П О С Т А Н О В А
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
03 листопада 2011 р. Справа №3-5570/11
Суддя Тернопільського міськрайонного суду Тернопільської області Магдич О. Г., розглянувши матеріали, які надійшли від Тернопільського МВ УМВС України в Тернопільській області про притягнення до адміністративної відповідальності:
ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, українку, громадянку України, уродженку ІНФОРМАЦІЯ_2, жительку Тернопільської області Тернопільського району с. Смиківці,
за ч. 3 ст. 184 Кодексу України про адміністративні правопорушення, -
В С Т А Н О В И В:
Стосовно ОСОБА_1 23.09.2011 року складено протокол про адміністративне правопорушення за ч.3 ст. 184 КУпАП відповідно до якого вона, неналежним чином виховує свого неповнолітнього сина ОСОБА_1 Іоаніса Константиновича (ІНФОРМАЦІЯ_3), про, що свідчить те, що останній 23.09.2011 року близько 18 год. 30 хв. знаходячись в громадському місці по вул. С. Бандери в м. Тернополі, на території
ВПТУ №10 розпивав алкогольні напої, а саме -горілку торгової марки В«ФранківськаВ» , місткістю 0,5 л., чим ображав людську гідність та громадську мораль.
В судовому засіданні ОСОБА_1 вину у вчиненні правопорушення визнала та суду пояснила, що як правило її син спиртного не вживає, обіцяє взяти цей факт до уваги, та посилити контроль над його вихованням.
Окрім власного визнання вина ОСОБА_1 у вчиненні правопорушення доведена матеріалами справи, дослідженими у судовому засіданні, а саме: протоколом про адміністративне правопорушення серії ТЕ №090438 від 23.09.2011 року, письмовими поясненнями ОСОБА_2 від 23.09.2011 р.
За таких обставин, вважаю, що в діях ОСОБА_1 наявні ознаки адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 184 КУпАП, тобто невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обовВ»язків щодо виховання дітей, а саме: вчинення неповнолітнім (сином правопорушника) віком до шістнадцяти років правопорушення, відповідальність за яке передбачено КУпАП.
Накладаючи адміністративне стягнення враховую характер вчиненого правопорушення, особу порушника, ступінь її вини, майновий стан, обставини, що помВ»якшують відповідальність за адміністративне правопорушення, зокрема щире розкаяння винної у вчиненому правопорушенні, приходжу до переконання, що на неї слід накласти адміністративне стягнення у вигляді штрафу.
На підставі наведеного, керуючись статтями 27, 33, 34, 184 ч.3, 280, 283, 284, 289 Кодексу України про адміністративні правопорушення, -
П О С Т А Н О В И В:
ОСОБА_1 визнати винною у вчиненні адміністративного правопорушення передбаченого ч. 3 ст. 184 КУпАП та накласти на неї адміністративне стягнення у вигляді штрафу в доход держави в розмірі 51,00 грн. (пВ»ятдесят одна гривня 00 копійок).
Постанова судді у справах про адміністративне правопорушення набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги чи протесту прокурора.
Постанова судді у справі про адміністративне правопорушення може бути оскаржена особою, яку притягнуто до адміністративної відповідальності, її законним представником, захисником, потерпілим, його представником або на неї може бути внесено протест прокурора протягом десяти днів з дня винесення постанови.
Апеляційна скарга, протест прокурора подаються до апеляційного суду Тернопільської області через Тернопільський міськрайонний суд Тернопільської області.
Суддя Тернопільського
міськрайонного суду ОСОБА_3
Суд | Тернопільський міськрайонний суд Тернопільської області |
Дата ухвалення рішення | 03.11.2011 |
Оприлюднено | 28.09.2015 |
Номер документу | 50879477 |
Судочинство | Адмінправопорушення |
Адмінправопорушення
Тернопільський міськрайонний суд Тернопільської області
Магдич О. Г.
Адмінправопорушення
Бабушкінський районний суд м.Дніпропетровська
Чулінін Д. Г.
Адмінправопорушення
Павлоградський міськрайонний суд Дніпропетровської області
Болдирєва У. М.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні