Постанова
від 24.06.2010 по справі 4-95/10
САРНЕНСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Справа № 4-95/10

П О С Т А Н О В А

І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И

24 червня 2010 року суддя Сарненського районного суду Рівненської області

ОСОБА_1 розглянувши подання дізнавача СВ Сарвенеького РВ УМВС України в Рівненській області про проведення обшуку житла та іншого володіння ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця та жителя ІНФОРМАЦІЯ_2,-

ВСТАНОВИВ:

Дізнавач СД Сарненського РВ УМВС України в Рівненській області за згодою прокурора звернувся в суд із поданням про проведення обшуку жила та іншого володіння ОСОБА_2, який проживає в ІНФОРМАЦІЯ_3, посилаючись на те, що в ніч на 16 березня 2010 року із закритої трансформаторної підстанції №298, належної Сарненській дільниці ЗАТ «Ей-І-Ес Рівнеенерго», що в с.Цеппевичі Сарненського району Рівненської області невідома особа таємно викрала троє металевих вхідних дверей, вартістю 8525 грн., заподіявши підприємству збитків на зазначену суму. По даному факту 01.04.2010 року порушено кримінальну справу № 18/83-10 за ч.1 ст.185 КК України.

В результаті проведення досудового слідства, здобуто дані про те, що знаряддя злочину, речі та цінності, здобуті злочинним шляхом, а також інші предмети, які мають значення для встановлення істини по справі можуть знаходитися за місцем проживання ОСОБА_2, який проживає в ІНФОРМАЦІЯ_4.

Відповідно до ч.1 ст.177 КПК України з метою виявлення слідів злочину та інших речових доказів, з»ясування обстановки злочину, а також інших обставин, які мають значення для справи, проводиться обшук місцевості, приміщення, предметів та документів.

Судом при вивченні матеріалів подання встановлені достатні підстави вважати, що речі й цінності, здобуті злочинним шляхом знаходяться по місцю проживання ОСОБА_2, а тому подання про проведення обшуку житла та іншого володіння підлягає до задоволення.

Керуючись ст.177 КПК Україні., суддя, -

П О С Т АН О В И В :

Провести обшук житла та іншого володіння ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця та жителя ІНФОРМАЦІЯ_3.

Постанова оскарженню не підлягає.

Суддя :

СудСарненський районний суд Рівненської області
Дата ухвалення рішення24.06.2010
Оприлюднено02.10.2015
Номер документу51452631
СудочинствоКримінальне

Судовий реєстр по справі —4-95/10

Постанова від 08.11.2010

Кримінальне

Великоновосілківський районний суд Донецької області

Дрюк П. М.

Постанова від 02.03.2010

Кримінальне

Новозаводський районний суд м.Чернігова

Подалюка О. Ф.

Постанова від 23.02.2010

Кримінальне

Дніпровський районний суд м.Херсона

Решетов В. В.

Постанова від 16.06.2010

Кримінальне

Білопільський районний суд Сумської області

Свиргуненко Ю. М.

Постанова від 19.05.2010

Кримінальне

Київський районний суд м. Полтави

Куліш Ю. В.

Постанова від 16.09.2010

Кримінальне

Бериславський районний суд Херсонської області

Миргород В. С.

Постанова від 21.10.2010

Кримінальне

Кролевецький районний суд Сумської області

Школа М. Г.

Постанова від 21.05.2010

Кримінальне

Білозерський районний суд Херсонської області

Сокирко Л. М.

Постанова від 08.10.2010

Кримінальне

Черняхівський районний суд Житомирської області

Сергійко В. В.

Постанова від 24.06.2010

Кримінальне

Сарненський районний суд Рівненської області

Власик Н.М. Н. М.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні