Справа № 2-а-7841/11
У Х В А Л А
про відкриття провадження у справі
"25" жовтня 2011 р. м. Суми
Суддя Зарічного районного суду м. Суми Мальована-Когер В. В. , розглянувши матеріали справи №2-а-7841/11 за позовною заявою ОСОБА_1 до Управління Пенсійного фонду України в Зарічному районі м. Суми про спонукання до вчинення дії,
ВСТАНОВИВ:
До Зарічного районного суду м. Суми надійшла позовна заява ОСОБА_1 до Управління Пенсійного фонду України в Зарічному районі м. Суми про спонукання до вчинення дії.
За формою та змістом заява відповідає вимогам ст. 106 КАС України.
Справа підсудна Зарічному районному суду м. Суми.
Судовий збір сплачений в повному обсязі.
Підстав для відмови у відкритті провадження у справі не вбачається.
Керуючись ст.ст. 106, 100-101, 107, 183-2 КАС України, суддя -
УХВАЛИВ:
1. Відкрити скорочене провадження у справіза позовною заявою ОСОБА_1 до Управління Пенсійного фонду України в Зарічному районі м. Суми про спонукання до вчинення дії, за період з 10.11.2009 року по 08.05.2010 року .
2. Надіслати відповідачу копію ухвали та копію позовної заяви з доданими до неї документами, запропонувавши в 10 денний строк строк подати суду письмове заперечення проти позову та необхідні документи або заяву про визнання позову. В разі не надання заперечення або заяви в строк, встановлений судом, справа буде розглянута за наявними матеріалами справи.
Суддя ОСОБА_2
Права та обов'язки осіб, які беруть участь у справі
Відповідно до положень ст.ст. 49, 51 КАС України особи, які беруть участь у справі, мають рівні процесуальні права і обов'язки.
Особи, які беруть участь у справі, зобов'язані добросовісно користуватися належними їм процесуальними правами і неухильно виконувати процесуальні обов'язки.
Особи, які беруть участь у справі, мають право:
- знайомитися з матеріалами справи;
- робити із матеріалів справи виписки, знімати копії з матеріалів справи, одержувати копії судових рішень;
- оскаржувати судові рішення у частині, що стосується їхніх інтересів;
Особи, які беруть участь у справі, можуть за власний рахунок додатково замовити та отримати в суді засвідчені копії документів і витяги з них.
Крім того позивач має право змінити підставу або предмет адміністративного позову, збільшити або зменшити розмір позовних вимог або відмовитися від адміністративного позову в будь-який час до закінчення судового розгляду. Позивач має право відмовитися від адміністративного позову й у суді апеляційної чи касаційної інстанції до закінчення відповідно апеляційного чи касаційного розгляду.
Відповідач також має право визнати адміністративний позов повністю або частково, подати заперечення проти адміністративного позову.
Сторони можуть досягнути примирення на будь-якій стадії адміністративного процесу, що є підставою для закриття провадження в адміністративній справі.
Суд не приймає відмови позивача від адміністративного позову, визнання адміністративного позову відповідачем і не визнає умов примирення сторін, якщо ці дії суперечать закону або порушують чиї-небудь права, свободи чи інтереси.
Суд | Зарічний районний суд м.Сум |
Дата ухвалення рішення | 25.10.2011 |
Оприлюднено | 02.10.2015 |
Номер документу | 51268013 |
Судочинство | Адміністративне |
Адміністративне
Галицький районний суд Івано-Франківської області
Мельник І. І.
Адміністративне
Зарічний районний суд м.Сум
Мальована-Когер В. В.
Адміністративне
Могилів-Подільський міськрайонний суд Вінницької області
Савкова І. М.
Адміністративне
Могилів-Подільський міськрайонний суд Вінницької області
Савкова І. М.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні