ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
УХВАЛА
16.02.2015 р. Справа № 914/583/14
Суддя господарського суду Львівської області Мазовіта А.Б., при секретарі Юрків М.Г., розглянувши матеріали справи
за заявою:Департаменту розвитку інфраструктури, дорожнього господарства та паливно-енергетичного комплексу Львівської обласної державної адміністрації, м.Львів; про:відстрочку виконання рішення суду у справі:№ 914/583/14 за позовом:Товариства з обмеженою відповідальністю «Львівське АТП-14631», м.Львів; до відповідача-1:Департаменту розвитку інфраструктури, дорожнього господарства та паливно-енергетичного комплексу Львівської обласної державної адміністрації, м.Львів; до відповідача-2:Товариства з обмеженою відповідальністю «Стрийське АТП», м.Стрий; про:визнання недійсними договорів та визнання права здійснення пасажирських перевезень на маршруті.
За участю представників:
від заявника (відповідача-1): ОСОБА_1, представник (довіреність №1-1/132-2 від 19.01.2015 р.);
від стягувача (позивача): не з'явився;
від відповідача-2: не з'явився
ВСТАНОВИВ:
Департамент розвитку інфраструктури, дорожнього господарства та паливно-енергетичного комплексу Львівської обласної державної адміністрації звернувся до Господарського суду Львівської області із заявою про відстрочку виконання рішення суду у справі №914/583/14 за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю «Львівське АТП-14631», м.Львів до Департаменту розвитку інфраструктури, дорожнього господарства та паливно-енергетичного комплексу Львівської обласної державної адміністрації, м.Львів та Товариства з обмеженою відповідальністю «Стрийське АТП», м.Стрий про визнання недійсними договорів та визнання права здійснення пасажирських перевезень на маршруті.
В судовому засіданні представник заявника підтримав вимоги поданої заяви, просив суд відстрочити виконання рішення в частині стягнення 2436грн. 00коп. до 01.05.2015 р.
Через канцелярію суду від стягувача надійшов відзив на заяву про відстрочку виконання рішення (вх.№6275/15 від 14.02.2015 р.)
Відповідач-2 явку повноважного представника в судове засідання не забезпечив, про дату, час та місце розгляду справи повідомлений належним чином.
З метою повного, всебічного та об'єктивного розгляду заяви, суд вважає за необхідне розгляд справи відкласти.
Керуючись ст.ст. 77, 86 Господарського процесуального кодексу України, суд, -
УХВАЛИВ:
1. Розгляд справи відкласти на 23.02.15 р. о 11:50 год.
Судове засідання відбудеться у приміщенні господарського суду Львівської області за адресою: 79014, м.Львів, вул. Личаківська, 128, зал судових засідань №7 (2-й поверх).
Явка представників сторін в судове засідання - на власний розсуд.
Суддя Мазовіта А.Б.
Суд | Господарський суд Львівської області |
Дата ухвалення рішення | 16.02.2015 |
Оприлюднено | 30.09.2015 |
Номер документу | 51051600 |
Судочинство | Господарське |
Господарське
Господарський суд Львівської області
Мазовіта А.Б.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні