Дата документу 17.09.2015 Справа № 0814/10938/2012
Провадження № 2-во/334/67/15
УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
17 вересня 2015 року Ленінський районний суд м.Запоріжжя у складі головуючого - судді Нікітенко Н.П.,при секретарі Лапіні О.В., розглянувши у відкритому судовому засіданні заяву ОСОБА_1 про виправлення описки
в с т а н о в и в :
13 листопада 2012 року Ленінським районним судом м.Запоріжжя було винесено рішення по цивільній справі за № 0814/10938/2012 за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розподіл сумісного майна подружжя.
26 червня 2014 року по даній справі було винесено додаткове рішення, за яким визнано право власності за ОСОБА_1 на ? частину земельної ділянки, загальною площею 0,167 га, розташованої за адресою: м.Запоріжжя, вул..Станіславська 34, замість вул.Станіславського 34, що є суттєвим протиріччям при виконанні рішення суду.
Сторони в судове засідання не з'явились, про розгляд заяви повідомлені належним чином, про причину неявки суд не повідомили.
Відповідно до ч.4 ст.219 ЦПК України, їх неявка не перешкоджає розгляду питання про внесення виправлень.
Розглянувши матеріали справи, суд встановив, що в резолютивній частині додаткового рішення суду від 26.06.2014 року була допущена описка у назві вулиці, на якій розташована земельна ділянка, що належить ОСОБА_1.
Відповідно до положень статті 219 ЦПК України суд може з власної ініціативи або за заявою осіб, які беруть участь у справі, виправити допущені у судовому рішенні описки чи арифметичні помилки. Заява про виправлення описок чи арифметичних помилок у судовому рішенні розглядається протягом десяти днів з дня її надходження. Питання про внесення виправлень вирішується в судовому засіданні, про що постановляється ухвала. Особи, які беруть участь у справі, повідомляються про час і місце засідання. Їх неявка не перешкоджає розгляду питання про внесення виправлень.
Судове рішення повинно бути точним. Помилки у тексті судового рішення, зумовлені арифметичними помилками або граматичними помилками (описками), що стосуються істотних обставин або ускладнюють виконання рішення, можуть бути усунуті судом, який ухвалив рішення або ухвалу.
Описки - це помилки, зумовлені неправильним написанням слів. Виправленню підлягають лише ті описки, які мають істотний характер. До таких належить написання прізвищ та імен, адрес, найменувань спірного майна, зазначення дат та строків. Особливо це стосується резолютивної частини рішення. В резолютивній частині будь-яка описка має істотне значення, оскільки вона може утруднити виконання рішення.
Враховуючи вищевикладене, суд вважає за необхідне виправити описку в резолютивній частині додаткового рішення Ленінського районного суду м.Запоріжжя від 26.06.2014 року, змінивши вулицю «Станіславська» на вулицю «Станіславського». В іншій частині рішення залишити без змін.
Керуючись ст. 219 ЦПК України, суд
в и р і ш и в:
Виправити в резолютивній частині додаткового рішення Ленінського районного суду м.Запоріжжя від 26.06.2014 року описку, змінивши вулицю «Станіславська» на вулицю «Станіславського».
В іншій частині додаткове рішення залишити без змін.
Апеляційна скарга на ухвалу суду може бути подана протягом п'яти днів з дня її проголошення. У разі якщо ухвалу було постановлено без участі особи, яка її оскаржує, апеляційна скарга подається протягом п'яти днів з дня отримання копії ухвали.
Суддя: Нікітенко Н. П.
Суд | Ленінський районний суд м. Запоріжжя |
Дата ухвалення рішення | 17.09.2015 |
Оприлюднено | 07.10.2015 |
Номер документу | 51708168 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Ленінський районний суд м. Запоріжжя
Нікітенко Н. П.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні