Ухвала
від 30.05.2012 по справі 5015/1954/12
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

79014, м.Львів, вул.Личаківська, 128

УХВАЛА

30.05.12 Справа№ 5015/1954/12

Господарський суд Львівської області у складі судді Сухович Ю.О., при секретарі судових засідань ОСОБА_1, розглянувши матеріали справи

за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю В«Західний будівельний холдингВ» , с.Коропуж Городоцького району Львівської області

до Департаменту житлового господарства та інфраструктури Львівської міської ради, м.Львів

за участю третьої особи Головного управління Державної казначейської служби у Львівській області, м.Львів

про стягнення 105 135,00 грн.

За участю представників сторін:

від позивача ОСОБА_2 - представник (довіреність б/н від 17.01.2012р.);

від відповідача не з'явився;

від третьої особи не з'явився.

ВСТАНОВИВ:

У провадженні господарського суду Львівської області знаходиться справа за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю В«Західний будівельний холдингВ» до Департаменту житлового господарства та інфраструктури Львівської міської ради за участю третьої особи -Головного управління Державної казначейської служби у Львівській області про стягнення 105 135,00 грн.

Ухвалою суду від 21.05.2012р. прийнято позовну заяву до розгляду, порушено провадження у справі та призначено її до судового розгляду на 30.05.2012р.

Представник позивача подав клопотання, яким він просить суд не здійснювати технічну фіксацію судового процесу у справі, позовні вимоги підтримав повністю, просив позов задоволити з підстав викладених у позовній заяві.

Відповідач явку повноважного представника в судове засідання не забезпечив. Представник відповідача подав клопотання (від 29.05.2012р. вх.№11883/12) про відкладення розгляду справи у зв'язку із неможливістю бути присутнім у судовому засіданні та відсутністю іншого представника для участі у судовому засіданні.

Представник позивача проти даного клопотання заперечив, зазначивши, що воно не підтверджене належними доказами, тому підстав для відкладення розгляду справи немає.

Третя особа явку повноважного представника в судове засідання не забезпечила. Станом на 30.05.2012р. від третьої особи не повернулось поштове повідомлення про вручення їй ухвали про порушення провадження у справі від 21.05.2012р. або поштовий конверт без вручення його адресату. Дана ухвала надсилалась третій особі на адресу вказану позивачем у позовній заяві, а саме: 79005, м.Львів, вул.Левицького, 18.

У зв»язку з неявкою в судове засідання представників відповідача та третьої особи, з метою повного і всестороннього з'ясування всіх обставин спору, для забезпечення принципу змагальності, керуючись ст.ст. 77, 86 ГПК України, суд -

УХВАЛИВ:

1. Розгляд справи відкласти на 14.06.2012р. о 11 год. 40 хв.

2. Позивачу -надати оригінали додатків до позовної заяви для огляду судом; докази перебування позивача у Єдиному державному реєстрі станом на 2012р.; у випадку сплати відповідачем заборгованості або підписання актів надати належні докази; провести звірку взаєморозрахунків, підписаний сторонами акт звірки надати суду; явка повноважного представника обов'язкова.

3. Відповідачу (повторно) -надати нормативно та документально обґрунтований відзив, докази в підтвердження обставин викладених у ньому; у випадку сплати заборгованості або підписання актів надати належні докази; провести звірку взаєморозрахунків, підписаний сторонами акт звірки надати суду; вжити заходів для добровільного врегулювання спору; явка повноважного представника обов'язкова.

4. Третій особі (повторно) -надати нормативно та документально обґрунтоване пояснення по суті спору з долученням доказів на підтвердження обставин наведених у ньому; явка повноважного представника обов'язкова.

Суддя Сухович Ю.О.

СудГосподарський суд Львівської області
Дата ухвалення рішення30.05.2012
Оприлюднено30.09.2015
Номер документу51052918
СудочинствоГосподарське

Судовий реєстр по справі —5015/1954/12

Ухвала від 14.06.2012

Господарське

Господарський суд Львівської області

Сухович Ю.О.

Ухвала від 30.05.2012

Господарське

Господарський суд Львівської області

Сухович Ю.О.

Рішення від 04.07.2012

Господарське

Господарський суд Львівської області

Сухович Ю.О.

Ухвала від 21.05.2012

Господарське

Господарський суд Львівської області

Сухович Ю.О.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні