ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
УХВАЛА
02.12.2014 р. Справа № 914/2500/13
Господарський суд Львівської області у складі судді Козак І.Б.,
при секретарі Фартушку Н.Б.
Розглянув у відкритому судовому засіданні заяву: Товариства з обмеженою відповідальністю Свісс Гурман Україна , м. Львів, (вх. №4724/14)
про поновлення пропущеного строку для пред'явлення наказу до виконання,
у справі №914/2500/13 за позовом: Товариства з обмеженою відповідальністю Свісс Гурман Україна , м. Львів,
до відповідача: Фізичної особи, що здійснює господарську діяльність ОСОБА_1, Німеччина (ФРН).
про: стягнення заборгованості за договором.
За участю представників:
Від позивача: не з'явився;
Від відповідача: не з'явився.
Представник позивача в судове засідання не з'явився, причин неявки суду не повідомив, хоча був належно повідомлений про час та місце розгляду справи в порядку, передбаченому Інструкцією з діловодства в господарських судах України, затвердженою наказом ДСАУ від 20.02.2013 року №28.
Представник відповідача в судове засідання не з'явився, причин неявки суду не повідомив, хоча був належно повідомлений про час та місце розгляду справи в порядку, передбаченому Інструкцією з діловодства в господарських судах України, затвердженою наказом ДСАУ від 20.02.2013 року №28.
У відповідності зі статтею 125 Господарського процесуального кодексу України у разі якщо в процесі розгляду справи господарському суду необхідно вручити документи, отримати докази, провести окремі процесуальні дії на території іншої держави, господарський суд може звернутися з відповідним судовим дорученням до іноземного суду або іншого компетентного органу іноземної держави (далі - іноземний суд) у порядку, встановленому цим Кодексом або міжнародним договором, згода на обов'язковість якого надана Верховною Радою України. Судове доручення надсилається у порядку, встановленому цим Кодексом або міжнародним договором, згода на обов'язковість якого надана Верховною Радою України, а якщо міжнародний договір не укладено - Міністерству юстиції України, яке надсилає доручення Міністерству закордонних справ України для передачі дипломатичними каналами.
Згідно з частиною третьою статті 126 Господарського процесуального кодексу України судове доручення про надання правової допомоги оформлюється українською мовою. До судового доручення додається засвідчений переклад офіційною мовою відповідної держави, якщо інше не встановлено міжнародним договором, згода на обов'язковість якого надана Верховною Радою України.
Відповідно до пункту 1 частини першої статті 76 Закону України Про міжнародне приватне право суди можуть приймати до свого провадження і розглядати будь-які справи з іноземним елементом, якщо сторони передбачили своєю угодою підсудність справи з іноземним елементом судам України, крім випадків, передбачених у статті 77 цього Закону.
У відповідності з частинами першою та другою статті 5 Закону України Про міжнародне приватне право у випадках, передбачених законом, учасники (учасник) правовідносин можуть самостійно здійснювати вибір права, що підлягає застосуванню до змісту правових відносин. Вибір права згідно з частиною першою цієї статті має бути явно вираженим або прямо випливати з дій сторін правочину, умов правочину чи обставин справи, які розглядаються в їх сукупності, якщо інше не передбачено законом.
Крім того, суд звертає увагу, що відповідно до статті 3 Гаазької конвенції про вручення за кордоном судових та позасудових документів у цивільних або комерційних справах 1965 року орган влади чи судовий працівник, компетентний відповідно до права запитуючої Держави, направляють Центральному Органу запитуваної Держави прохання згідно з формуляром, що додається до цієї Конвенції, без потреби легалізації або виконання інших аналогічних формальностей. До прохання додається документ, що підлягає врученню, або його копія. Прохання і документ надаються в двох примірниках.
Статтею 7 Конвенції встановлено, що типові умови формуляру, доданого до цієї Конвенції, у всіх випадках обов'язково мають бути складені французькою або англійською мовами. Вони можуть при цьому бути складені офіційною мовою або однією з офіційних мов запитуючої Держави.
Враховуючи вищенаведене та керуючись ст. 22, 38, 86, 119 ГПК України, господарський суд,-
УХВАЛИВ:
1. Розгляд справи відкласти на 16.12.14 р. на 14:10 год.
Засідання відбудеться у приміщенні Господарського суду Львівської області, за адресою: 79014, м. Львів, вулиця Личаківська, 128. Клопотання, пояснення та витребувані судом документи - подавати через канцелярію Господарського суду Львівської області (1-й поверх), та/або надсилати по пошті - завчасно, не пізніше ніж за 3 дні до початку судового засідання, при цьому посилання на номер даної справи - обов'язкове.
2. Зобов'язати:
Позивача (заявника):
- надати суду в строк до 16.12.2014 року нотаріально завірений переклад на німецьку мову копій у двох примірниках :
- ухвали господарського суду Львівської області від 19.11.2014 року про прийняття до розгляду заяви про поновлення пропущеного строку пред'явлення наказу №0041602 до виконання у справі №914/2500/13;
- заяви б/д №01-10/11-2014 про поновлення пропущеного строку пред'явлення наказу №0041602 до виконання у справі №914/2500/13 із доданими до неї документами;
- надати суду всі докази в обґрунтування правової позиції по суті заяви.
Участь повноважного представника обов'язкова.
Відповідача:
- документально та нормативно обґрунтоване письмове пояснення на заяву;
- надати суду всі докази в обґрунтування правової позиції по суті заяви.
Участь повноважного представника.
Доводжу до відома сторін, що згідно пункту 5 статті 83 Господарського процесуального кодексу за ухилення від виконання дій, покладених господарським судом з винної сторони стягується штраф.
Суддя Козак І.Б.
Суд | Господарський суд Львівської області |
Дата ухвалення рішення | 02.12.2014 |
Оприлюднено | 28.09.2015 |
Номер документу | 50928048 |
Судочинство | Господарське |
Господарське
Господарський суд Львівської області
Козак І.Б.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні