ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Держпром, 8-й під'їзд, майдан Свободи, 5, м. Харків, 61022,
тел. приймальня (057) 705-14-50, тел. канцелярія 705-14-41, факс 705-14-41
УХВАЛА
"27" квітня 2011 р. Справа № 5023/2352/11
вх. № 2352/11
Суддя господарського суду Тихий П.В.
при секретарі судового засідання Михайлюк В.Ю.
за участю представників сторін:
позивача - ОСОБА_1 дов. №223 від 15.04.11
відповідача - не з"явився
розглянувши справу за позовом
ТОВ "Торговий Дім "Укртранс", м. Донецьк
до СТГО "Південна залізниця" м. Харків
про стягнення коштів
ВСТАНОВИВ:
Позивач просить суд стягнути з відповідача 219563,52 грн. заборгованості за договором про закупівлю №П/НХ-101172/НЮ від 12.08.10, 8391,54 грн. пені, 7772,55 грн. інфляційних, 3248,34 грн. річних та судові витрати.
Ухвалою суду від 06.04.11 було порушено провадження по справі та призначено її розгляд на 27.04.11.
Відповідач відзив на позовну заяву суду не надав. Представник відповідача в судове засідання не з"явився.
Статтею 65 ГПК України встановлено, що з метою забезпечення правильного і своєчасного вирішення господарського спору суддя вчиняє в необхідних випадках такі дії по підготовці справи до розгляду: зобов’язує сторони, інші підприємства, установи, організації, державні та інші органи, їх посадових осіб виконати певні дії (звірити розрахунки, провести огляд доказів у місці їх знаходження тощо); витребує від них документи, відомості, висновки, необхідні для вирішення спору, чи знайомитися з такими матеріалами безпосередньо в місці їх знаходження; вирішує питання про вжиття заходів до забезпечення позову; вчиняє інші дії, спрямовані на забезпечення правильного і своєчасного розгляду справи.
Суд, вислухавши представників позивача, дослідивши матеріали справи, а також враховуючи те, що спір не може бути розглянутий в цьому судовому засіданні у зв"язку з неявкою представника відповідача та необхідністю витребування у сторін додаткових доказів по справі, які можуть мати суттєве значення для повного, всебічного та об"єктивного дослідження матеріалів справи та всіх фактичних обставин спору, вважає доцільним відкласти розгляд справи.
Керуючись ст. ст. 65, 77, 86 Господарського процесуального кодексу України, суд -
УХВАЛИВ:
Розгляд справи відкласти на "16" травня 2011 р. об 11:30
Зобов"язати відповідача виконати вимоги ухвали суду про порушення провадження по справі.
Зобов"язати позивача надати суду :
- докази виконання позивачем умов п. 5.1, п. 5.2 договору №П/НХ-101172/НЮ від 12.08.10, товарно транспортні накладні за якими поставлявся товар, докази направлення на адресу відповідача письмового повідомлення на поставку товару;
- докази виконання позивачем умов п. 7.2 договору №П/НХ-101172/НЮ від 12.08.10 в частині передачі відповідачу рахунку - фактури, податкової накладої та документів якості на поставлений товар;
- докази часткової сплати відповідачем отриманого товару, а саме, банківські виписки.
Явку представників сторін в судове засідання визнати обов"язковою.
Суддя Тихий П.В.
Суд | Господарський суд Харківської області |
Дата ухвалення рішення | 27.04.2011 |
Оприлюднено | 02.09.2015 |
Номер документу | 49172196 |
Судочинство | Господарське |
Господарське
Господарський суд Харківської області
Тихий П.В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні