Ухвала
від 17.03.2010 по справі 2а-865/10/0770
ЗАКАРПАТСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

Справа № 2а-865/10/0770

рядок статзвітності № 6.6.4

код судді 10

ЗАКАРПАТСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

У Х В А Л А

про відкриття провадження та призначення справи до попереднього судового засідання

17 березня 2010 року м. Ужгород Суддя Закарпатського окружного адміністративного суду Луцович М.М., вирішуючи питання про відкриття провадження в адміністративній справі за позовною заявою державної податкової інспекції у м. Ужгороді до товариства з обмеженою відповідальністю «Вторма-Ужгород» про стягнення заборгованості, -

в с т а н о в и в :

Державна податкова інспекція у м. Ужгороді звернулася до Закарпатського окружного адміністративного суду з позовною заявою до товариства з обмеженою відповідальністю «Вторма-Ужгород» про стягнення заборгованості.

Адміністративний позов подано з дотриманням ст.ст. 104-106 КАС України.

З метою забезпечення всебічного та об'єктивного вирішення справи протягом розумного строку, а також з'ясування можливості врегулювання спору до судового розгляду справи, слід провести попереднє судове засідання.

На підставі наведеного та керуючись ст.ст. 107, 165 КАС України, суддя -

у х в а л и в:

Відкрити провадження в адміністративній справі за позовною заявою державної податкової інспекції у м. Ужгороді до товариства з обмеженою відповідальністю «Вторма-Ужгород» про стягнення заборгованості.

Попереднє судове засідання провести 12 квітня 2010 року о 12 год. 00 хв . в приміщенні Закарпатського окружного адміністративного суду за адресою: м. Ужгород, пл. Богдана Хмельницького, 21.

Копію ухвали про відкриття провадження в адміністративній справі надіслати сторонам, разом з інформацією про їхні процесуальні права та обов'язки (на звороті).

Копію адміністративного позову та доданих до нього документів надіслати відповідачеві.

Позивачеві в попереднє судове засідання надати докази щодо наявності податкового боргу (рішення про застосування фінансових санкцій, податкове повідомлення-рішення, тощо), а також копії 1-ї та 2-ї податкових вимог.

Запропонувати відповідачеві в строк до 06 квітня 2010 року надати Закарпатському окружному адміністративному суду заперечення проти позову та інші докази, які у нього є.

Справа буде розглянута суддею Закарпатського окружного адміністративного суду Луцовичем М.М.

Ухвала оскарженню не підлягає.

СуддяОСОБА_1

СудЗакарпатський окружний адміністративний суд
Дата ухвалення рішення17.03.2010
Оприлюднено31.08.2015
Номер документу48957852
СудочинствоАдміністративне

Судовий реєстр по справі —2а-865/10/0770

Ухвала від 12.04.2010

Адміністративне

Закарпатський окружний адміністративний суд

Луцович М.М.

Ухвала від 17.03.2010

Адміністративне

Закарпатський окружний адміністративний суд

Луцович М.М.

Постанова від 12.07.2010

Адміністративне

Закарпатський окружний адміністративний суд

Луцович М.М.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні