ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ
18005, м. Черкаси, бульвар Шевченка, 307, тел. канцелярії (0472) 31-21-49, inbox@ck.arbitr.gov.ua
УХВАЛА
"01" жовтня 2015 р. Справа № 925/1544/15
Господарський суд Черкаської області в складі:
головуючого - судді Єфіменка В.В.,
з секретарем судового засідання Литвин М.О.,
за участю представників сторін:
від позивача - ОСОБА_1, ОСОБА_2 за довіреністю;
від відповідача - не з'явився;
розглянувши у відкритому судовому засіданні в приміщенні господарського суду Черкаської області в м. Черкаси справу
за позовом товариства з обмеженою відповідальністю "Спеціалізоване управління № 609 Укргідроспецбуд", м. Черкаси, до Комітету з конкурсних торгів Департаменту економічної політики та розвитку Черкаської міської ради
про визнання незаконними рішення та результати процедури закупівлі недійсними, -
ВСТАНОВИВ:
Позивачем заявлено позов з вимогами:
- визнати результати процедури закупівлі: відкриті торги (роботи з будівництва міського кладовища в районі вул. Промислової та ст. Заводської (1 черга) в м. Черкаси) недійсними;
- стягнути з відповідача судові витрати в сумі 1218,00 грн.
Відповідач відзиву на позов суду не надав, його представник в судове засідання не з'явився, про причин нез'явлення суд не повідомив. Вимоги суду викладені в ухвалі від 17.09.2015 відповідач не виконав.
За приписами ст. 77 ГПК України господарський суд відкладає в межах строків, встановлених статтею 69 цього Кодексу, розгляд справи, коли за якихось обставин спір не може бути вирішено в даному засіданні. Такими обставинами, зокрема, є:
- нез'явлення в засідання представників сторін, інших учасників судового процесу;
- неподання витребуваних доказів.
Враховуючи вищевикладені обставини, суд вважає за необхідне розгляд спору відкласти.
Керуючись ст.ст. 77, 86 ГПК України, суд, -
УХВАЛИВ:
Розгляд справи відкласти на 10 год. 00 хв. В« 20В» жовтня 2015 р.
Повідомити сторони про час і місце розгляду справи.
Запропонувати відповідачу до 12 жовтня 2015 р. виконати вимоги, викладені в ухвалі суду від 17.09.2015 та надати суду: копії документів про створення комітету з конкурсних торгів; відзив на позов, копію якого невідкладно надіслати позивачу, а докази надсилання надати до суду.
Сторонам подати раніше не подані докази.
Попередити сторони , що всі документи подаються до суду через канцелярію суду з супровідним листом із зазначенням номера справи.
Суддя Єфіменко В.В.
Суд | Господарський суд Черкаської області |
Дата ухвалення рішення | 01.10.2015 |
Оприлюднено | 07.10.2015 |
Номер документу | 51828985 |
Судочинство | Господарське |
Господарське
Господарський суд Черкаської області
Єфіменко В.В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні