ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
79014, м.Львів, вул.Личаківська, 128
УХВАЛА
24.10.12 Справа№ 5015/4063/12
Суддя Березяк Н.Є. при секретарі Іванило О.П.
Розглянувши матеріали справи
За позовом : Товариства з обмеженою відповідальністю „Микулинецький броварВ» , смт. Микулинці, Тернопільська область
До відповідача : ОСОБА_1 підприємства „Резон -СервісВ» , м. Львів
Про стягнення 106 053,26 грн.
В судове засідання з'явились:
від позивача : ОСОБА_2 -представник
від відповідача : не з'явився
На розгляд Господарського суду Львівської області подано позов Товариства з обмеженою відповідальністю „Микулинецький броварВ» до відповідача ОСОБА_1 підприємства „Резон -СервісВ» про стягнення 106 053,26 грн.
Представник позивача в судовому засіданні позовні вимоги підтримав повністю з мотивів, викладених в позовній заяві, матеріалах справи та наданих в судовому засіданні поясненнях.
Відповідач в судове засідання не з'явився, вимог ухвали суду від 28.09.2012 р. не виконав, подав через канцелярію суду клопотання про перенесення дати розгляду справи (вхідний номер суду 23919/12 від 24.10.2012 р.) в зв'язку з відсутністю примірника позовної заяви та неможливості подати обґрунтоване заперечення на позов.
З метою повного і об'єктивного з'ясування всіх обставин спору, суд вважає за можливе задоволити клопотання відповідача та відкласти розгляд справи.
Керуючись ст. 77, 86 Господарського процесуального кодексу України, суд, -
У х в а л и в :
1. Відкласти розгляд справи на: 14.11.12 о 11:00
2. Судове засідання відбудеться у приміщенні Господарського суду Львівської області, (адреса : 79014, м. Львів, вул. Личаківська, 128, каб. № 510).
Відповідачу: - виконати вимоги ухвали суду від 28.09.2012 р.
Сторонам: - забезпечити в судове засідання явку уповноважених представників.
Суд вважає за необхідне попередити відповідача, що у разі повторного неприбуття в судове засідання, справу буде вирішено на підставі наявних у ній доказів відповідно до ст. 75 ГПК України.
В разі невиконання вимог ухвали суду згідно з п. 5 ст. 83 ГПК України до винної сторони буде застосовано штрафні санкції.
Суддя Березяк Н.Є.
Суд | Господарський суд Львівської області |
Дата ухвалення рішення | 24.10.2012 |
Оприлюднено | 02.10.2015 |
Номер документу | 51409437 |
Судочинство | Господарське |
Господарське
Господарський суд Львівської області
Березяк Н.Є.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні