Справа № 2а/1570/10233/2011
УХВАЛА
16 грудня 2011 року м.Одеса
Суддя Одеського окружного адміністративного суду Стеценко О.О., вивчивши адміністративний позов Державної податкової інспекції у Малиновському районі міста Одеси до Приватного підприємства «Агрозахист - СОФ» про припинення юридичної особи, що не пов'язано з банкрутством, -
В С Т А Н О В И В:
До суду надійшов адміністративний позов Державної податкової інспекції у Малиновському районі міста Одеси до Приватного підприємства «Агрозахист - СОФ» про припинення юридичної особи, що не пов'язано з банкрутством.
Ухвалою суду від 16 грудня 2011 року провадження по справі відкрито, розпочата підготовка справи до судового розгляду.
Відповідно до частини 2 статті 110 КАС України суд до судового розгляду адміністративної справи вживає заходи для всебічного та об'єктивного розгляду і вирішення справи в одному судовому засіданні протягом розумного строку.
З матеріалів справи вбачається, що у відповідача наявний відкритий розрахунковий рахунок в ФАТ «Імексбанк»у місті Одесі № 26003016463001 (валюта – українська гривня).
Під час підготовки справи до судового розгляду суддя прийшов до висновку про необхідність витребування з ФАТ «Імексбанк»у місті Одесі відомості про наявність або відсутність руху коштів (без розшифровки) на вищезазначеному рахунку відповідача з січня 2010 –часу неподання звітності до ДПІ у Малиновському районі міста Одеси.
Відповідно до ст.62 Закону України «Про банки і банківську таємницю», інформація щодо юридичних та фізичних осіб, яка містить банківську таємницю, розкривається банками органам Державної податкової служби України на їх письмову вимогу з питань оподаткування або валютного контролю стосовно операцій за рахунками конкретної юридичної особи або фізичної особи –суб'єкта підприємницької діяльності за конкретний проміжок часу.
Відповідно до ст.14 КАС України ухвали суду є обов'язковими для виконання на всій території України усіма підприємствами, установами та організаціями, їхніми посадовими та службовими особами.
На підставі викладеного, керуючись ст.ст. 14, 71,73 КАС України, суд,-
У Х В А Л И В:
Зобов'язати ФАТ «Імексбанк» у місті Одесі надати Одеському окружному адміністративному суду у строк до 16 січня 2012 року: -
- відомості про наявність або відсутність руху коштів на рахунку Приватного підприємства «Агрозахист-СОФ» № 26003016463001 в ФАТ «Імексбанк» у місті Одесі (валюта – українська гривня) з січня 2010 року (без розшифровки сум та без зазначення контрагентів при наявності руху коштів).
Ухвала окремо від рішення суду оскарженню не підлягає.
Суддя Стеценко О.О.
Суд | Одеський окружний адміністративний суд |
Дата ухвалення рішення | 16.12.2011 |
Оприлюднено | 28.09.2015 |
Номер документу | 50902647 |
Судочинство | Адміністративне |
Адміністративне
Одеський окружний адміністративний суд
Стеценко О. О.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні