РІВНЕНСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД
33001 , м. Рівне, вул. Яворницького, 59
У Х В А Л А
22 березня 2011 року Справа № 21/17/1055
Рівненський апеляційний господарський суд у складі колегії:
Головуючого судді Маціщук А.В.
судді Петухов М.Г. ,
судді Дужич С.П.
за участю представників:
позивача - дир. ОСОБА_1
відповідача - не з'явився
треті особи - не з'явились
розглянувши у відкритому судовому засіданні у приміщенні Рівненського апеляційного господарського суду апеляційну скаргу відповідача на рішення господарського суду Хмельницької області від 08.11.10 р. у справі № 21/17/1055
за позовом (заявою) відкритого акціонерного товариства "Хмельницьке будівельно-монтажне управління №69
до товариства з обмеженою відповідальністю ТСЦ "Поділля"
за участю третіх осіб, які не заявляють самостійних вимог на предмет спору, на стороні відповідача:
1)товариство з обмеженою відповідальністю "Київоблбуд"
2)товариство з обмеженою відповідальністю "Коммандос"
3)товариство з обмеженою відповідальністю "Р-квадрат України дельта"
про стягнення 82754,00 грн. заборгованості, 34802,05 грн. індексу інфляції, 6672,47 грн. 3% річних
В С Т А Н О В И В :
Представник відповідача в судове засідання не з'явився. Відповідачем подане суду письмове клопотання про відкладення розгляду справи у зв'язку з неможливістю забезпечити явку представника в судове засідання.
За результатами судового засідання колегія суддів вважає за доцільне відкласти розгляд справи.
Керуючись ст.ст.77, 99, 101 ГПК України, суд -
У Х В А Л И В :
1. Розгляд справи відкласти на 04 квітня 2011 р. Судове засідання призначити на 11:00 годину в приміщенні Рівненського апеляційного господарського суду за адресою: 33001 м.Рівне вул.Яворницького,59 у залі судових засідань № 2.
2. Представники сторін зобов'язані підтвердити свої повноваження в судовому засіданні належним чином. Про неможливість прибуття представників в судове засідання сторони зобов'язані повідомити суд.
Головуючий суддя Маціщук А.В.
Суддя Петухов М.Г.
Суддя Дужич С.П.
Суд | Рівненський апеляційний господарський суд |
Дата ухвалення рішення | 22.03.2011 |
Оприлюднено | 15.09.2015 |
Номер документу | 49974476 |
Судочинство | Господарське |
Господарське
Рівненський апеляційний господарський суд
Маціщук А.В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні