У Х В А Л А
Справа № 2а/1770/5237/2011
30 листопада 2011 року м. Рівне
Суддя Рівненського окружного адміністративного суду Щербаков В. В., перевіривши виконання вимог статті 105, 106 КАС України за позовною заявою
Публічне акціонерне товариство " Любомирський вапняно - силікатний завод "
до Державна податкова інспекція у Рівненському районі
про скасування податкових повідомлень-рішень
В С Т А Н О В И В:
Позовна заява не відповідає вимогам статті 106 КАС України.
Згідно ч.3 ст.106 КАС України, до позовної заяви додається документ про сплату судового збору, крім випадків, коли його не належить сплачувати. Позивачем до позовної заяви додано оригінал платіжного доручення, яки, однак, не відповідає вимогам Інструкції про порядок обчислення та справляння державного мита.
Відповідно до пункту 14 розділу III Інструкції про порядок обчислення та справляння державного мита, затвердженої наказом Головної державної податкової інспекції України від 22.04.1993 року № 15, при перерахуванні державного мита готівкою до документа, щодо якого вчиняється відповідна дія, додається оригінал квитанції кредитної установи, яка прийняла платіж, а при перерахуванні мита з рахунку платника - останній примірник платіжного доручення з написом (поміткою) кредитної установи такого змісту "Зараховано в дохід бюджету ___ грн. (дата)". Цей напис скріплюється першим і другим підписами посадових осіб і відтиском печатки кредитної установи з відміткою дати виконання платіжного доручення.
Частиною 5 ст. 106 КАС України встановлено, що якщо позовна заява подається представником, то у ній зазначаються ім'я представника, його поштова адреса, а також номер засобу зв'язку, адреса електронної пошти, якщо такі є. Одночасно з позовною заявою подається довіреність чи інший документ, що підтверджує повноваження представника.
Представник позивача, який підписав позовну заяву, додав до неї копію довіреності, та при цьому не зазначив своїх реквізитів в шапці позовної заяви. Крім того, слід наголосити, що завірена фотокопія довіреності не є документом, що підтверджує повноваження представника, а лише його копією
За наведених обставин слід запропонувати позивачу усунути зазначені недоліки позовної заяви шляхом подання до суду позовної заяви, оформленої належним чином, тобто з зазначенням реквізитів представника позивача, та її копії для відповідача, оригіналу довіреності на ім'я представника позивача, а також платіжного доручення, скріпленого першим і другим підписами посадових осіб і відбитком печатки кредитної установи, з відміткою дати виконання протягом семи днів з моменту отримання даної ухвали.
Керуючись статтями 105, 106, частиною 1 статті 108 КАС України, суддя, -
У Х В А Л И В:
Позовну заяву Публічне акціонерне товариство " Любомирський вапняно - силікатний завод " до Державна податкова інспекція у Рівненському районі про скасування податкових повідомлень-рішень - залишити без руху.
Надати Публічне акціонерне товариство " Любомирський вапняно - силікатний завод " строк для усунення недоліків позовної заяви протягом семи днів з моменту отримання даної ухвали.
У разі невиконання вимог цієї ухвали позовна заява буде вважатися неподаною і буде повернута позивачу.
Копію ухвали невідкладно надіслати особі, що звернулась з позовом.
Ухвала суду першої інстанції набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги. У разі подання апеляційної скарги ухвала, якщо її не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті апеляційного провадження або набрання законної сили рішенням за наслідками апеляційного провадження.
Апеляційна скарга подається до Житомирського апеляційного адміністративного суду через Рівненський окружний адміністративний суд. Копія апеляційної скарги одночасно надсилається особою, яка її подає, до Житомирського апеляційного адміністративного суду. Апеляційна скарга на ухвалу суду першої інстанції подається протягом п'яти днів з дня проголошення ухвали. Якщо ухвалу було постановлено у письмовому провадженні або без виклику особи, яка її оскаржує, апеляційна скарга подається протягом п'яти днів з дня отримання копії ухвали.
Якщо суб'єкта владних повноважень у випадках та порядку, передбачених частиною четвертою статті 167 цього Кодексу, було повідомлено про можливість отримання копії ухвали суду безпосередньо в суді, то п'ятиденний строк на апеляційне оскарження ухвали суду обчислюється з наступного дня після закінчення п'ятиденного строку з моменту отримання суб'єктом владних повноважень повідомлення про можливість отримання копії ухвали суду.
Суддя Щербаков В. В.
Суд | Рівненський окружний адміністративний суд |
Дата ухвалення рішення | 30.11.2011 |
Оприлюднено | 24.09.2015 |
Номер документу | 50627947 |
Судочинство | Адміністративне |
Адміністративне
Рівненський окружний адміністративний суд
Щербаков В. В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні