ВЕРХОВНИЙ СУД УКРАЇНИ
У Х В А Л А
9 вересня 2015 року м. Київ
Суддя Верховного Суду України Маринченко В.Л., перевіривши матеріали заяви державної податкової інспекції у Печерському районі Головного управління ДФС у м. Києві (далі - ДПІ) про перегляд Верховним Судом України ухвали Вищого адміністративного суду України від 21 липня 2015 року у справі за позовом товариства з обмеженою відповідальністю «Група Компаній Гріффін» до ДПІ, відділу державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців Печерського району реєстраційної служби Головного управління юстиції у м. Києві про визнання протиправним та скасування рішення,
в с т а н о в и в:
26 серпня 2015 року ДПІ подала до Верховного Суду України заяву про перегляд ухвали Вищого адміністративного суду України від 21 липня 2015 року у вищезгаданій справі.
Відповідно до статті 235 Кодексу адміністративного судочинства України (далі -КАС) Верховний Суд України переглядає судові рішення в адміністративних справах виключно з підстав і в порядку, встановлених цим Кодексом.
Вимоги до заяви про перегляд судових рішень та порядок її подання встановлені статтями 239 та 239 1 КАС.
Заява ДПІ не відповідає зазначеним вимогам, оскільки в ній не вказано з відповідним обґрунтуванням з яких саме підстав, установлених статтею 237 КАС, Верховному Суду України слід переглянути ухвалу Вищого адміністративного суду України від 21 липня 2015 року.
До заяви додано постанову Верховного Суду України, проте в самій заяві ДПІ зазначає, що не погоджується з ухвалою суду касаційної інстанції у зв'язку з неоднакових застосуванням одних і тих самих норм матеріального права, що спричинило ухвалення різних за змістом судових рішень у подібних правовідносинах.
Отже, до заяви потрібно додати копії різних за змістом судових рішень у подібних правовідносинах (у випадку подання заяви на підставі пункту 1 частини першої статті 237 КАС) чи постанови Верховного Суду України (у випадку подання заяви на підставі пункту 5 частини першої статті 237 КАС).
За таких обставин заяву відповідно до вимог частини другої статті 239 2 КАС слід залишити без руху та надати ДПІ строк для усунення її недоліків.
У разі неусунення недоліків заяви протягом установленого строку вона буде повернута заявнику (пункт 1 частини четвертої статті 239 2 КАС).
З урахуванням наведеного та керуючись статтями 239-239 2 Кодексу адміністративного судочинства України ,
у х в а л и в:
Заяву державної податкової інспекції у Печерському районі Головного управління ДФС у м. Києві залишити без руху.
Установити строк до 21 жовтня 2015 року для усунення зазначених в ухвалі недоліків заяви.
Надіслати копію цієї ухвали до державної податкової інспекції у Печерському районі Головного управління ДФС у м. Києві.
Суддя Верховного Суду України В.Л. Маринченко
Суд | Верховний Суд України |
Дата ухвалення рішення | 09.09.2015 |
Оприлюднено | 28.09.2015 |
Номер документу | 51075344 |
Судочинство | Адміністративне |
Адміністративне
Верховний Суд України
Маринченко В.Л.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні