Ухвала
від 24.07.2013 по справі 908/2353/13
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ

номер провадження справи 7/60/13

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД

Запорізької області

УХВАЛА

24.07.2013 Справа № 908/2353/13

За позовом: Товариства з обмеженою відповідальністю “ВІСКО ПЛЮС”, м. Мелітополь, Запорізька область

до відповідача: Товариства з обмеженою відповідальністю “СТІФ-ЗАПОРІЖЖЯ”, м. Запоріжжя

Суддя Н.С. Кутіщева - Арнет

Представники:

Від позивача: не з'явився.

Від відповідача: не з'явився.

Заявлено позов про стягнення з Товариства з обмеженою відповідальністю “ВІСКО ПЛЮС” до Товариства з обмеженою відповідальністю “СТІФ-ЗАПОРІЖЖЯ” про стягнення 4642,20 грн. боргу, 272,81 грн. пені, 44,64 грн. 3 % річних.

Ухвалою суду від 12.07.2013р. позовну заяву прийнято до розгляду, присвоєно провадженню № 7/60/13, судове засідання призначено на 24.07.2013р.

Ухвала суду була направлена в установленому законом порядку на адреси, зазначені позивачем у позовній заяві.

Відповідно до п. 3.9.1 Постанови Пленуму ВГС від 26.12.2011р. № 18 "Про деякі питання практики застосування ГПК України", особи, які беруть участь у справі, вважаються повідомленими про час і місце розгляду судом справи у разі виконання останнім вимог частини першої статті 64 та статті 87 ГПК (1798-12 ).

У разі присутності сторони або іншого учасника судового процесу в судовому засіданні, протокол судового засідання, в якому відображені відомості про явку сторін (пункт 4 частини другої статті 81-1 ГПК) (1798-12), є належним підтвердженням повідомлення такої сторони (іншого учасника судового процесу) про час і місце наступного судового засідання.

За змістом цієї норми, зокрема, в разі, якщо ухвалу про порушення провадження у справі було надіслано за належною адресою (тобто повідомленою суду стороною, а в разі ненадання суду відповідної інформації - адресою, зазначеною в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців) і не повернуто підприємством зв'язку або повернуто з посиланням на відсутність (вибуття) адресата, відмову від одержання, закінчення строку зберігання поштового відправлення тощо, то вважається, що адресат повідомлений про час і місце розгляду справи судом.

Згідно ст. 22 ГПК України, сторони зобов'язані добросовісно користуватися належними їх процесуальними правами, виявляти взаємну повагу до прав і охоронюваних законом інтересів другої сторони, вживати заходів до всебічного, повного та об'єктивного дослідження всіх обставин справи.

Згідно ст. 33 ГПК України, кожна сторона повинна довести ті обставини, на які вона посилається як на підставу своїх вимог і заперечень.

Докази додаються сторонами та іншими учасниками судового процесу.

Згідно зі ст. 34 ГПК України, господарський суд приймає тільки ті докази, які мають значення для справи.

Обставини справи, які відповідно до законодавства повинні бути підтверджені певними засобами доказування, не можуть підтверджуватись іншими засобами доказування.

Згідно ст. 4-5 ГПК України, невиконання вимог рішень, ухвал, постанов господарських судів тягне відповідальність, встановлену цим кодексом та іншими законами України.

Представники сторін в судове засідання не з'явились.

Від позивача надійшла телеграма, в якій позивач просить суд відкласти судове засідання в зв'язку з неможливістю явки представника.

Клопотання позивача, викладено в телеграмі, заявлено в порядку ст. 22 ГПК України, судом прийнято до розгляду.

Причини неявки представника відповідача суду не відомі.

Враховуючи неявку представників обох сторін, суд вважає за можливе задовольнити клопотання позивача та відкласти судове засідання для надання сторонам додаткової можливості виконати вимоги суду та направити в судове засідання компетентних, повноважних представників.

Суд звертає увагу сторін на те, що неможливість явки представника не звільняє сторін від обов'язку виконати вимоги суду та надати витребуванні судом матеріали.

Відповідно до п. п. 3.9.2, 3.9.3 Постанови Пленуму ВГС України від 26.12.2011р. № 18 “Про деякі питання практики застосування ГПК України”, у випадку нез'явлення в засідання господарського суду представників обох сторін або однієї з них справа може бути розглянута без їх участі, якщо неявка таких представників не перешкоджає вирішенню спору.

У випадку повторного невиконання сторонами вимог суду, суд має право застосувати міри впливу в порядку п. 5 ст. 83 ГПК України.

Судове засідання, враховуючи клопотання позивача, для надання сторонам додаткової можливості належним чином виконати вимоги суду та надати належні докази в підтвердження своїх вимог та заперечень, слід відкласти.

Керуючись ст. 22, 28, 33, 34, 77, 86 ГПК України, суд

УХВАЛИВ:

1. Судове засідання відкласти на 08.08.2013р. об 11 год. 40 хв.

2.          Сторонам належним чином виконати вимоги суду, викладені в ухвалі суду від 12.07.2013р.

3.          Зобов'язати сторін:

Позивача:

-          надати довідку з ЄДР щодо місцезнаходження відповідача, на теперішній час;

-           надати оригінали документів доданих до позовної заяви суду для огляду (первинні документи бухгалтерської звітності);

-           надати оригінали договору та всіх додатків та доповнень до нього;

-          надати письмовий, нормативно обґрунтований розрахунок пред'явленої до стягнення суми, з посиланням на документи первинної бухгалтерської звітності (уточнити періоди розрахунку заявлених до стягнення сум відповідно до вимог чинного законодавства та фактичних обставин справи, );

-           уточнений розрахунок та позовні вимоги направити на адресу відповідача (оригінали доказів направлення/вручення надати в судове засідання);

-          провести з відповідачем звірку взаєморозрахунків, станом на день розгляду справи (з ініціативи позивача), для чого представникам юридичного відділу та бухгалтерії позивача з'явитися до відповідача, двосторонній акт звірки надати суду.

Відповідача:

-          письмовий відзив на позовну заяву, копію якого завчасно (до судового засідання) направити на адресу позивача, докази направлення/вручення надати в судове засіданні;

-           забезпечити умови для проведення звірки взаєморозрахунків, двосторонній акт звірки надати в судове засідання;

-          надати докази належного виконання умов договору і договірних зобов'язань;

-          надати оригінали договору та всіх додатків та доповнень до нього.

          Оригінали витребуваних від сторін документів надати суду на огляд, належним чином посвідчені копії в матеріали справи.

Попередити сторони, що у разі повторного невиконання вимог суду, викладених в ухвалі, суд має право згідно з п. 5 ст. 83 ГПК України, стягнути в доход Державного бюджету України з винної сторони штраф до 1700 грн. 00 коп. за ухилення від вчинення дій, покладених господарським судом на сторону.

Суддя Н.С. Кутіщева - Арнет

          

СудГосподарський суд Запорізької області
Дата ухвалення рішення24.07.2013
Оприлюднено17.09.2015
Номер документу50080892
СудочинствоГосподарське

Судовий реєстр по справі —908/2353/13

Ухвала від 24.07.2013

Господарське

Господарський суд Запорізької області

Кутіщева-Арнет Н.С.

Рішення від 08.08.2013

Господарське

Господарський суд Запорізької області

Кутіщева-Арнет Н.С.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2023Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні