21.03.2011
Справа № 3-278/11 П О С Т А Н О В А
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
21 березня 2011 року смт . Березанка
Суддя Березанського районного суду Миколаївської області Дорошенко А.В., при секретарі Горбенко Н.С., розглянувши в судовому засіданні матеріали, що надійшли від Березанського РВ УМВС про притягнення до адміністративної відповідальності
ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця ІНФОРМАЦІЯ_2, громадянина України, ІНФОРМАЦІЯ_3, жителя ІНФОРМАЦІЯ_4, не працюючого
за ч.1 ст.173-2 КУпАП,-
в с т а н о в и л а :
З протоколу за № 792216 від 28.12.2010 р. про адміністративне правопорушення вбачається, що 28.12.2010 року о 08.00 год. гр.ОСОБА_1 на території свого домоволодіння в с.Ташине по вул.Радянська, 7, знаходячись в нетверезому стані вчинив насильство в сім»ї відносно своєї дружини ОСОБА_2, в ході якої виражався нецензурною лайкою, виганяв з помешкання, намагався вчинити бійку. Своїми діями ОСОБА_1 вчинив правопорушення передбачене ч.1 ст.173-2 КУпАП.
По даному факту 29.12.10 р. Березанським РВ УМВС винесено постанову про відмову в порушенні кримінальної справи.
Оскільки в діях ОСОБА_1 вбачається правопорушення передбачене ч.1 ст.173-2 КУпАП, на нього складено 28.12 10 р. адміністративний протокол, який направлено до суду 16.03.11 року.
Відповідно до ч.3 ст.38 КУпАП у разі відмови в порушенні кримінальної справи або закриття кримінальної справи, але при наявності в діях порушника ознак адміністративного стягнення може бути накладено не пізніш як через місяць з дня прийняття рішення про відмову в порушенні кримінальної справи або про її закриття.
Враховуючи, що на момент розгляду справи, строки притягнення ОСОБА_1 до адміністративної відповідальності закінчилися, на підставі ст.38 КУпАП, керуючись ст.ст.279, 280, п.3 ч.1 ст.284 КУпАП,-
П о с т а н о в и л а :
ОСОБА_1 визнати винним у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ч.1 ст.173-2 КУпАП.
Провадження по справі закрити в зв’язку з закінченням строків накладення адміністративного стягнення.
Постанова може бути оскаржена до апеляційного суду Миколаївської області через Березанський районний суд Миколаївської області особою, яку притягнуто до адміністративної відповідальності, її законним представником, захисником, потерпілим, його представником або на неї може бути внесено протест прокурора протягом десяти днів з дня винесення постанови.
Постанова набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги чи протесту прокурора.
Суддя:
Суд | Березанський районний суд Миколаївської області |
Дата ухвалення рішення | 21.03.2011 |
Оприлюднено | 05.10.2015 |
Номер документу | 51484791 |
Судочинство | Адмінправопорушення |
Адмінправопорушення
Березанський районний суд Миколаївської області
Дорошенко А. В.
Адмінправопорушення
Новоселицький районний суд Чернівецької області
Вівчар Г. А.
Адмінправопорушення
Обухівський районний суд Київської області
Кравченко М. В.
Адмінправопорушення
Христинівський районний суд Черкаської області
Олійник М. Ф.
Адмінправопорушення
Хустський районний суд Закарпатської області
Довжанин Михайло Михайлович
Адмінправопорушення
Ульяновський районний суд Кіровоградської області
Запорощук Альона Володимирівна
Адмінправопорушення
Великобілозерський районний суд Запорізької області
Круговой Валерій Олексійович
Адмінправопорушення
Трускавецький міський суд Львівської області
Грицьків Віталій Теофільович
Адмінправопорушення
Заліщицький районний суд Тернопільської області
Дудяк Степан Васильович
Адмінправопорушення
Катеринопільський районний суд Черкаської області
Шарко Олексій Павлович
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні