Ухвала
від 27.10.2010 по справі 13203/10/2070
ХАРКІВСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

Харківський окружний адміністративний суд 61004 м. Харків вул. Мар'їнська, 18-Б-3

УХВАЛА

про залучення третіх осіб

27.10.2010р.                                                                                 № 2а- 13203/10/2070

                                                                                                              м. Харків

          Суддя Харківського окружного адміністративного суду Білова О.В., в порядку підготовки до судового розгляду справи за адміністративним позовом Обласного комунального підприємства теплових мереж до Контрольно-ревізійного управління в Харківській області про скасування вимоги ,-

встановив:

Обласне комунальне підприємство теплових мереж звернулося до суду з адміністративним позовом до Контрольно-ревізійного управління в Харківській області про скасування вимоги КРУ в Харківській області від 15.09.10 р. про усунення порушень, виявлених позаплановою ревізією окремих питань фінансово-господарської діяльності Обласного комунального підприємства теплових мереж.

Ухвалою суду від 25 жовтня 2010 року було відкрито провадження у вищезазначеній справі.

Під час підготовки справи до судового розгляду суддя прийшов до висновку про необхідність залучення до участі у справі у якості третьої особи - Приватне підприємство "Буддизайн" код ЄДРПОУ 32868510, з огляду на те, що рішення по справі може вплинути на його права, оскільки Приватне підприємство "Буддизайн" є підрядною організацією, яка виконувала ремонті роботи на підставі договорів з Обласним комунальним підприємством теплових мереж, та про відшкодування сум завищення вартості цих ремонтно-будівельних робіт зазначено в вимозі КРУ в Харківській області від 15.09.10 р., яку оскаржує позивач.

Відповідно до ч. 2 ст. 53 КАС України треті особи, які не заявляють самостійних вимог на предмет спору, можуть вступити у справу на стороні позивача або відповідача у будь-який час до закінчення судового розгляду, якщо рішення у справі може вплинути на їхні права, свободи, інтереси або обов'язки. Вони можуть бути залучені до участі у справі також за клопотанням осіб, які беруть участь у справі, або з ініціативи суду.

Керуючись ст. ст. 53, 110 КАС України, -

Ухвалив:

Залучити до участі у справі за адміністративним позовом Обласного комунального підприємства теплових мереж до Контрольно-ревізійного управління в Харківській області про скасування вимоги в якості третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору,Приватне підприємство "Буддизайн", код ЄДРПОУ 32868510.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя                                                                                           Білова О.В.

СудХарківський окружний адміністративний суд
Дата ухвалення рішення27.10.2010
Оприлюднено10.09.2015
Номер документу49725852
СудочинствоАдміністративне

Судовий реєстр по справі —13203/10/2070

Ухвала від 23.12.2010

Адміністративне

Харківський окружний адміністративний суд

Білова О.В.

Ухвала від 27.10.2010

Адміністративне

Харківський окружний адміністративний суд

Білова О.В.

Ухвала від 25.10.2010

Адміністративне

Харківський окружний адміністративний суд

Білова О.В.

Постанова від 06.04.2011

Адміністративне

Харківський окружний адміністративний суд

Білова О.В.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні