ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД міста КИЄВА 01014, м.Київ, вул. Командарма Каменєва 8, корпус 1
У Х В А Л А
про залучення третьої особи без самостійних вимог
15 червня 2011 року № 2а-6963/11/2670
За позовом Державної податкової інспекції у Подільському районі міста Києва, третя особа -Подільська районна в місті Києві державна адміністрація
до Закритого акціонерного товариства «Страхова компанія «ВІП-Стандарт»
про припинення юридичної особи,
Суддя Маруліна Л.О.
Секретар судового засідання Крупічко Ю.Ю.
За участю:
представника позивача: ОСОБА_1,
представника відповідача: не прибув,
представник третьої особи: не прибув.
ВСТАНОВИВ:
Позовні вимоги заявлено про припинення юридичної особи.
В судовому засіданні судом поставлено на обговорення питання про залучення до справи у якості третіх осіб без самостійних вимог на предмет спору на стороні відповідача засновників юридичної особи Закритого акціонерного товариства «Страхова компанія «ВІП-Стандарт», які проживають в ІНФОРМАЦІЯ_1, вважає, що рішення в адміністративній справі № 2а-6963/11/2670 може вплинути на їх права та законні інтереси.
Як вбачається з матеріалів справи, поштова кореспонденція, направлена на адресу відповідача, повернулась з відміткою пошти -«за зазначеною адресою не проживає».
У Витязі з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців зазначено керівника підприємства, а також вказано перелік засновників юридичної особи, двоє з яких проживають в ІНФОРМАЦІЯ_1.
За таких обставин, суд вважає за необхідне залучити в якості третіх осіб без самостійних вимог на предмет спору на стороні відповідача засновників юридичної особи Закритого акціонерного товариства «Страхова компанія «ВІП-Стандарт», які проживають в ІНФОРМАЦІЯ_1, - ОСОБА_2 (АДРЕСА_1) та ОСОБА_3 ( АДРЕСА_2).
Відповідно до ч. 2 ст. 53 Кодексу адміністративного судочинства України, треті особи, які не заявляють самостійних вимог на предмет спору, можуть вступити у справу на стороні позивача або відповідача у будь-який час до закінчення судового розгляду, якщо рішення у справі може вплинути на їхні права, свободи, інтереси або обов'язки. Вони можуть бути залучені до участі у справі також за клопотанням осіб, які беруть участь у справі, або з ініціативи суду. Вступ третіх осіб, які не заявляють самостійних вимог на предмет спору, не має наслідком розгляд адміністративної справи спочатку.
Суд, оглянувши матеріали справи, заслухавши думку позивача, встановив, що для прийняття законного та правомірного судового рішення необхідно залучити в якості третіх осіб без самостійних вимог на стороні відповідача ОСОБА_2 (АДРЕСА_1) та ОСОБА_3 ( АДРЕСА_2).
На підставі вищенаведеного та керуючись ч. 2 ст. 53 Кодексу адміністративного судочинства України, Окружний адміністративний суд міста Києва, -
У Х В А Л И В:
1. Залучити в якості третіх осіб без самостійних вимог на предмет спору на стороні відповідача засновників юридичної особи Закритого акціонерного товариства «Страхова компанія «ВІП-Стандарт», які проживають в ІНФОРМАЦІЯ_1, - ОСОБА_2 (АДРЕСА_1) та ОСОБА_3 ( АДРЕСА_2).
2. Зобов'язати третіх осіб надати позицію щодо суті позовних вимог.
Суддя Л.О. Маруліна
Додаток на адресу третіх осіб: копія позовних матеріалів.
Інформація про процесуальні права і обов'язки осіб, які беруть участь у справі.
Відповідно до ст. 49, 51 Кодексу адміністративного судочинства України особи, які беруть участь у справі, мають рівні процесуальні права і обов'язки. Особи, які беруть участь у справі, зобов'язані добросовісно користуватися належними їм процесуальними правами і неухильно виконувати процесуальні обов'язки. Особи, які беруть участь у справі, мають право: 1) знати про дату, час і місце судового розгляду справи, про всі судові рішення, які ухвалюються у справі та стосуються їхніх інтересів; 2) знайомитися з матеріалами справи; 3) заявляти клопотання і відводи; 4) давати усні та письмові пояснення, доводи та заперечення; 5) подавати докази, брати участь у дослідженні доказів; 6) висловлювати свою думку з питань, які виникають під час розгляду справи, задавати питання іншим особам, які беруть участь у справі, свідкам, експертам, спеціалістам, перекладачам; 7) подавати заперечення проти клопотань, доводів і міркувань інших осіб; 8) знайомитися з технічним записом, журналом судового засідання, протоколом про вчинення окремої процесуальної дії і подавати письмові зауваження до них; 9) робити із матеріалів справи виписки, знімати копії з матеріалів справи, одержувати копії судових рішень; 10) оскаржувати судові рішення у частині, що стосується їхніх інтересів; 11) користуватися іншими процесуальними правами, наданими їм цим Кодексом. Особи, які беруть участь у справі, можуть за власний рахунок додатково замовити та отримати в суді засвідчені копії документів і витяги з них.
Крім прав та обов'язків, визначених у статті 49 цього Кодексу, позивач має право в будь-який час до закінчення судового розгляду збільшити або зменшити розмір позовних вимог або відмовитися від адміністративного позову. Позивач має право відмовитися від адміністративного позову у суді апеляційної чи касаційної інстанції до закінчення відповідно апеляційного чи касаційного розгляду. Позивач має право до початку судового розгляду справи по суті змінити предмет або підставу позову шляхом подання письмової заяви. Крім прав та обов'язків, визначених у статті 49 цього Кодексу, відповідач має право визнати адміністративний позов повністю або частково, подати заперечення проти адміністративного позову. Сторони можуть досягнути примирення на будь-якій стадії адміністративного процесу, що є підставою для закриття провадження в адміністративній справі. Суд не приймає відмови позивача від адміністративного позову, визнання адміністративного позову відповідачем і не визнає умов примирення сторін, якщо ці дії суперечать закону або порушують чиї-небудь права, свободи чи інтереси.
Суд | Окружний адміністративний суд міста Києва |
Дата ухвалення рішення | 15.06.2011 |
Оприлюднено | 15.10.2015 |
Номер документу | 52143718 |
Судочинство | Адміністративне |
Адміністративне
Окружний адміністративний суд міста Києва
Маруліна Л.О.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні