А-12/272
ЛЬВІВСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД
79010, м.Львів, вул.Личаківська,81
УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
02.03.07 Справа № А-12/272
Львівський апеляційний господарський суд в складі колегії:
Cуддя-доповідач Давид Л.Л.
Суддів Кордюк Г.Т.
Мурської Х.В.
при секретарі судового засідання Мазурській В.Т.
розглянувши матеріали апеляційної скарги Яремчанської міської ради за вих. №90/06-8 від 13.12.2006 р.
на постанову Господарського суду Івано-Франківської області від 21.11.2006 року
у справі № А-12/272
за позовом Приватного підприємства „СТРІМ”, м. Івано-Франківськ
до відповідача Яремчанської міської ради, м. Яремче, Івано-Франківська область
про визнання права користування земельною ділянкою площею 2118,12 кв. м. по вул. Грушевського в м. Яремче
за участю представників сторін:
від позивача: Кривонос Р.Б. –представник (довіреність за №0201-02 від 23.01.2007 року);
від відповідача: Польська М.В. - начальник юридичного відділу (довіреність за №4/06-8 від 29.01.2007 року);
ВСТАНОВИВ:
Постановою Господарського суду Івано-Франківської області від 21.11.2006 року у справі №А-12/272 (суддя Матуляк П.Я., при секретарі судового засідання Михалевич А.Д.) позовні вимоги Приватного підприємства „СТРІМ” до Яремчанської міської ради задоволено (а.с.94-95). За ПП „СТРІМ” визнано право користування земельною ділянкою площею 2118, 12 кв. м по вул. Грушевського, 3а в м. Яремче на підставі Державного акту на право постійного користування земельною ділянкою за №000754 від 24.12.1999 р. Постанова місцевого господарського суду мотивована тим, що ПП „СТРІМ” отримано земельну ділянку для обслуговування складських приміщень, що є власністю Позивача відповідно до Договору купівлі-продажу. Впродовж часу користування земельною ділянкою Позивачем сплачувався земельний податок з розрахунку як на об`єкт промислового призначення. В силу ч.5 ст. 120 Земельного кодексу України, при переході права власності на будівлю або споруду до громадян або юридичних осіб, які не можуть мати у власності земельні ділянки, до них переходить право користування земельною ділянкою, на якій розташована будівля чи споруда, а при переході права власності на земельну ділянку або її частину може переходити на підставі цивільно-правових угод, а право користування –на підставі договору оренди. Таким чином, місцевий господарський суд прийшов до висновку, що правові підстави для вилучення Яремчанською міською радою спірної земельної ділянки з віднесенням її до земель запасу відсутні. Крім цього, з матеріалів справи вбачається факт наявності у ПП „СТРІМ” Державного акту на право постійного користування земельною ділянкою І-ІФ №000754 від 24.12.1999 р., не вилученого згідно вимог ч.1 ст. 125 та ч.1 ст. 126 Земельного кодексу України, п.3.10 Інструкції про порядок складання, видачі, реєстрації і зберігання державних актів на право на земельну ділянку і право постійного користування земельною ділянкою та договорів оренди землі, затвердженої Наказом Державного комітету України по земельних ресурсах №43 від 04.05.1999 р.
Скаржник, Яремчанська міська рада, 27.11.2006 р. звернулась із заявою про апеляційне оскарження (а.с.96), а 13.12.2006 р. з апеляційною скаргою за №90/06-8, просить скасувати постанову місцевого господарського суду як таку, що винесена з порушенням норм матеріального та процесуального права, з неповним з`ясуванням фактичних обставин справи. Так, судом помилково зроблено висновок про наявність на спірній земельній ділянці частини споруд, належних Позивачу, оскільки їх відсутність підтверджується Актами комісійного обстеження земельних ділянок від 23.12.2004 р та 24.02.2005 р. Суд помилково прийшов до висновку про проведення Позивачем робіт по реконструкції та відновленню знищених приміщень, оскільки останнім не дотримано порядку отримання дозволу на проведення таких робіт. Відповідно до вимог ст. 31 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” та ст.ст. 23, 24, 29 Закону України „Про планування і забудову територій” перед отриманням дозволу на виконання будівельних робіт приймається рішення виконкому про дозвіл на реконструкцію приміщень, що в даному випадку відсутнє. Крім цього, Відповідачем підтверджено факт відсутності будівель на спірній земельній ділянці, її засмічення та неналежне утримання. Спростовується і факт сплати Позивачем земельного податку, оскільки він має місце лише станом на грудень 2005 року. Крім цього, відповідно до вимог ст. 141 Земельного кодексу України, підставами припинення права користування земельною ділянкою є добровільна відмова землекористувача від права користування. За вимогами ст. 142 ЗК України, припинення права постійного користування здійснюєься за заявою землекористувача до власника земельної ділянки, на підставі якої приймається відповідне рішення. 24.03.2005 року Листом за №24/03-2 до Яремчанської міської ради звернувся Позивач щодо добровільної відмови за п.1 ст.141 ЗК України від земельної ділянки 2118, 12 кв.м по вул. Грушевського в м. Яремче, яка перебувала в користуванні ПП „СТРІМ”. В клопотанні одночасно просилося здійснити відчуження даної ділянки ТзОВ „Варто”. Таким чином, з дотриманням вимог ст.ст. 141, 142 ЗК України, за заявою землекористувача припинено право користування землею і прийнято відповідне рішення Яремчанської міської ради від 06.04.2005 р. за №290-4/2005 та віднесено дану земельну ділянку до земель запасу.
На підставі викладеного, керуючись вимогами ст.ст. 185-187, 198, 202 КАС України, ст.ст. 12, 141, 142 Земельного кодексу України, ст. 143 Конституції України, ст.ст. 319, 327 ЦК України, просить скасувати оскаржувану постанову та прийняти нову, якою у задоволенні позову відмовити повністю.
12.01.2007 р. Приватне підприємство „СТРІМ” подало Заперечення на апеляційну скаргу за вих. №0101-02, де спростовує наведені в апеляційній скарзі обставини та просить залишити постанову господарського суду Івано-Франківської області без змін, так як остання винесена на підставі повного та всебічного дослідження усіх фактичних обставин справи та вірного застосування вимог чинного законодавства, з огляду на наступне. Відповідно до вимог ст. 349 ЦК України, право власності на майно припиняється в разі його знищення. У разі знищення майна, права на яке підлягають державній реєстрації, право власності на це майно припиняється з моменту внесення за заявою власника змін до державного реєстру. Стаття 19 Закону України „Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обмежень” встановлює підстави та перелік документів, необхідних для припинення прав на нерухоме майно. Крім цього, в ст. 21 цього закону передбачена можливість закриття державним реєстратором прав у разі знищення об`єкта нерухомості, що в даному випадку відсутнє; Незрозумілим, на думку Позивача, є і заперечення Відповідача, що Позивачем частково демонтовано об`єкт нерухомості по вул.Грушевського на вимогу самого Відповідача, оскільки ще в 1999 році, приміщення було непридатним для експлуатації і частково знищеним внаслідок дій Відповідача, який виступав його власником. Таке приміщення не підлягало експлуатації, а повній перебудові для чого впродовж кількох років Позивачем розроблявся проект та готувалися документи для отримння дозволу на виконання будівельних робіт. В даному випадку, дозвіл на виконання будівельних робіт видано 27.12.1999 року у відповідності до Положення про державний архітектурно-будівельний контроль, затвердженого постановою КМУ від 25.03.1993 р. за №225, де не передбачено вимоги отримання дозволу за місцезнаходженням майна; В підтвердження факту експлутації будівлі, що знаходиться на території спірної земельної ділянки, Позивачем додано ряд актів, що свідчать про проведення робіт по реконструкції складських приміщень; Сплата земельного податку здійснювалась ПП „СТРІМ” до січня 2006 року, до моменту, коли ПП „СТРІМ” дізналося про припинення права користування земельною ділянкою; Перебуваючи в умовах, коли право користування земельною ділянкою було б неминуче припинено, а також не маючи змоги викупити земельну дліянку, ПП „СТРІМ” Листом №24/03-01 від 24.03.2006 р. добровільно відмовилось від земельної ділянки, але за умови одночасного її продажу ТзОВ „Варто”. Судом ж вірно з`ясовано, що обставини, які призвели ПП „СТРІМ” до добровільної відмови від користування земельною ділянкою втратили свою чинність, а Відповідач не виконав умов, поставлених заявником, а також той факт, що Відповідачем не було своєчасно повідомлено про припинення права користування земельною ділянкою;
Відповідачем в запереченнях на позовну заяву не вказано жодних даних, які могли свідчити про наявність прав інших осіб на дану земельну ділянку.
З огляду на вищевикладене, Позивач зробив відповідні висновки: на земельній ділянці площею 2118, 12 кв. м знаходиться об`єкт нерухомості, право власності на який не припинено, а правовстановлюючий документ представлено в судовому засіданні; на момент придбання об`єкту, останній був непридатний для експлуатації внаслідок дій Відповідача, який виступав його продавцем; до моменту оспорення дій Відповідача, Позивач земельний податок в повновому обсязі сплачував; Відповідачем, при вирішенні питання про припинення користування земельною ділянкою не враховано вимог діючого законодавства про подальшу експлуатацію об`єкту нерухомості, який знаходиться на даній земельній ділянці і належить Позивачу на праві власності; судом дано оцінку всім доказам, представленим сторонами.
Вивчивши матеріали справи, оцінивши зібрані по них докази, вислухавши думки представників сторін, Львівський апеляційний господарський суд прийшов до висновку про відповідність постанови місцевого господарського суду нормам чинного законодавства, виходячи з наступного.
05.03.1999 року Яремчанським міськвиконкомом (Продавець) та Приватним підприємством „СТРІМ” (Покупець) укладено Договір купівлі-продажу складських приміщень колишнього комерціалізованого підприємства „Будівельник”, за умовами якого Продавець зобов`язався передати у власність Покупця складські приміщення комерціалізованого підприємства „Будівельник” загальною площею 719, 5 кв. м, яке знаходиться за адресою: м. Яремче, вул. Грушевського, 3а, на земельній ділянці 0,09 га на підставі права користування, а Покупець зобов`язувався прийняти об`єкт приватизації та оплатити його вартість (а.с.16-21). Згідно Висновку про експертну оцінку вартості складських приміщень, виконаного ТзОВ „ЕКА-Захід”, вартість складських приміщень колишнього комерціалізованого підприємства „Будівельник” по вул. Грушевського, 3а в м. Яремче склала 5 400 грн. (а.с.52-66). Згідно положень п.1.3. Договору по Акту оцінки, затвердженого Яремчанським міськвиконкомом від 21.02.1999 р. вартість об`єкта приватизації склала 5 400 грн. Вказаний об`єкт продано за 6 480 грн. (п.1.4. Договору). Об`єкт передано Покупцю згідно Акту прийому-передачі складських приміщень від 05.03.1999 р. (а.с.22).
Для розміщення і експлуатації будівль та споруд придбаного об`єкту, на підставі рішення Яремчанської міської ради від 20.04.1999 р. за №35, Приватному підприємству „СТРІМ” надано у постійне користування 0,2214 га землі в межах згідно з планом землекористування на підставі чого 24.12.1999 р. видано Державний акт на право постійного користування землею серії І-ІФ за №000754 (а.с.23-28).
27.12.1999 р. Івано-Франківська обласна інспекція Державного архітектурно-будівельного контролю надала дозвіл №46/99 на виконання будівельних робіт Приватному підприємству „СТРІМ” по реконструкції складських приміщень по вул. Грушевського в м. Яремче (а.с.75).
30.12.1999 р. Івано-Франківською обласною службою Української державної інвестиційної експертизи затверджено Експертне заключення по робочому проекту посилення та реконструкції складських приміщень по вул.Грушевського, 3 в м. Яремче (а.с.40-43). Робочим проектом передбачено посилення та реконструкція існуючих складських приміщень з частковою, а в окремих випадках повною заміною конструкцій фундаментів, стін, перекриття та покриття, повний комплекс благоустрою існуючої та додатково відведеної території. На момент проведення обстеження територія була обнесена частково-зруйнованою огорожею з в`їздною брамою. На території зруйновані окремі елементи складських та побутових приміщень. Територія запущена.
31.12.1999 р відбулось засідання містобудівної ради при відділі архітектури та містобудування Яремчанського МВ, на якому розглянуто та рекомендовано для подальшого виконання робіт по реконструкції складських приміщень згідно затвердженої проектної документації (а.с.49).
05.01.2000 р. Івано-Франківською службою Української державної інвестиційної експертизи Державного комітету будівництва, архітектури та житлової політики України дано Висновок комплексної державної експертизи посилення та реконструкції складських приміщень по вул. Грушевського, 3 в м. Яремче (а.с.50).
23.12.2004 р, 24.02.205 р. комісіями в складі начальника відділу земельних ресурсів міськвиконкому, головного спеціаліства відділу земельних ресурсів, начальника архбудконтролю та головного спеціаліста екноміки, промисловості та торгівлі проведено обстеження земельної ділянки по вул. Грушевського, загальною площею 2118, 34 кв.м , наданої в користування ПП „Стрім”. Згідно проведених обстежень встановлено, що будівлі та споруди відсутні, земельна ділянка користуачем фактично не використовується за цільовим призначенням, є засміченою та неналежно утримується (а.с.46-47).
Листом від 24.03.2005 р. Приватне підприємство „СТРІМ”, керуючись вимогами п.1 ст.141 Земельного кодексу України, добровільно відмовилось від земельної ділянки площею 2118, 12 кв. м. Одночасно ПП „СТРІМ” звернулося з проханням здійснити продаж даної земельної ділянки Товариству з обмеженою відповідальністю „Варто” (а.с.77).
06.04.2005 р.Рішенням №290-4/2005 Яремчанської міської ради четвертого скликання в порядку ст. 12 Земельного кодексу України, ст. 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, припинено право постійного користування земельною ділянкою площею 2118,12 кв.м по вул. Грушевського, ПП „СТРІМ” у зв`язку з добровільною відмовою (п.1 ст.141 Земельного кодексу України) та віднесено дану земельну діялнку до земель запасу (а.с.67).
30.03.2006 р. Приватне підприємстов „СТРІМ” звернулося до Яремчанської міської ради з проханням відкликати свій лист від 24.03.2005 р. про переоформлення права власності на земельну ділянку площею 2118, 12 кв. м(а.с.78).
Листом від 12.05.2006 р. за вих. №172/05-34/18 Виконавчий комітет Яремчанської міської ради відмовило Приватному підприємству „СТРІМ” у клопотанні від 30.03.2006 р. за №01/03-06 про відкликання свого листа-прохання від 24.03.2005 р.щодо продажу земельної ділянки по вул. Грушевського Товариству з обмеженою відповідальністю „Варто” після припинення права користування на неї ПП „СТРІМ” (а.с.68).
При перегляді постанови місцевого господарського суду в апеляційному порядку, судова колегія виходила з наступного.
Відповідно до вимог ст.116 Земельного кодексу України, громадяни та юридичні особи набувають права власності та права користування земельними ділянками із земель державної або комунальної власності за рішенням органів виконавчої влади або органів місцевого самоврядування та державних органів приватизації щодо земельних ділянок, на яких розташовані об'єкти, які підлягають приватизації, в межах їх повноважень. Набуття права на землю громадянами та юридичними особами здійснюється шляхом передачі земельних ділянок у власність або надання їх у користування. З матеріалів справи вбачається, що Позивачем та Яремчанським міськвиконкомом 05.03.1999 року укладено Договір купівлі-продажу складських приміщень колишнього комерціалізованого підприємства „Будівельник”, загальною площею 719, 5 кв. м, яке знаходиться за адресою: м. Яремче, вул. Грушевського, 3а, на земельній ділянці 0,09 га на підставі права користування. Згідно положень ст.120 ЗК України, при переході права власності на будівлю і споруду право власності на земельну ділянку або її частину може переходити на підставі цивільно-правових угод, а право користування - на підставі договору оренди. Для розміщення і експлуатації будівель та споруд придбаного об`єкту, згідно вимог ст.125 ЗК України, на підставі рішення Яремчанської міської ради від 20.04.1999 р. за №35, Приватному підприємству „СТРІМ” надано у постійне користування 0,2214 га землі в межах згідно з планом землекористування.
Право власності та право постійного користування на земельну ділянку виникає після одержання її власником або користувачем документа, що посвідчує право власності чи право постійного користування земельною ділянкою, та його державної реєстрації. Право власності на земельну ділянку і право постійного користування земельною ділянкою посвідчується державними актами. Згідно п.2.14 Інструкції про порядок складання, видачі, реєстрації і зберігання державних актів на право власності на землю і право постійного користування землею, договорів на право тимчасового користування землею (в тому числі на умовах оренди) та договорів оренди землі, затвердженої Наказом Державного Комітету України по земельних ресурсах 04.05.99 за №43, Державний акт на право постійного користування землею складається у двох примірниках, підписується міським головою або головою відповідної державної адміністрації і скріплюється відповідною гербовою печаткою. Сторінку державного акта з зображенням плану земельної ділянки підписує начальник районного (міського) відділу (управління) земельних ресурсів Держкомзему України. Державні акти на право постійного користування землею видаються міськими радами. З матеріалів справи вбачається факт видачі Позивачу 24.12.1999 р. Державного акту на право постійного користування землею серії І-ІФ за №000754 (а.с.23-28).
Таким чином, з огляду на вищевикладене, судова колегія прийшла до висновку про підставність та правомірність набуття права користування спірною земельною ділянкою Приватним підприємством „СТРІМ”. Однак, в даному випадку, оспорюється факт визнання права користування земельною ділянкою, що згідно положень ст. 152 Земельного кодексу України, виступає одним із способів захисту вказаних прав. Так, землекористувач може
вимагати усунення будь-яких порушень його прав на землю, навіть якщо ці порушення не пов'язані з позбавленням права володіння земельною ділянкою, і відшкодування завданих збитків. Захист прав громадян та юридичних осіб на земельні ділянки
здійснюється шляхом: визнання прав; відновлення стану земельної ділянки, який існував до порушення прав, і запобігання вчиненню дій, що порушують права або створюють небезпеку порушення прав тощо. Підставою такого порушення, як зазначає Позивач, виступило рішеня 18 сесії 4 демократичного скликання Яремчанської міської ради, згідно якого припинено право постійного користування спірною земельною ділянкою та віднесено її до земель запасу. Підгрунтям прийняття такого рішення виступила заява ПП „СТРІМ” №24/03-1 від 24.03.2005 р. про добровільну відмову від права користування земельною ділянкою площею 2 118,12 кв.м із зазначенням умови відмови –здійснення продажу на користь ТзОВ „Варто”. Стаття 141 Земельного кодексу України передбачає підстави припинення права користування земельною ділянкою, а саме: добровільна відмова від права користування земельною ділянкою; вилучення земельної ділянки у випадках, передбачених Земельним Кодексом України; припинення діяльності державних чи комунальних підприємств, установ та організацій; використання земельної ділянки способами, які суперечать екологічним вимогам; використання земельної ділянки не за цільовим призначенням; систематична несплата земельного податку або орендної плати. Припинення права власності на земельну ділянку у разі добровільної відмови власника землі на користь держави або територіальної громади здійснюється за його заявою до відповідного органу. Припинення права постійного користування земельною ділянкою у разі добровільної відмови землелекористувача здійснюється за його заявою до власника земельної ділянки. Власник земельної ділянки на підставі заяви землекористувача приймає рішення про припинення права користування земельною ділянкою, про що повідомляє органи державної реєстрації. В даному випадку мала місце відмова Позивача від подальшого користування належною земельною ділянкою з власної ініціативи, однак за наявності умови в користь третьої сторони. Яремчанською міською радою така відмова прийнята і згідно вимог ст. 141 Земельного кодексу України застосовано відповідні наслідки, а саме припинення права користування даною земельною ділянкою. Дії Відповідача, на думку судової колегії, не можуть виступати правовим наслідком заяви Позивача, оскільки останню подано під умовою відчуження матеріальних благ іншій юридичній особі, що не відповідає принципу добровільності такої відмови та свободи волевиявлення господарюючого суб`єкта.
Інші підстави припинення права користування спірною земельною ділянкою, на думку судової колегії, також відсутні, а саме. Підставою припинення такого права може виступати систематична несплата земельного податку або орендної плати. Однак, Позивачем, в порядку ст.71 КАС України доведено належними і допустими доказами факт належності виконання свого обов`язку по сплаті земельного податку, що підтверджується наступним: квитанція №5717 від 31.03.2005 р. на суму 300 грн., №75 від 26.04.2005 р. на суму 308 грн. 00 коп., №104 від 30.05.2005 р. – 297 грн.00 коп., №176 від 29.06.2005 р. – 297 грн. 00 коп, №95 від 29.07.2005 р. –299 грн.00 коп., №3308 від 29.08 2005р. –300 грн. 00 коп., №5523 від 01.11.2005 р. –300 грн.00 коп., №5347 від 30.09.2005 р. –300 грн.00 коп, №353 від 23.12.2005 р. –330 грн.00 коп., №271 від 27.01.2006 р. –297 грн. 28 коп, №13 від 29.11.2005 р. – 300 грн.00 коп., №70 від 09.02.2007 р. –4200 грн.00 коп.
Не може виступати підставою припинення права користуваня земельною ділянкою в даному випадку і вказівка Відповідача на відсутність належних Позивачеві споруд, для обслуговування яких і надано оспорювану земельну ділянку, а тому безпідставності її використання. Так, згідно ст. 349 ЦК України, право власності на майно припиняється в разі його знищення. У разі знищення майна, права на яке підлягають державній реєстрації, право власності на це майно припиняється з моменту внесення за заявою власника змін до державного реєстру. Право власності та інші речові права на нерухомі речі, обмеження цих прав, їх виникнення, перехід і припинення, згідно вимог ст.182 ЦК України, підлягають державній реєстрації. Такі ж положення кореспондуються і в нормах Закону України „Про державну реєтрацію речових прав на нерухоме майно та їх обмежень”. Порядок внесення даних до Державного реєстру речових права на нерухоме майно та їх обмежень, щодо припинення речових прав на нерухоме майно у разі його знищення, закріплений ст.ст.19,21 зазначеного закону і передбачає наявність заяви власника майна, акт відповідного органу, що засвідчує факт знищення майна, правовстановлюючі документи, що в даному випадку відсутнє. Крім цього, згідно довідки №24124 від 09.02.2007 р. Коломийського міжрайонного бюро технічної інвентаризації Івано-Франківського управління житлово-комунального господарства облдержадміністрації, за ПП „СТРІМ” зареєстровано склади, площею 719,5 кв. м за адресою: м. Яремче, вул. Грушевського, 3а на підставі Договору купівлі-продажу від 05.03.1999 р. Коломийським МБТІ перевірено наявність зареєстрованої приватної вланості на зазначену нерухомість. Покликання Скаржника на те, що існує лише частина будівель, не заперечується Позивачем, оскільки останнім проводились підготовчі роботи по реконструкції та укріпленню належних йому будівель, що підтверджується вищенаведеними обставинами та наявними в справі матеріалами (Дозвіл №46/99 на виконання будівельних робіт, Експертне заключення по робочому проекту посилення та реконструкції складських приміщень, Висновок комплексної державної експертизи посилення та реконструкції складських приміщень тощо). Наведені Відповідачем Акти обстежень земельної ділянки по вул. Грушевського 3 а, загальною площею 2118, 34 кв. м, від 23.12.2004 р, 24.02.205 р. наданої в користування ПП „Стрім”, не можуть братися до уваги, оскільки є односторонніми, складеними за відсутності представників Позивача.
Крім цього, Відповідачем не дотримано процедури припинення права постійного користування земельною ділянкою, оскільки згідно п.3.10. Інструкції про порядок складання, видачі, реєстрації і зберігання державних актів на право власності на землю і право постійного користування землею, договорів на право тимчасового користування землею (в тому числі на умовах оренди) та договорів оренди землі, у випадку припинення права власності чи користування земельною ділянкою документ, який посвідчує це право, повертається до архіву ради або державного органу земельних ресурсів, де зберігається другий примірник цього документа. У відповідній книзі записів (реєстрації) робиться запис про припинення права власності чи користування земельною ділянкою, який посвідчується підписом начальника районного відділу, міського управління (відділу) земельних ресурсів Держкомзему України. В даному випадку Державний акт на право постійного користування землею у Позивача не вилучено, відповідний запис про припиненя такого права не внесено, що свідчить про безпідставність припинення Приватному підприємству „СТРІМ” права постійного користування земельною ділянкою площею 2 118,12 кв.м, що знаходиться у м. Яремче по вул. Грушевського, 3а.
Оцінивши докази в їх сукупності, судова колегія Львівського апеляційного господарського суду прийшла до висновку про відповідність постанови Господарського суду Івано-Франківської області чинному законодавству, матеріалам справи та дійсним обставинам.
Керуючись ст. ст. 195, 196, 198, 200, 205, 206, 209 п. 6, 7 Прикінцевих та Перехідних положень КАСУ ,-
Львівський апеляційний господарський суд УХВАЛИВ:
1. Постанову Господарського суду Івано-Франківської області від 21.11.2006 року у справі № А-12/272 залишити без змін, апеляційну скаргу –без задоволення.
2. Ухвала може бути оскаржена в порядку ст. 212 КАС України.
3. Справу №А-12/272 повернути Господарському суду Івано-Франківської області.
Суддя –доповідач Л.Л.Давид
Суддя Г.Т.Кордюк
Суддя Х.В.Мурська
Суд | Львівський апеляційний господарський суд |
Дата ухвалення рішення | 02.03.2007 |
Оприлюднено | 03.09.2007 |
Номер документу | 487803 |
Судочинство | Господарське |
Господарське
Львівський апеляційний господарський суд
Давид Л.Л.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні