Ухвала
від 23.09.2011 по справі 2а-13209/11/2670
ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД МІСТА КИЄВА

ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД міста КИЄВА01601, м.Київ, вул. Командарма Каменєва 8, корпус 1

У Х В А Л А

про залишення позовної заяви без руху

м. Київ

23 вересня 2011 року                                                                                № 2а-13209/11/2670

Суддя Окружного адміністративного суду міста Києва КостенкоД.А., розглянувши позовну заяву Державної податкової інспекції у Печерському районі м.Києва (далі –ДПІ) за позовом до Товариства з обмеженою відповідальністю «Маджонг Фінанс»про стягнення податкового боргу у розмірі 2399059, 10 грн.,

в с т а н о в и в:

Позовна заява ДПІ не відповідає вимогам п. 3 ч. 1 ст. 106 КАС, оскільки позивачем не вірно зазначено найменування відповідача.

Згідно із ч. 1 ст. 108 КАС суддя, встановивши, що позовну заяву подано без додержання вимог, встановлених ст. 106 цього Кодексу, постановляє ухвалу про залишення позовної заяви без руху, у якій зазначаються недоліки позовної заяви, спосіб їх усунення і встановлюється строк, достатній для усунення недоліків.

Керуючись ч. 1 ст. 108 КАС, суд

у х в а л и в:

1.          Залишити без руху позовну заяву Державної податкової інспекції у Печерському районі м.Києва.

2.          Встановити позивачу строк до 13 жовтня 2011 року для усунення недоліків позов ної заяви шляхом подання до суду виправленого належно оформленого адміністративного позову (без додатків), приведеного у відповідність до вимог ст. 106 КАС.

Попередити, що якщо позивач не усуне недоліків позовної заяви, яку залишено без руху, позовна заява буде повернена йому.

Попередити, що залишення позовної заяви без руху не позбавляє права повторного звернення до адміністративного суду в порядку, встановленому законом.

Ухвала набирає законної сили після закінчення строку на апеляційне оскарження і може бути оскар жена особою, яка подала позовну заяву, до Київського апеляційного адміністративного суду протягом п'яти днів з дня отримання копії ухвали в порядку, встановленому ст.ст. 185-187 КАС.

Суддя                                                                                                    Д.А.Костенко

СудОкружний адміністративний суд міста Києва
Дата ухвалення рішення23.09.2011
Оприлюднено30.09.2015
Номер документу51030564
СудочинствоАдміністративне

Судовий реєстр по справі —2а-13209/11/2670

Ухвала від 17.10.2011

Адміністративне

Окружний адміністративний суд міста Києва

Костенко Д.А.

Ухвала від 23.09.2011

Адміністративне

Окружний адміністративний суд міста Києва

Костенко Д.А.

Постанова від 05.12.2011

Адміністративне

Окружний адміністративний суд міста Києва

Костенко Д.А.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні