Справа № 761/29342/15-ц
Провадження № 2-з/761/606/2015
У Х В А Л А
Іменем України
12 жовтня 2015 року Шевченківський районний суд м. Києва в складі: головуючого - судді Гуменюк А.І.
при секретарі Панасенко Ж.В.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Києві заяву про забезпечення позову у цивільній справі за позовом ОСОБА_1 до Товариства з обмеженою відповідальністю «Фармлогістік» про стягнення грошової суми за договором позики,-
в с т а н о в и в :
ОСОБА_1 (далі - Позивач) 07 жовтня 2015 року звернувся до Шевченківського районного суду м. Києва з позовом до Товариства з обмеженою відповідальністю «Фармлогістік» про стягнення грошової суми за договором позики.
Одночасно із позовною заявою Позивач подав заяву про забезпечення позову шляхом накладення арешту на грошові кошти, що належать Відповідачу і містяться на рахунках НОМЕР_1 у гривні, № 26008011505377 у євро та НОМЕР_2 у доларах США, мотивуючи тим, що невжиття заходів забезпечення може утруднити чи зробити неможливим виконання рішення суду.
Заява розглядається без виклику осіб, які беруть участь у справі, оскільки їх неявка не перешкоджає розгляду.
Розглянувши вказану заяву, дослідивши матеріали справи, суд знаходить заяву такою, що не підлягає задоволенню, з таких підстав.
За змістом частини 1 статті 151 Цивільного процесуального кодексу України, суд за заявою осіб, які беруть участь у справі, може вжити передбачені цим Кодексом, заходи забезпечення позову.
Відповідно до частини 3 статті 151 Цивільного процесуального кодексу України, забезпечення позову допускається на будь-якій стадії розгляду справи, якщо невжиття заходів забезпечення може утруднити чи зробити неможливим виконання рішення суду.
Відповідно до частини 3 статті 152 Цивільного процесуального кодексу України, види забезпечення позову мають бути співмірними із заявленими позивачем вимогами.
Як вбачається із заяви про забезпечення позову, вона обґрунтована тим, що 08 травня 2015 року згідно Договору позики, Позивач надав Відповідачу грошові кошти у розмірі 1 000 000 грн., які підлягають поверненню протягом семи календарних днів із дати отримання письмової вимоги про повернення позики. Оскільки після звернення із вимогою 25 вересня 2015 року, Позивач станом на час подання позову до суду, грошових коштів від Відповідача не отримав, просить суд накласти арешт на кошти, які знаходяться на зазначених у заяві рахунках Відповідача. При цьому, Позивачем не надано доказів в частині щодо належності Відповідачу вказаних рахунків, на кошти якого він просить накласти арешт. Крім того не надано доказів, що у разі задоволення позову, невжиття заходів забезпечення позову може утруднити чи зробити неможливим виконання рішення суду.
З огляду на викладене, суд знаходить заяву про забезпечення позову необгрунтованою, тому підстав для її задоволення не вбачається.
Керуючись статтями 151-152 Цивільного процесуального кодексу України суд, -
у х в а л и в :
У задоволенні заяви про забезпечення позову у цивільній справі за позовом ОСОБА_1 до Товариства з обмеженою відповідальністю «Фармлогістік» про стягнення грошової суми за договором позики - в і д м о в и т и.
Ухвала суду може бути оскаржена до Апеляційного суду міста Києва шляхом подання через Шевченківський районний суд м. Києва протягом п'яти днів з дня проголошення апеляційної скарги, а у разі, якщо ухвалу було постановлено без участі особи, яка її оскаржує, апеляційна скарга подається протягом п'яти днів з дня отримання її копії.
Ухвала набирає законної сили після закінчення зазначених вище строків або після розгляду справи в апеляційному порядку Апеляційним судом м. Києва, якщо вона не буде скасована.
СУДДЯ :
Суд | Шевченківський районний суд міста Києва |
Дата ухвалення рішення | 12.10.2015 |
Оприлюднено | 26.10.2015 |
Номер документу | 52537784 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Шевченківський районний суд міста Києва
Гуменюк А. І.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні