Ухвала
від 10.10.2013 по справі 905/6766/13
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

83048, м.Донецьк, вул.Артема, 157, тел.381-88-46

У Х В А Л А

ПРО ВІДКЛАДЕННЯ РОЗГЛЯДУ СПРАВИ

10.10.2013 Справа № 905/6766/13

Господарський суд Донецької області у складі головуючого судді Демідової П.В.

При секретарі судового засідання Самойловій К.Є.

Розглянув у відкритому судовому засіданні справу

за позовом: Товариства з обмеженою відповідальністю „Марина-ЛогістікВ» , м. Маріуполь Донецької області

до відповідача: Публічного акціонерного товариства «Брокбізнесбанк», м.Київ

за участю третьої особи , яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору, на стороні відповідача - приватного нотаріуса Донецького міського нотаріального округу ОСОБА_1

про визнання таким, що не підлягає виконанню, виконавчого напису №1087 від 02.09.2010р., вчиненого приватним нотаріусом Донецького міського нотаріального округу ОСОБА_1

За участю представників сторін:

Від позивача: ОСОБА_2 за довіреністю.

Від відповідача: ОСОБА_3 за довіреністю.

Від третьої особи: не з'явився.

Товариство з обмеженою відповідальністю „Марина-ЛогістікВ» , м. Маріуполь Донецької області звернулось до господарського суду Донецької області з позовом до Публічного акціонерного товариства «Брокбізнесбанк», м.Київ про визнання таким, що не підлягає виконанню, виконавчого напису №1087 від 02.09.2010р., вчиненого приватним нотаріусом Донецького міського нотаріального округу ОСОБА_1. Ухвалою суду від 25.09.2013р. за вказаним позовом порушено провадження по справі №905/6766/13 та залучено в якості третьої особи яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору, на стороні відповідача - приватного нотаріуса Донецького міського нотаріального округу ОСОБА_1.

Представник позивача в судовому засіданні підтримав позовні вимоги. Представник відповідача в судовому засіданні заперечив проти позовних вимог з підстав, викладених у відзиві. Представник третьої особи в судове засідання не з'явився.

Враховуючи нез'явлення третьої особи, ненадання витребуваних документів в повному обсязі та необхідністю витребування додаткових доказів, розгляд справи слід відкласти.

Керуючись п.п.1-3 ст.77, ГПК України, господарський суд, -

У Х В А Л И В:

Відкласти розгляд справи на 28.10.2013 року о 10:45 год.

Зобов'язати позивача зявитись у судове засідання; надати довіреність на представника або інший документ, що підтверджує повноваження представника та відповідає вимогам чинного законодавства України; документ, що посвідчує особу представника; оригінали документів, доданих до позовної заяви, для огляду в судовому засіданні; докази надіслання додатків до позовної заяви на адресу відповідача, докази надіслання копії позовної заяви з додатками на адресу юридичної особи відповідача: 01000, м. Київ, вул. Перемоги, 41; надати пояснення на відзив відповідача та докази його надсилання на адресу відповідача та третьої особи.

Зобов'язати відповідача зявитись у судове засідання; надати довіреність на представника або інший документ, що підтверджує повноваження представника та відповідає вимогам чинного законодавства України; документ, що посвідчує особу представника; правоустановчі документи (статут, свідоцтво про державну реєстрацію юридичної особи, довідку з ЄДРПОУ в оригіналах та належним чином засвідчених копіях); надати суду відзив на позовну заяву та документи, які підтверджують заперечення проти позову; докази направлення відзиву на адресу позивача.

Зобов'язати третю особу зявитись у судове засідання; надати довіреність на представника або інший документ, що підтверджує повноваження представника та відповідає вимогам чинного законодавства України; документ, що посвідчує особу представника; правоустановчі документи в оригіналах та належним чином засвідчених копіях; надати матеріали нотаріальної справи щодо вчинення виконавчого напису №1087 від 02.09.2010р. (оригінали - для огляду, засвідчені копії - у справу), надати суду письмові пояснення щодо позову з документальним підтвердженням викладеного; докази надіслання пояснень на адресу сторін; надати пояснення на відзив відповідача та докази його надсилання на адресу позивача та третьої особи.

Явка сторін у судове засідання обов'язкова.

Суддя П.В. Демідова

Вик.: ОСОБА_4

тел. 3875907

СудГосподарський суд Донецької області
Дата ухвалення рішення10.10.2013
Оприлюднено10.09.2015
Номер документу49728016
СудочинствоГосподарське

Судовий реєстр по справі —905/6766/13

Рішення від 28.10.2013

Господарське

Господарський суд Донецької області

П.В. Демідова

Ухвала від 10.10.2013

Господарське

Господарський суд Донецької області

П.В. Демідова

Ухвала від 25.09.2013

Господарське

Господарський суд Донецької області

П.В. Демідова

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні