МИКОЛАЇВСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

ПОСТАНОВА

Миколаївський окружний адміністративний суд вул. Заводська, 11, м. Миколаїв, 54055 П О С Т А Н О В А

І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И

м. Миколаїв.

28.10.2010 р. Справа № 2а-6501/10/1470

Суддя Миколаївського окружного адміністративного суду Малих О.В ., в порядку скороченого провадження вирішив адміністративну справу

за позовомДПІ у Заводському районі м. Миколаєва, вул. Г.Петрової, 2-А,Миколаїв,54029

доТОВ "МАКСИМУМ И КО", АДРЕСА_1,Миколаїв,54010

проприпинення юридичної особи, В С Т А Н О В И В:

Позивач звернувся до суду з позовом про припинення відповідача у зв'язку з тим, що у Єдиний державний реєстр юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців внесено запис про відсутність юридичної особи за місцезнаходженням.

Відповідачу копію ухвали про відкриття скороченого провадження направлено за його юридичною адресою, заперечення чи заяви про визнання позову у встановлений строк до суду не надіслано.

Відповідно до ст. 38 ч. 2 п. 5 Закону України В«Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємцівВ» , підставою для постановлення судового рішення щодо припинення юридичної особи, що не пов'язано з банкрутством юридичної особи, є наявність в Єдиному державному реєстрі запису про відсутність юридичної особи за вказаним її місцезнаходженням.

Керуючись ст.183-2 КАС України, ст . 38 ч. 2 п. 5 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців" від 15.05.2004р. №755-IV, суд,-

П О С Т А Н О В И В:

1. Позов задовольнити.

2. Припинити юридичну особу - Товариство з обмеженою відповідальністю «МАКСИМУМ И КО» (код ЄДРПОУ 35512789).

3. У день набрання постановою законної сили направити її копію для виконання Державному реєстратору Миколаївського міськвиконкому, якого зобов'язати повідомити суд про внесення до Єдиного державного реєстру запису про судове рішення.

Відповідно до частини 4 статті 94 КАС України у справах, в яких позивачем є суб'єкт владних повноважень, а відповідачем -фізична чи юридична особа, судові витрати, здійснені позивачем, з відповідача не стягуються .

Постанова набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги, якщо таку скаргу не було подано.

Апеляційна скарга подається до Одеського адміністративного апеляційного суду через Миколаївський окружний адміністративний суд в 10- денний строк з моменту отримання копії постанови. Копія апеляційної скарги одночасно надсилається особою, яка її подає, до суду апеляційної інстанції.

Постанова прийнята у скороченому провадженні, крім випадків її оскарження в апеляційному порядку, є остаточною та виконується негайно.

Копії постанови надіслати сторонам рекомендованим листом із повідомленням про вручення.

Суддя О.В. Малих

Зареєстровано 05.10.2015
Оприлюднено 07.10.2015
Дата набрання законної сили 28.10.2010

Судовий реєстр по справі 2а-6501/10/1470

Проскрольте таблицю вліво →
Рішення Суд Форма
Постанова від 28.10.2010 Миколаївський окружний адміністративний суд Адміністративне
Ухвала від 23.09.2010 Миколаївський окружний адміністративний суд Адміністративне

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Перевірити компанію

Додайте Опендатабот до улюбленного месенджеру

Вайбер Телеграм Месенджер

Опендатабот для телефону