Ухвала
від 01.09.2015 по справі 824/2221/15-а
ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

У Х В А Л А

про залишення позовної заяви без руху

           01 вересня 2015 р. м. Чернівці справа № 824/2221/15-а

          Суддя Чернівецького окружного адміністративного суду Анісімов О.В., розглянувши матеріали адміністративного позову товариства з обмеженою відповідальністю "Ярн Плюс" до Державної податкової інспекції у м. Чернівцях Головного управління ДФС у Чернівецькій області про скасування рішень,-

в с т а н о в и в:

Товариство з обмеженою відповідальністю "Ярн Плюс" звернулось до суду з адміністративним позовом, у якому просить скасувати прийняті Державною податковою інспекцією у м. Чернівцях Головного управління ДФС у Чернівецькій області податкові повідомлення - рішення від 31 серпня 2015 року та рішення про застосування штрафних санкцій.

Згідно п. 4 ч. 1 ст. 106 Кодексу адміністративного судочинства України (далі - КАС України) у позовній заяві зазначаються зміст позовних вимог згідно з частинами четвертою і п'ятою статті 105 цього Кодексу і виклад обставин, якими позивач обґрунтовує свої вимоги, а в разі подання позову до декількох відповідачів, - зміст позовних вимог щодо кожного з відповідачів.

Відповідно до ч.4 ст.105 КАС України адміністративний позов може містити вимоги про: скасування або визнання нечинним рішення відповідача - суб'єкта владних повноважень повністю чи окремих його положень; зобов'язання відповідача - суб'єкта владних повноважень прийняти рішення або вчинити певні дії; зобов'язання відповідача - суб'єкта владних повноважень утриматися від вчинення певних дій; стягнення з відповідача - суб'єкта владних повноважень коштів на відшкодування шкоди, завданої його незаконним рішенням, дією або бездіяльністю; виконання зупиненої чи невчиненої дії; встановлення наявності чи відсутності компетенції (повноважень) суб'єкта владних повноважень; примусове відчуження земельної ділянки, інших об'єктів нерухомого майна, що на ній розміщені, з мотивів суспільної необхідності.

У зазначеному позові позивач, просить суд скасувати прийняті Державною податковою інспекцією у м. Чернівцях Головного управління ДФС у Чернівецькій області податкові повідомлення - рішення від 31 серпня 2015 року та рішення про застосування штрафних санкцій, однак не зазначає конкретно, які саме рішення необхідно скасувати (серія та номер відсутні як у позові та і у додатках до нього).

Крім цього, ч.2 статті 106 Кодексу адміністративного судочинства України встановлено, що на підтвердження обставин, якими обґрунтовуються позовні вимоги, позивач надає докази, а в разі неможливості - зазначає докази, які не може самостійно надати, із зазначенням причин неможливості подання таких доказів.

Позивачем до позову не надано оскаржуваних податкових повідомлень-рішень від 31.08.2015 року та рішення про застосування штрафних (фінансових) санкцій від 31.08.2015 р.

Отже, позивачу необхідно подати оскаржуване рішення або обґрунтування неможливості надання його до суду.

За таких обставин, суд вважає, що зазначений адміністративний позов поданий без додержання вимог, встановлених п.4 ч.1, ч.2 ст.106 КАС України. Даний позов необхідно привести у відповідність до ст.ст.105,106 КАС України.

Відповідно до ч. 1 ст. 108 КАС України суддя, встановивши, що позовну заяву подано без додержання вимог, встановлених ст.106 КАС України, постановляє ухвалу про залишення позовної заяви без руху, у якій зазначаються недоліки позовної заяви, спосіб їх усунення і встановлюється строк, достатній для усунення недоліків.

На підставі наведеного, керуючись ч.1 ст. 108 Кодексу адміністративного судочинства, суд -

У Х В А Л И В:

1. Залишити позовну заяву без руху.

2. Встановити п'ятиденний строк з моменту отримання ухвали для усунення недоліків позовної заяви.

3. Копію ухвали невідкладно направити позивачу.

4. У разі невиконання вимог цієї ухвали позовна заява вважатиметься неподаною і буде повернута.

5. Після усунення недоліків позовної заяви документи до суду направляти із вказівкою на номер справи 824/2221/15-а та зазначенням прізвища судді, який прийняв ухвалу про залишення позовної заяви без руху.

          Порядок і строки оскарження ухвали визначаються ст.ст. 185, 186 Кодексу адміністративного судочинства України.

          Ухвала може бути оскаржена повністю або частково в апеляційному порядку.

          Апеляційна скарга на ухвалу подається до Вінницького апеляційного адміністративного суду через Чернівецький окружний адміністративний суд протягом п'яти днів з дня проголошення. Якщо ухвалу було постановлено у письмовому провадженні або без виклику особи, яка її оскаржує, апеляційна скарга подається протягом п'яти днів з дня отримання копії ухвали.

          Суддя                                                                                           О.В. Анісімов

СудЧернівецький окружний адміністративний суд
Дата ухвалення рішення01.09.2015
Оприлюднено28.09.2015
Номер документу50907410
СудочинствоАдміністративне

Судовий реєстр по справі —824/2221/15-а

Ухвала від 09.11.2015

Адміністративне

Вінницький апеляційний адміністративний суд

Білоус О.В.

Ухвала від 22.10.2015

Адміністративне

Вінницький апеляційний адміністративний суд

Білоус О.В.

Постанова від 01.10.2015

Адміністративне

Чернівецький окружний адміністративний суд

Анісімов Олег Валерійович

Ухвала від 15.09.2015

Адміністративне

Чернівецький окружний адміністративний суд

Анісімов Олег Валерійович

Ухвала від 01.09.2015

Адміністративне

Чернівецький окружний адміністративний суд

Анісімов Олег Валерійович

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2023Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні