ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
УХВАЛА
"26" квітня 2010 р. Справа № 14/374
Господарський суд Рівненської області в складі головуючого судді Марач В.В., за участю секретаря судового засідання помічника судді Корсуна В.Я..
За участю представників сторін:
від позивача -не з"явився;
від відповідача-представник по довіреності ОСОБА_1
від третіх осіб: не з"явилися
розглянувши у відкритому судовому засіданні справу
за позовом Товариство з обмеженою відповідальністю "Компанія "Розточчя"
до відповідача ОСОБА_2 виконавча служба Рівненської області
треті особи без самостійних вимог на предмет спору: Закрите акціонерне товариство "Управління будівництва Рівненської АЕС", Головне управління Державного казначейства України в Рівненській області
про зобов'язання вчинити дії по поверненню 1810426 грн. 00 коп.
СУТЬ СПОРУ : Позивач повторно не прибув у судове засідання без поважних причин та не повідомив суд про причини неприбуття. Від Позивача не надходило заяв про розгляд справи за його відсутності.
Про дату, час та місце розгляду справи Позивач повідомлений належним чином про що свідчить повідомлення про вручення поштового відправлення № 5583626 (а.с.190.).
За таких обставин позовна заява ТзОВ "Компанія "Розточчя"" підлягає залишенню без розгляду.
Особа, позовна заява якої залишена без розгляду, після усунення підстав, з яких заява була залишена без розгляду, має право звернутися до адміністративного суду в загальному порядку.
Керуючись статтями 128, 155, 160,165 Кодексу адміністративного судочинства України, суд, -
УХВАЛИВ:
Позовну заяву товариства з обмеженою відповідальністю "Компанія "Розточчя" залишити без розгляду.
Ухвала суду першої інстанції набирає законної сили після закінчення строку подання заяви про апеляційне оскарження, встановленого КАС України, якщо таку заяву не було подано.
Якщо було подано заяву про апеляційне оскарження, але апеляційна скарга не була подана у строк, встановлений цим Кодексом, ухвала суду першої інстанції набирає законної сили після закінчення цього строку.
У разі подання апеляційної скарги судове рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після закінчення апеляційного розгляду справи.
Сторони та інші особи, які беруть участь у справі, а також особи, які не брали участі у справі, якщо суд вирішив питання про їхні права, свободи, інтереси чи обов'язки, мають право оскаржити в апеляційному порядку ухвалу суду першої інстанції повністю або частково.
Про апеляційне оскарження рішення суду першої інстанції спочатку подається заява. Обґрунтування мотивів оскарження і вимоги до суду апеляційної інстанції викладаються в апеляційній скарзі.
Заява про апеляційне оскарження та апеляційна скарга подаються до адміністративного суду апеляційної інстанції через суд першої інстанції, який ухвалив оскаржуване судове рішення. Копія апеляційної скарги одночасно надсилається особою, яка її подає, до суду апеляційної інстанції.
Заява про апеляційне оскарження ухвали суду першої інстанції подається протягом п'яти днів з дня проголошення ухвали. Якщо ухвалу було постановлено без виклику особи, яка її оскаржує, то строк подання заяви про апеляційне оскарження обчислюється з дня отримання нею копії ухвали. Апеляційна скарга на ухвалу суду першої інстанції подається протягом десяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження.
Апеляційна скарга може бути подана без попереднього подання заяви про апеляційне оскарження, якщо скарга подається у строк, встановлений для подання заяви про апеляційне оскарження.
Суддя: Марач В.В.
Суд | Господарський суд Рівненської області |
Дата ухвалення рішення | 26.04.2010 |
Оприлюднено | 27.08.2015 |
Номер документу | 48822708 |
Судочинство | Господарське |
Господарське
Господарський суд Рівненської області
Марач В.В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні