Справа № 2а- 12077/11/2070
Україна
ХАРКІВСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТАТИВНИЙ СУД
У Х В А Л А
про залишення позовної заяви без руху
09 вересня 2011 р. м. Харків
Суддя Харківського окружного адміністративного суду Біленський О.О., розглянувши адміністративний позов Товариства з обмеженою відповідальністю "Оскол" до Куп'янської об'єднаної державної податкової інспекції у Харківській області про скасування податкового повідомлення - рішення, -
В С Т А Н О В И В:
Товариство з обмеженою відповідальністю "Оскол" звернулось до суду з адміністративним позовом до Куп'янської об'єднаної державної податкової інспекції у Харківській області про скасування податкового повідомлення - рішення Куп'янської об'єднаної державної податкової інспекції у Харківській області від 31.03.2011 року №0000072310.
Відповідно до ч.1 ст.6 КАС України кожна особа має право в порядку, встановленому цим Кодексом, звернутися до адміністративного суду, якщо вважає, що рішенням, дією чи бездіяльністю суб'єкта владних повноважень порушені її права, свободи або інтереси.
Згідно з ч.4 ст.106 КАС України, позовна заява підписується позивачем або його представником із зазначенням дати її підписання.
Однак, позивач при зверненні до суду надав адміністративний позов та копію позовної заяви для відповідача, які не містять підпису позивача та подані без зазначення дати підписання.
Відповідно, адміністративний позов Товариства з обмеженою відповідальністю "Оскол" до Куп'янської об'єднаної державної податкової інспекції у Харківській області про скасування податкового повідомлення - рішення - поданий з порушенням вимог ст. 106 КАС України.
Згідно з ч.1 ст.108 КАС України суддя, встановивши, що позовну заяву подано без додержання вимог, встановлених статтею 106 КАС України, постановляє ухвалу про залишення позовної заяви без руху, у якій зазначаються недоліки позовної заяви, спосіб їх усунення і встановлюється строк, достатній для усунення недоліків. Копія ухвали про залишення позовної заяви без руху невідкладно надсилається особі, що звернулася із позовною заявою.
Для усунення вказаних вище недоліків позивачу необхідно надати адміністративний позов та копії позовної заяви для відповідача, які містять підпис позивача з зазначенням дати підписання.
На підставі вищевикладеного, керуючись ст. ст. 87, 89, 106, 108, 165, 186 КАС України, суддя ,-
У Х В А Л И В:
Адміністративний позов Товариства з обмеженою відповідальністю "Оскол" до Куп'янської об'єднаної державної податкової інспекції у Харківській області про скасування податкового повідомлення - рішення - залишити без руху.
Надати позивачу термін до 26.09.2011 року для усунення недоліків позовної заяви.
Невідкладно повідомити Товариство з обмеженою відповідальністю "Оскол" про необхідність виправити зазначені недоліки в строк 26.09.2011 року.
Роз'яснити, що у разі не усунення недоліків, позовна заява буде повернута позивачу.
Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку до Харківського апеляційного адміністративного суду через Харківський окружний адміністративний суд шляхом подачі апеляційної скарги протягом п'яти днів з дня проголошення ухвали. Якщо ухвалу було постановлено у письмовому провадженні або без виклику особи, яка її оскаржує, апеляційна скарга подається протягом п'яти днів з дня отримання копії ухвали.
У разі подання апеляційної скарги судове рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті апеляційного провадження або набрання законної сили рішенням за наслідками апеляційного провадження.
Суддя О.О. Біленський
Суд | Харківський окружний адміністративний суд |
Дата ухвалення рішення | 09.09.2011 |
Оприлюднено | 28.10.2015 |
Номер документу | 52663409 |
Судочинство | Адміністративне |
Адміністративне
Харківський окружний адміністративний суд
Біленський О.О.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні