30.04.2015
Справа № 642\6982\14к
Провадження 1-кп\642\276\15
УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
30 квітня 2015 р. Ленінський районний суд м. Харкова в складі колегії суддів:
під головуванням судді ОСОБА_1 ,
суддів: ОСОБА_2 , ОСОБА_3 ,
за участі: секретаря ОСОБА_4
прокурора ОСОБА_5
захисника ОСОБА_6
розглянувши у відкритому підготовчому судовому засіданні в залі суду в місті Харкові обвинувальний акт відносно ОСОБА_7 , який підозрюється у вчиненні кримінальних правопорушень передбачених ч.4 ст. 190, ч.3,4 ст. 358 КК України, -
встановив:
В провадженні Ленінського районного суду м. Харкова знаходиться вищевказане кримінальне провадження відносно ОСОБА_8 обвинуваченого у вчиненні кримінальних правопорушень передбачених ч.4 ст. 190, ч.3,4 ст. 358 КК України.
Кримінальне провадження неодноразово призначалося до підготовчого судового засідання, однак обвинувачений ОСОБА_8 в судові засідання не з`являвся, не повідомивши суду поважні причини неявки. До обвинуваченого був застосований привід. На даний час місце знаходження обвинуваченого не відоме.
Вказані обставини вказують на ухилення обвинуваченого від явки до суду. Явка в судове засідання обвинуваченого є обов`язковою.
Прокурор заявив клопотання про оголошення розшуку обвинуваченого, надання дозволу на затримання обвинуваченого з метою приводу та зупинення кримінального провадження до розшуку обвинуваченого.
Згідно ст. 335 КПК України у випадку, якщо обвинувачений ухилився від суду суд зупиняє судове провадження щодо цього обвинуваченого до його розшуку. Розшук обвинуваченого, який ухилився від суду, оголошується ухвалою суду, організація виконання якої доручається слідчому та/або прокурору.
Заслухавши думку учасників провадження, враховуючи, що у відсутності обвинуваченого ОСОБА_8 кримінальне провадження розглянути неможливо, суд приходить до висновку, що судове провадження слід зупинити до розшуку обвинуваченого.
Згідно ст. 315 ч.3 КПК України, під час підготовчого судового засідання, суд за клопотанням учасників судового провадження має право обрати змінити чи скасувати заходи забезпечення кримінального провадження в тому числі і запобіжний захід обраний щодо обвинуваченого. При розгляді таких клопотань суд додержується правил передбачених розділом 2 цього Кодексу. У відповідності до ст. 188 КПК України (розділу2), прокурор має право звернутися до суду з клопотанням про дозвіл затримання обвинуваченого з метою приводу для участі у розгляді клопотання про застосування запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.
Враховуючи вищевикладене, колегія суддів приходить до висновку, що прокурором не додержано вищевикладені вимоги в частині пред`явлення письмового клопотання, а тому в частині надання дозволу з метою приводу клопотання задоволенню не підлягає.
На підставі наведеного, керуючись ст.ст. 188, 315, 335, 369, 372 КПК України, суд, -
ухвалив:
Оголосити розшук обвинуваченого ОСОБА_8 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , громадянина України, українця, уродженця м. Новоукраїнка, Кіровоградської обл., зареєстрованого в АДРЕСА_1 , .
Зупинити провадження у справі за обвинуваченням ОСОБА_9 - до його розшуку.
Виконання ухвали доручити старшому слідчому СУ ГУМВС у Харківській області ОСОБА_10 та прокурору відділу прокуратури Харківської області ОСОБА_5 .
Ухвала оскарженню не підлягає.
Головуючи суддя ОСОБА_11
Судді: ОСОБА_2 , ОСОБА_3
Суд | Ленінський районний суд м.Харкова |
Дата ухвалення рішення | 30.04.2015 |
Оприлюднено | 21.03.2023 |
Номер документу | 50349204 |
Судочинство | Кримінальне |
Кримінальне
Ленінський районний суд м.Харкова
Грінчук О. П.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні