушення провадження у справі
"05" лютого 2010 р. Справа № 11/236-10
Суддя Радченя Д.І., розглянувши матеріали за позовом заступника військового прокурора Тернопільського гарнізону в інтересах держави в особі квартирно-експлуатаційного відділу м.Тернопіль
до концерну "Військторгсервіс" в особі Хмельницької філії Концерну "Військторгсервіс" м.Хмельницький
про стягнення 1815,09 грн.
визнав подані матеріали достатніми для прийняття позовної заяви до розгляду.
Крім цього, позивачем заявлено клопотання про вжиття заходів для забезпечення позову шляхом накладення арешту на грошові кошти та майно відповідача в розмірі ціни позову.
Статтею 66 Господарського процесуального кодексу України передбачено, що господарський суд за заявою сторони, прокурора чи його заступника, який подав позов, або за своєю ініціативою має право вжити заходів до забезпечення позову. Забезпечення позову допускається в будь-якій стадії провадження у справі, якщо невжиття таких заходів може утруднити чи зробити неможливим виконання рішення господарського суду.
Однак, суд розглянувши дане клопотання вважає за необхідне відхилити його, оскільки відповідно до п.3 Роз'яснення Президії Вищого арбітражного суду України від 23.08.1994р. №02-05/611 (із подальшими змінами), умовою застосування заходів до забезпечення позову є достатньо обґрунтоване припущення, що майно (в тому числі грошові суми, цінні папери тощо), яке є у відповідача на момент пред'явлення до нього позову, може зникнути, зменшитись за кількістю або погіршитись за якістю на момент виконання рішення.
Позивачем в даному випадку не надано суду жодних обгрунтувань щодо вимог вжиття заходів забезпечення позову, належних переконливих доказів, які б свідчили те, що невжиття таких заходів може утруднити чи зробити неможливим виконання рішення господарського суду.
Керуючись ст.ст. 61, 64, 65, 86 Господарського процесуального кодексу України, суд
У х в а л и в:
Прийняти позовну заяву до розгляду та порушити провадження у справі.
Справу призначити до розгляду в засіданні господарського суду на 10:50 год. "22" лютого 2010 р.
Засідання відбудеться в приміщенні господарського суду Хмельницької області за адресою: м. Хмельницький, Майдан Незалежності, 1, каб.308.
Зобов'язати позивача подати суду копію довідки органу державної статистики про включення до Єдиного державного реєстру; в оригіналах для огляду в судовому засіданні, докази на підтвердження позовних вимог.
Зобов'язати відповідача подати суду копію довідки органу державної статистики про включення до Єдиного державного реєстру; письмовий відзив на позов з документальним обгрунтуванням своїх доводів.
В задоволенні клопотання про вжиття заходів щодо забезпечення позову відмовити.
Визнати явку повноважних представників сторін та прокурора в судове засідання обов'язковою.
Суддя Радченя Д.І.
У відповідності з п. 5 ст. 83 ГПК України, господарський суд має право стягнути в доход Державного бюджету України з винної сторони штраф у розмірі до 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян за ухилення від вчинення дій, покладених господарським судом на сторони.
Віддрук. 4 прим.:
1. позивачу;
2. відповідачу;
3. до справи.
4-прокуратурі
Суд | Господарський суд Хмельницької області |
Дата ухвалення рішення | 05.02.2010 |
Оприлюднено | 26.08.2015 |
Номер документу | 48741208 |
Судочинство | Господарське |
Господарське
Господарський суд Дніпропетровської області
Мельниченко Ірина Федорівна
Господарське
Господарський суд Хмельницької області
Радченя Д.І.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні