ПОСТАНОВА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
Справа № 3-2302/11
08.09.2011 року, суддя Автозаводського районного суду м. Кременчука Полтавської області ОСОБА_1, розглянувши матеріали про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_2, працюючого директором ПП ВКФ «Суворов», проживаючої: ІНФОРМАЦІЯ_1
за ст. 163-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення, -
В С Т А Н О В И В:
До Автозаводського районного суду м. Кременчука Полтавської області з Кременчуцької Обєднаної Державної Податкової Інспекці надійшли матеріали справи про адміністративне правопорушення за ст.163-1 КпАП України відносно ОСОБА_2.
Посилання заступника начальника ОСОБА_3Лазько на лист ДПА України від 23.02.2011р. №5173/7/10-1017/665 та ст.ст.237, 244 ЦК України щодо представництва за довіреністю не мають ніякого відношення до наділення посадових осіб КОДПІ повноваженнями, не передбаченими Законом.
Згідно ч.1 ст.1 ЦК України цивільним законодавством регулюються особисті немайнові та майнові відносини (цивільні відносини), засновані на юридичній рівності, вільному волевиявленні, майновій самостійності їх учасників.
Ч.2 даної статті передбачено, що до майнових відносин, заснованих на адміністративному або іншому владному підпорядкуванні однієї сторони другій стороні, а також до податкових, бюджетних відносин цивільне законодавство не застосовується, якщо інше не встановлено законом.
Згідно ст.1 КпАП України завданням Кодексу України про адміністративні правопорушення є охорона прав і свобод громадян, власності, конституційного ладу України, прав і законних інтересів підприємств, установ і організацій, встановленого правопорядку, зміцнення законності, запобігання правопорушенням, виховання громадян у дусі точного і неухильного додержання Конституції і законів України, поваги до прав, честі і гідності інших громадян, до правил співжиття, сумлінного виконання своїх обов'язків, відповідальності перед суспільством.
Складання протоколів про адміністративні правопорушення відноситься до виключної компетенції осіб зазначених в ст.ст. 254, 255 КпАП України і нікому не може бути передовірено.
Враховуючи вищевикладене, вважаю, що справа про адміністративне правопорушення відносно ОСОБА_4 за ст.163-1 КпАП України підлягає поверненню для належного оформлення.
Керуючись ст.ст. 254, 255, 278 КпАП України,
П О С Т А Н О В И В:
Повернути справу про адміністративне правопорушення відносно ОСОБА_2 за ст.163-1 КпАП України до Кременчуцької ОДПІ для належного оформлення.
Постанова оскарженню не підлягає.
Суддя:
Суд | Автозаводський районний суд м.Кременчука |
Дата ухвалення рішення | 08.09.2011 |
Оприлюднено | 22.09.2015 |
Номер документу | 50334136 |
Судочинство | Адмінправопорушення |
Адмінправопорушення
Смілянський міськрайонний суд Черкаської області
Гудзюк І. В.
Адмінправопорушення
Каховський міськрайонний суд Херсонської області
Таранцов С. П.
Адмінправопорушення
Автозаводський районний суд м.Кременчука
Ященко М. А.
Адмінправопорушення
Золотоніський міськрайонний суд Черкаської області
Савенко В. Г.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні