Прилуцький міськрайонний суд Чернігівської області
м. Прилуки, вул. Котляревського, 62, 17500, "(04637) 3-42-02. (04637) 7-11-88"
Єдиний унікальний № 4-153/10
ПОСТАНОВА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
14 липня 2010 року Прилуцький міеькрайонний суд Чернігівської області в складі: головуючого судді : Зарічної Л. А.,
при секретарі - Голушко Н.А.,
за участю прокурора : Панченка Ю.В., Трохименка Р.М.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. При луках справу за скаргою ОСОБА_1 на постанову Прилуцького міжрайонного прокурора Ляшенка Валерія Павловича про порушення кримінальної справи від 17.05.2010 року,ВСТАНОВИВ:
ОСОБА_1 звернувся до суду із скаргою, в якій просить скасувати постанову прокурора Прилуцької міжрайонної прокуратури від 17.05.2010 року про порушення кримінальної справи за фактом грубого порушення законодавства про працю , що передбачено ст.172 КК України, оскільки вважає, що така винесена з порушенням вимог КПК України, а всі процесуальні дії в подальшому проводилися з грубим порушенням.
В судове засідання скаржник не з’явився , хоча був повідомлений про день та час розгляд справи, але направив відповідну телеграму про перенесення розгляду даної скарги, а оскільки явка скаржника не була визнана обов’язковою, судом було вирішено питання про розгляд такої за його відсутності .
Прокурор в судовому зазначив, що дана скарга не підлягає задоволенню , оскільки постанова про порушення кримінальної справи є законною та обґрунтованою і винесена за р наявності достатніх підстав, крім того, на даний час вже закінчилося досудове слідство і вказана кримінальна справа разом із обвинувальним висновком передана до суду.
Заслухавши пояснення прокурора та дослідивши подані скаржником документи суд приходить до наступного висновку:
Відповідно до ст. 236-7 КПК України визначено порядок оскарження постанови про порушення та вказує обставини розгляду такої у суді - протягом усього часу перебування справи у провадженні органу дізнання, слідчого, прокурора до моменту закінчення досудового слідства.
В той же час, як було встановлено в судовому засіданні на даний час досудове слідство по справі закінчено і справа передана для розгляду до суду, що таким чином виключає можливість розгляду вказаної скарги на даній стадії.
Керуючись ст.ст. 236-7, 236-8 КПК України, суд
ПОСТАНОВИВ:
Провадження по справі за скаргою ОСОБА_1 Валерійовнча на Прилуцького міжрайонного прокурора Ляшенка Валерія Павловича про порушення кримінальної справи від 17.05.2010 року-закрити.
Копію постанови направити прокурору та особі, яка подала скаргу .
Постанова суду може бути оскаржена до апеляційного суду Чернігівської області через Прилуцький міськрайонний суд протягом 7 днів.
Подача апеляції не зупиняє виконання постанови.
Суддя:
Суд | Прилуцький міськрайонний суд Чернігівської області |
Дата ухвалення рішення | 14.07.2010 |
Оприлюднено | 19.10.2015 |
Номер документу | 52229104 |
Судочинство | Кримінальне |
Кримінальне
Красноармійський міськрайонний суд Донецької області
Халаджи О. В.
Кримінальне
Прилуцький міськрайонний суд Чернігівської області
Зарічна Л. А.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні