Справа № 2а- 767/12/2070
У Х В А Л А
26 січня 2012 р. м. Харків
Суддя Харківського окружного адміністративного суду Бідонько А.В., розглянувши позовну заяву Товариства з обмеженою відповідальністю Науково-Технічного підприємства "Трансгаздіагностика" до Державної податкової інспекції у Дзержинському районі м. Харкова про визнання дій незаконними,-
ВСТАНОВИВ:
Позивач, Товариство з обмеженою відповідальністю Науково-Технічне підприємство "Трансгаздіагностика", звернувся до Харківського окружного адміністративного суду з адміністративним позовом до відповідача, Державної податкової інспекції у Дзержинському районі м. Харкова про визнання дій незаконними.
Дослідивши позовну заяву, а також долучені до неї документи, суд дійшов висновку про необхідність залишення позовної заяви без руху, керуючись наступним.
Відповідно до пп.4,5 ч.2 ст. 106 КАС України позовна заява підписується позивачем або його представником із зазначенням дати її підписання.
Якщо позовна заява подається представником, то у ній зазначаються ім'я представника, його поштова адреса, а також номер засобу зв'язку, адреса електронної пошти, якщо такі є. Одночасно з позовною заявою подається довіреність чи інший документ, що підтверджує повноваження представника.
Судом встановлено, що позовна заява підписана представником позивача, про те довіреність чи інший документ, що підтверджує повноваження представника до позовної заяви не додано.
Відповідно до ч.1 ст. 108 КАС України, суддя, встановивши, що позовну заяву подано без додержання вимог, встановлених ст. 106 КАС України, постановляє ухвалу про залишення позовної заяви без руху, у якій зазначаються недоліки позовної заяви , спосіб їх усунення і встановлюється строк, достатній для усунення недоліків.
На підставі викладеного та керуючись ч. 1 ст. 108 КАС України, суд,
У Х В А Л И В:
Позовну заяву Товариства з обмеженою відповідальністю Науково-Технічне підприємство "Трансгаздіагностика" до Державної податкової інспекції у Дзержинському районі м. Харкова про визнання дій незаконними - залишити без руху.
Повідомити позивача про необхідність виправити зазначені недоліки позовної заяви шляхом подачі до суду довіреністі чи іншого документу, що підтверджує повноваження представника.
Надати позивачу термін до 13.02.2012 р. для усунення недоліків позовної заяви.
Роз'яснити позивачу, що у разі, якщо ним не буде усунено недоліки позовної заяви у строк, встановлений судом, її буде повернуто позивачеві.
Копію ухвали про залишення позовної заяви без руху направити позивачу.
Апеляційна скарга на ухвалу суду першої інстанції подається протягом п'яти днів з дня проголошення ухвали. У разі якщо ухвалу було постановлено в письмовому провадженні або згідно з частиною третьою статті 160 цього Кодексу, або без виклику особи, яка її оскаржує, апеляційна скарга подається протягом п'яти днів з дня отримання копії ухвали.
Ухвала суду першої інстанції, якщо інше не встановлено цим Кодексом, набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги, встановленого цим Кодексом, якщо таку скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги судове рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті апеляційного провадження або набрання законної сили рішенням за наслідками апеляційного провадження.
Суддя Бідонько А.В.
Суд | Харківський окружний адміністративний суд |
Дата ухвалення рішення | 26.01.2012 |
Оприлюднено | 28.10.2015 |
Номер документу | 52665634 |
Судочинство | Адміністративне |
Адміністративне
Харківський окружний адміністративний суд
Бідонько А.В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні