Ухвала
від 02.09.2015 по справі 466/7400/15-ц
ШЕВЧЕНКІВСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД М.ЛЬВОВА

Справа № 466/7400/15

У Х В А Л А

В« 02В» вересня 2015 р. суддя Шевченківського районного суду м. Львова Луців-Шумська Н.Л., ознайомившись із матеріалами позовної заяви ОСОБА_1 до Львівської міської ради, треті особи: Відділ державної реєстрації речових прав на нерухоме майно Реєстраційної служби ЛМУЮ та Приватний нотаріус ЛМНО ОСОБА_2 про визнання права власності в порядку спадкування, -

в с т а н о в и л а :

01 вересня 2015 року ОСОБА_1 звернулася в суд з позовом до Львівської міської ради, треті особи: Відділ державної реєстрації речових прав на нерухоме майно Реєстраційної служби ЛМУЮ та Приватний нотаріус ЛМНО ОСОБА_2 про визнання права власності в порядку спадкування.

Дана позовна заява відповідає вимогам, викладеним в ст.ст.119, 120 ЦПК України, підлягає розглядові в судах загальної юрисдикції та підсудна Шевченківському районному суду м. Львова.

Керуючись ст.ст.122 ЦПК України,

у х в а л и л а :

відкрити провадження у справі за позовом ОСОБА_1 до Львівської міської ради, треті особи: Відділ державної реєстрації речових прав на нерухоме майно Реєстраційної служби ЛМУЮ та Приватний нотаріус ЛМНО ОСОБА_2 про визнання права власності в порядку спадкування.

Судове засідання призначити на В« 01В» жовтня 2015 р. на В« 10В»год.В» 30В»хв. в кабінеті № 4 Шевченківського районного суду м. Львова (м. Львів, вул Січових Стрільців, 12).

Направити копію позовної заяви з додатками відповідачу для відома, запропонувати у строк до 01.10.2015р. подати пояснення або заперечення проти позову та докази, якими вони обґрунтовуються. Викликати в судове засідання сторони.

Зобов’язати сторони подати всі наявні у них докази до початку розгляду справи по суті. Роз’яснити відповідачу його право до початку розгляду справи по суті пред’явити зустрічний позов.

Ухвала може бути оскаржена лише з підстав недотримання правил підсудності до Апеляційного суду Львівської області, через Шевченківський районний суд м. Львова, шляхом подання апеляційної скарги, протягом п'яти днів з дня її винесення.

Суддя: ОСОБА_3

СудШевченківський районний суд м.Львова
Дата ухвалення рішення02.09.2015
Оприлюднено18.09.2015
Номер документу50263082
СудочинствоЦивільне

Судовий реєстр по справі —466/7400/15-ц

Рішення від 02.12.2015

Цивільне

Шевченківський районний суд м.Львова

Луців-Шумська Н. Л.

Ухвала від 02.09.2015

Цивільне

Шевченківський районний суд м.Львова

Луців-Шумська Н. Л.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні