ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
83048, м.Донецьк, вул.Артема, 157, тел.381-88-46
У Х В А Л А
ПРО ВІДКЛАДЕННЯ РОЗГЛЯДУ СПРАВИ
30.07.2013р. Справа № 905/4658/13
Господарський суд Донецької області у складі:
головуючий - суддя Харакоз К.С.,
при секретарі судового засідання Колтак Т.М.,
розглянувши справу за позовом Відкритого акціонерного товариства «ОСОБА_1 завод «Реммаш», м.Горлівка, Донецька область,
до відповідача ОСОБА_1 міської ради, м.Горлівка Донецької області,
за участю третьої особи, яка не заявляє самостійні вимоги на предмет спору на стороні відповідача : Регіональне відділення Фонду державного майна України в Донецькій області м. Донецьк,
про зобов'язання вчинити певні дії, -
За участю:
представник позивача арбітражний керуючий (ліквідатор) ОСОБА_2;
представник відповідача не з'явився;
представник третьої особи ОСОБА_3 за довіреністю;
ВСТАНОВИВ:
В провадженні господарського суду Донецької області знаходиться справа за позовом Відкритого акціонерного товариства «ОСОБА_1 завод «Реммаш», м.Горлівка, Донецька область, до ОСОБА_1 міської ради, м.Горлівка Донецької області, за участю третьої особи, яка не заявляє самостійні вимоги на предмет спору на стороні відповідача ОСОБА_4 відділення Фонду державного майна України в Донецькій області, м. Донецьк про зобов'язання вчинити певні дії.
Представник позивача в судове засідання з'явився, через канцелярію суду надав заяву про збільшення позовних вимог, в яких просить суд зобов'язати відповідача також прийняти у комунальну власність котельню-майстерню, розташовану за адресою: м.Горлівка, вул.Котова, б.4; заперечення на відзив відповідача №024/02 від 23.07.13р. та інші документи.
Представник відповідача в судове засідання не з'явився, про причини неявки не повідомив, ухвалу суду не виконав.
Представник третьої особи в судове засідання з'явився, ухвалу суду не виконав.
У зв'язку з неявкою представника відповідача та необхідністю отримання додаткових документів, суд вважає, що розгляд справи необхідно відкласти.
Враховуючи викладене, керуючись ст.ст. 77, 86 Господарського процесуального кодексу України суддя, -
У Х В А Л И В:
1 . Відкласти розгляд справи на 08.08.2013 року о 11:40 год. (каб.111).
2 . Зобов'язати Позивача надати суду :
- оригінал довіреності представника та документ, що підтверджує його особу (для огляду), забезпечити явку представника у судове засідання;
3. Зобов'язати Відповідача надати суду:
- належним чином засвідчені копії документів, на яких ґрунтується відзив на позовну заяву, докази, що підтверджують надання відзиву позивачу та третій особі;
- письмові пояснення щодо наданої позивачем заяви про зобов'язання відповідача також прийняти у комунальну власність котельню-майстерню, розташовану за адресою: м.Горлівка, вул.Котова, б.4;
- належним чином засвідчені копії документів, що підтверджують правовий статус юридичної особи;
- оригінал довіреності представника та документ, що підтверджує його особу (для огляду), забезпечити явку представника у судове засідання;
4. Зобов'язати Третю особу надати суду:
- письмові пояснення стосовно заявлених позовних вимог з посиланням на норми діючого законодавства;
- належним чином засвідчені копії документів, що підтверджують правовий статус підприємства (установи, організації);
- оригінал довіреності представника та документ, що підтверджує його особу (для огляду), забезпечити явку представника у судове засідання.
5. Всі витребувані матеріали надати до канцелярії суду з відповідно оформленим супровідним листом до дня судового засідання.
6. Роз'яснити сторонам, що відповідно до п.5 ст. 83 Господарського процесуального кодексу України за ухилення від вчинення дій, покладених господарським судом, з винної сторони стягується штраф у розмірі до ста неоподаткованих мінімумів доходів громадян.
Суддя К.С. Харакоз
Суд | Господарський суд Донецької області |
Дата ухвалення рішення | 30.07.2013 |
Оприлюднено | 08.09.2015 |
Номер документу | 49477966 |
Судочинство | Господарське |
Господарське
Господарський суд Донецької області
К.С. Харакоз
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні