Справа № 2а/2570/1131/2011
ЧЕРНІГІВСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
У Х В А Л А
"15" квітня 2011 р. м. Чернігів
Чернігівський окружний адміністративний суд у складі:
головуючого судді Заяць О.В.,
при секретарі Сапоненко А.М.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні заяву Прокурора Ічнянського району Чернігівської області про зупинення провадження у справі за його адміністративним позовом в інтересах Відділення Фонду соціального захисту інвалідів у Чернігівській області до Сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю "Колос" про стягнення адміністративно-господарських санкцій та пені, -
В С Т А Н О В И В:
Прокурор Ічнянського району Чернігівської області звернувся до суду в інтересах Відділення Фонду соціального захисту інвалідів у Чернігівській області з адміністративним позовом до Сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю "Колос" про стягнення адміністративно-господарських санкцій та пені.
В судовому засіданні прокурор надав заяву про зупинення провадження у зазначеній справі, у зв'язку з порушенням кримінальної справи відносно керівника Сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю "Колос", до моменту прийняття рішення судом по цій кримінальній справі.
Представник позивача та представник відповідача в судовому засіданні вирішення питання щодо задоволення заяви про зупинення провадження у справі залишили на розсуд суду.
Розглянувши заяву прокурора суд вважає, що вона підлягає задоволенню з наступних підстав.
Згідно ст. 156 Кодексу адміністративного судочинства України суд має право зупинити провадження у справі в разі наявності інших причин за обґрунтованим клопотанням сторони або третьої особи, яка заявляє самостійні вимоги на предмет спору, - до терміну, встановленого судом.
Судом встановлено, що 09.03.2011 року порушено кримінальну справу за ознаками злочинів, передбачених ч. 1 ст. 364, ч. 1 ст. 366 Кримінального кодексу України, відносно ОСОБА_1 - керівника Сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю "Колос". Згідно зазначеної постанови під час перевірки Сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю "Колос" щодо дотримання вимог чинного законодавства про соціальний захист інвалідів в Україні органами прокуратури були виявлені ознаки злочину, зокрема, подання відповідачем звіту про зайнятість та працевлаштування інвалідів за 2008, 2009, 2010 роки із завідомо неправдивими відомостями. При цьому, під час судового засідання представником відповідача були надані, як докази по справі, табелі обліку робочого часу, які під час проведення перевірки органам прокуратури не надавались та, на думку, прокуратури не відповідають поданій відповідачем звітності.
Зважаючи на неможливість розгляду справи за позовом Прокурора Ічнянського району Чернігівської області в інтересах Відділення Фонду соціального захисту інвалідів у Чернігівській області до Сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю "Колос" про стягнення адміністративно-господарських санкцій та пені до з'ясування всіх фактичних обставин справи, суд вважає за необхідне, відповідно до статті 156 Кодексу адміністративного судочинства України, зупинити провадження у справі № 2а/2570/1131/2011 до прийняття рішення судом по кримінальній справі відносно ОСОБА_1.
Враховуючи вищенаведене, керуючись статтями 122, 156, 160, 165, 185 Кодексу адміністративного судочинства України, суд, -
У Х В А Л И В:
Заяву Прокурора Ічнянського району Чернігівської області про зупинення провадження у справі - задовольнити.
Зупинити провадження у справі за адміністративним позовом Прокурора Ічнянського району Чернігівської області в інтересах Відділення Фонду соціального захисту інвалідів у Чернігівській області до Сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю "Колос" про стягнення адміністративно-господарських санкцій та пені до прийняття рішення судом по кримінальній справі відносно ОСОБА_1.
Зобов'язати сторони повідомити суд про усунення обставин, які стали підставою для зупинення провадження у справі.
Ухвала може бути оскаржена до Київського апеляційного адміністративного суду протягом п'яти днів з дня її отримання за правилами, встановленими ст. ст. 185-187 КАС України, шляхом подання через суд першої інстанції апеляційної скарги.
Суддя: О.В. Заяць
Суд | Чернігівський окружний адміністративний суд |
Дата ухвалення рішення | 18.04.2011 |
Оприлюднено | 06.10.2015 |
Номер документу | 51645279 |
Судочинство | Адміністративне |
Адміністративне
Чернігівський окружний адміністративний суд
Заяць О.В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні