Справа № 464/3740/15-к Головуючий у 1 інстанції: ОСОБА_1
Провадження № 11-кп/783/869/15 Доповідач: ОСОБА_2
У Х В А Л А
про повернення апеляційної скарги
09 жовтня 2015 року суддя Апеляційного суду Львівської області ОСОБА_2 , вирішуючи питання прийняття апеляційної скарги директора ПП «Оланд-Партнери» ОСОБА_3 на вирок Сихівського районного суду м. Львова від 17 червня 2015 року у кримінальній справі про обвинувачення ОСОБА_4 за ч. 3 ст. 27, ч. 2 ст. 205 КК України, ОСОБА_5 за ч. 2 ст. 205 КК України, ОСОБА_6 за ч. 2 ст. 205 КК України,
в с т а н о в и в :
Вироком Сихівського районного суду м. Львова від 17 червня 2015 року ОСОБА_4 визнано винуватим у вчиненні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 27, ч. 2 ст. 205 КК України та призначено покарання у виді штрафу у розмірі трьох тисяч неоподаткованих мінімумів доходів громадян, що становить п`ятдесят одну тисячу гривень. ОСОБА_5 визнано винуватим у вчиненні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 205 КК України та призначено покарання із застосуванням ч. 1 ст. 69 КК України у виді штрафу у розмірі п`ятисот неоподаткованих мінімумів доходів громадян, що становить вісім тисяч п`ятсот гривень. ОСОБА_6 визнано винуватою у вчиненні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 205 КК України та призначено покарання із застосуванням ст. 69 КК України у виді штрафу у розмірі п`ятисот неоподаткованих мінімумів доходів громадян, що становить вісім тисяч п`ятсот гривень. Вирішено питання щодо стягнення з ОСОБА_4 , ОСОБА_5 , ОСОБА_6 в дохід держави витрати на проведення експертиз по третині від загальної суми з кожного, тобто по 1929 грн. 60 коп. Вирішено питання щодо речових доказів. Запобіжний захід, застосований до ОСОБА_4 , ОСОБА_5 , ОСОБА_6 , до набрання вироком законної сили залишено без зміни особисте зобов`язання.
На вирок суду директор ПП «Оланд-Партнери» ОСОБА_3 подав апеляційну скаргу через суд першої інстанції.
Перевіривши апеляційну скаргу на відповідність вимогам кримінального процесуального закону, вважаю, що така підлягає поверненню з наступних підстав.
Відповідно до ст. 393 КПК України апеляційну скаргу мають право подати: 1) обвинувачений, стосовно якого ухвалено обвинувальний вирок, його законний представник чи захисник - в частині, що стосується інтересів обвинуваченого; 2) обвинувачений, стосовно якого ухвалено виправдувальний вирок, його законний представник чи захисник - в частині мотивів і підстав виправдання; 3) підозрюваний, обвинувачений, його законний представник чи захисник; 4) законний представник, захисник неповнолітнього чи сам неповнолітній, щодо якого вирішувалося питання про застосування примусового заходу виховного характеру, - в частині, що стосується інтересів неповнолітнього; 5) законний представник та захисник особи, щодо якої вирішувалося питання про застосування примусових заходів медичного характеру; 6) прокурор; 7) потерпілий або його законний представник чи представник - у частині, що стосується інтересів потерпілого, але в межах вимог, заявлених ними в суді першої інстанції; 8) цивільний позивач, його представник або законний представник - у частині, що стосується вирішення цивільного позову; 9) цивільний відповідач або його представник - у частині, що стосується вирішення цивільного позову; 9-1) представник юридичної особи, щодо якої здійснюється провадження, - у частині, що стосується інтересів юридичної особи; 10) інші особи у випадках, передбачених цим Кодексом.
Як вбачається з матеріалів кримінального провадження, директор ПП «Оланд-Партнери» ОСОБА_3 у відповідності до вимог ст. 393 КПК України не є особою, яка має право на подачу апеляційної скарги.
Твердження директора ПП «Оланд-Партнери» ОСОБА_3 про те, що він, є особою інтересів якої стосується оскаржуване рішення, а тому має право на подачу апеляційної скарги, є хибними і такими, що не ґрунтуються на вимогах кримінального процесуального закону України.
Згідно п. 2 ч. 3 ст. 399 КПК України апеляційна скарга повертається, якщо апеляційну скаргу подала особа, яка не має права подавати апеляційну скаргу.
На підставі вищенаведеного приходжу до висновку, що апеляційна скарга директора ПП «Оланд-Партнери» ОСОБА_3 подана не уповноваженою на це особою, а тому така підлягає поверненню.
На підставі наведеного та керуючись ст.ст. 392, 398, 399 КПК України,
у х в а л и в :
Апеляційну скаргу директора ПП «Оланд-Партнери» ОСОБА_3 на вирок Сихівського районного суду м. Львова від 17 червня 2015 року у кримінальній справі про обвинувачення ОСОБА_4 за ч. 3 ст. 27, ч. 2 ст. 205 КК України, ОСОБА_5 за ч. 2 ст. 205 КК України, ОСОБА_6 за ч. 2 ст. 205 КК України, повернути ОСОБА_3 .
Ухвала може бути оскаржена в касаційному порядку до Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ протягом трьох місяців з дня її постановлення.
Суддя Апеляційного суду
Львівської області ОСОБА_2
Суд | Апеляційний суд Львівської області |
Дата ухвалення рішення | 09.10.2015 |
Оприлюднено | 17.03.2023 |
Номер документу | 52165847 |
Судочинство | Кримінальне |
Кримінальне
Апеляційний суд Львівської області
Стельмах І. О.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні