Постанова
від 18.11.2011 по справі 4-536/11
ОРДЖОНІКІДЗЕВСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД М.МАРІУПОЛЯ

4-536/11

П О С Т А Н О В А

18 листопада 2011 року місто Маріуполь

Орджонікідзевський районний суд міста Маріуполя Донецької області у складі:

головуючого судді Ковтуненко О.В.,

при секретарі Сіньковій Ю.К.,

за участі прокурора Таушана Г.М.,

розглянувши у відкритому судовому засіданні у місті Маріуполі справу за скаргою Публічного акціонерного товариства В«Металургійний комбінат В«АзовстальВ»на постанови про відмову у порушенні кримінальних справ ДІМ Орджонікідзевського РВ ММУ УМВС України в Донецькій області ОСОБА_1 від 09 липня 2011 року, о/у СДСБЕЗ Орджонікідзевського РВ ММУ УМВС України в Донецькій області ОСОБА_2 від 22 липня 2011 року, о/у СКР Орджонікідзевського РВ ММУ УМВС України в Донецькій області ОСОБА_3 від 04 серпня 2011 року, о/у СКР Орджонікідзевського РВ ММУ УМВС України в Донецькій області ОСОБА_4 від 18 серпня 2011 року,

В С Т А Н О В И В :

31 жовтня 2011 року заявник ОСОБА_5 акціонерне товариство В«Металургійний комбінат В«АзовстальВ»звернувся до Орджонікідзевського районного суду міста Маріуполя із скаргою у порядку ст. 236-1 КПК України на постанови про відмову у порушенні кримінальних справ ДІМ Орджонікідзевського РВ ММУ УМВС України в Донецькій області ОСОБА_1 від 09 липня 2011 року, о/у СДСБЕЗ Орджонікідзевського РВ ММУ УМВС України в Донецькій області ОСОБА_2 від 22 липня 2011 року, о/у СКР Орджонікідзевського РВ ММУ УМВС України в Донецькій області ОСОБА_3 від 04 серпня 2011 року, о/у СКР Орджонікідзевського РВ ММУ УМВС України в Донецькій області ОСОБА_4 від 18 серпня 2011 року. Просить суд скасувати вказані постанови та направити матеріали для додаткової перевірки за їх заявою.

У ході судового засідання суду були гадані відомості про те, що постанови про відмову у порушенні кримінальних справ ДІМ Орджонікідзевського РВ ММУ УМВС України в Донецькій області ОСОБА_1 від 09 липня 2011 року, о/у СДСБЕЗ Орджонікідзевського РВ ММУ УМВС України в Донецькій області ОСОБА_2 від 22 липня 2011 року, о/у СКР Орджонікідзевського РВ ММУ УМВС України в Донецькій області ОСОБА_4 від 18 серпня 2011 року, були скасовані постановою прокурора Орджонікідзевського району міста Маріуполя Донецької області від 03 листопада 2011 року, а постанова о/у СКР Орджонікідзевського РВ ММУ УМВС України в Донецькій області ОСОБА_3 від 04 серпня 2011 року була скасована постановою прокурора Орджонікідзевського району міста Маріуполя від 10 листопада 2011 року.

Представник заявника у судове засідання не з'явився.

Представник прокуратури Орджонікідзевського району міста Маріуполя ОСОБА_6 вважає за необхідне закрити провадження по справі, у зв'язку із тим, що оскаржувані постанови про відмову у порушенні кримінальних справ були скасовані постановами прокурора Орджонікідзевського району міста Маріуполя Донецької області.

З урахуванням думки прокурора та на підставі матеріалів справи, керуючись ст. 236-2 КПК України, суд -

П О С Т А Н О В И В:

Провадження за скаргою Публічного акціонерного товариства В«Металургійний комбінат В«АзовстальВ»на постанови про відмову у порушенні кримінальних справ ДІМ Орджонікідзевського РВ ММУ УМВС України в Донецькій області ОСОБА_1 від 09 липня 2011 року, о/у СДСБЕЗ Орджонікідзевського РВ ММУ УМВС України в Донецькій області ОСОБА_2 від 22 липня 2011 року, о/у СКР Орджонікідзевського РВ ММУ УМВС України в Донецькій області ОСОБА_3 від 04 серпня 2011 року, о/у СКР Орджонікідзевського РВ ММУ УМВС України в Донецькій області ОСОБА_4 від 18 серпня 2011 року - закрити.

На постанову може бути подана апеляційна скарга до Апеляційного суду Донецької області через Орджонікідзевський районний суд міста Маріуполя у семиденний строк з моменту проголошення постанови.

Суддя


СудОрджонікідзевський районний суд м.Маріуполя
Дата ухвалення рішення18.11.2011
Оприлюднено22.09.2015
Номер документу50384275
СудочинствоКримінальне

Судовий реєстр по справі —4-536/11

Постанова від 03.02.2011

Кримінальне

Приморський районний суд м.Одеси

Терзі І. Г.

Постанова від 18.11.2011

Кримінальне

Орджонікідзевський районний суд м.Маріуполя

Ковтуненко О. В.

Постанова від 24.10.2011

Кримінальне

Бердянський міськрайонний суд Запорізької області

Вєдєнєєва Т. Г.

Постанова від 12.09.2012

Кримінальне

Святошинський районний суд міста Києва

Журибеда О. М.

Постанова від 12.09.2012

Кримінальне

Святошинський районний суд міста Києва

Журибеда О. М.

Постанова від 29.12.2011

Кримінальне

Староміський районний суд м.Вінниці

Чернюк І. В.

Постанова від 24.11.2011

Кримінальне

Павлоградський міськрайонний суд Дніпропетровської області

Головін В. О.

Постанова від 28.09.2011

Кримінальне

Суворовський районний суд м.Одеси

Боднар С.М.

Постанова від 06.10.2011

Кримінальне

Ленінський районний суд м. Запоріжжя

Баруліна Т. Є.

Постанова від 15.02.2011

Кримінальне

Ворошиловський районний суд м. Донецька

Бухтіярова І. О.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні