ХАРКІВСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

УХВАЛА

Харківський окружний адміністративний суд 61004 м. Харків вул. Мар'їнська, 18-Б-3

УХВАЛА

про відкриття провадження в адміністративній справі, закінчення підготовчого провадження та призначення справи до судового розгляду

17 лютого 2011 р. справа № 2а - 1463/11/2070

Суддя Харківського окружного адміністративного суду Сліденко А.В., розглянувши матеріали адміністративного позову

Державної податкової інспекції у Дзержинському районі міста Харкова до Приватного підприємства "Інтерновація", третя особа - ОСОБА_1 державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців Харківської міської ради проскасування державної реєстрації змін до установчих документів юридичної особи,-

встановив:

Позовна заява за формою та змістом відповідає вимогам ст.106 Кодексу адміністративного судочинства України. Наявності підстав для повернення позовної заяви, залишення позовної заяви без руху, залишення позовної заяви без розгляду або відмови у відкритті провадження в адміністративній справі з матеріалів адміністративного позову не вбачається, а відтак, провадження у справі слід відкрити. Дії, передбачені ст.110 Кодексу адміністративного судочинства України, суддею виконані. Зміст правової вимоги та доводи адміністративного позову суддею вивчені, факти, які необхідно встановити для вирішення спору, визначені. Необхідності у проведенні попереднього судового засідання не вбачається. З огляду на характер заявлених вимог до участі у справі в якості відповідача слід залучити ОСОБА_1 державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців Харківської міської ради та державного реєстратора виконавчого комітету Херсонської міської ради. Проведені підготовчі дії є достатніми для призначення справи до судового розгляду.

Враховуючи викладене та керуючись ст.ст. 23, 107, 110, 121, 160, 165 Кодексу адміністративного судочинства України, суддя, -

ухвалив:

1. Відкрити провадження в адміністративній справі за позовом ДПІ у Дзержинському районі міста Харкова до ПП "Інтерновація", третя особа - ОСОБА_1 державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців Харківської міської ради про скасування державної реєстрації змін до установчих документів.

2. Залучити до участі у справі в якості відповідачів ОСОБА_1 державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців Харківської міської ради та державного реєстратора виконавчого комітету Херсонської міської ради.

3. Закінчити підготовку справи до судового розгляду.

4. Призначити судовий розгляд адміністративної справи на 24.02.2011р. о 15:30 год. у відкритому судовому засіданні у приміщенні Харківського окружного адміністративного суду за адресою: м. Харків, вул. Мар'їнська, 18 «Б-3», 2-й поверх, каб. № 27.

5. Явку уповноважених представників осіб, які беруть участь у справі, визнати обов'язковою.

6. Зобов'язати позивача не пізніше ніж за три робочі дні до судового засідання надати до суду довідку та витяг з Єдиного державного реєстру підприємств та організації щодо ПП "Укрмашсервіс" (ідентифікаційний код - 34524332); документи щодо знаходження відповідача на обліку в ДПІ у Дзержинському районі міста Харкова; письмові пояснення за особистим підписом керівника ВПМ щодо дати складання довідки про встановлення місцезнаходження (місця проживання) платника податків, а також щодо незаповнення всіх граф такої довідки; письмові пояснення за особистим підписом керівника ДПІ (особи, що виконує повноваження керівника) щодо змісту та значення словосполучення "місце масової реєстрації"; відомості та докази на їх підтвердження щодо суб'єктів господарювання. зареєстрованих за однією адресою з відповідачем; правові підстави для проведення перевірки щодо встановлення місцезнаходження відповідача; посадові інструкції осіб, які складали акт №296/1501/36505243 від 10.02.2011р.; інші докази, які будь-яким чином висвітлюють обставини спірних правовідносин.

7. Зобов'язати відповідачів не пізніше ніж за три робочі дні до судового засідання надати до суду письмові заперечення проти позову та всі наявні докази на їх підтвердження; витяг і довідку про включення відповідачів та ПП "Укрмашсервіс" (ідентифікаційний код - 34524332) до Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців; документи, які були подані для вчинення спірної реєстраційної дії; докази знаходження позивача на обліку в ДПІ; статутні документи; документи про правові підстави для знаходження відповідача за адресою, зазначеною в ЄДРЮОтаФОП як місцезнаходження; відомості про листування між відповідачем та органами державної влади і управління за адресою, зазначеною в ЄДРЮОтаФОП як місцезнаходження

7. Розгляд і вирішення справи здійснювати одноособовим складом суду.

8. Копії даної ухвали направити особам, які беруть участь у справі.

9. Роз'яснити особам, які беруть участь у справі, про наявність у них процесуальних прав і обов'язків, що передбачені ст.ст. 49, 51 Кодексу адміністративного судочинства України. Інформацію про права та обов'язки направити разом з цією ухвалою.

10. Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя Сліденко А.В.

Дата ухвалення рішення 17.02.2011
Зареєстровано 10.09.2015
Оприлюднено 15.09.2015

Судовий реєстр по справі 1463/11/2070

Проскрольте таблицю вліво →
Рішення Суд Форма
Постанова від 10.03.2011 Харківський окружний адміністративний суд Адміністративне
Ухвала від 17.02.2011 Харківський окружний адміністративний суд Адміністративне

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Перевірити компанію

Додайте Опендатабот до улюбленного месенджеру

Вайбер Телеграм Месенджер

Опендатабот для телефону