Справа № 2-о-271/11
УХВАЛА
про відкриття провадження у справі
"22" листопада 2011 р. Суддя Саксаганського районного суду м. Кривого Рогу ОСОБА_1,
перевіривши виконання вимог ст. ст. 107-120 ЦПК України при поданні заяви, ОСОБА_2, заінтересовані особи: Крутенківська сільрада Голованівського району Кіровоградської області; Голованівська районна державна нотаріальна контора, про встановлення факту родинних відносин,суд, -
в с т а н о в и в:
15.11.2011 року заявник звернувся в суд з даною заявою.
22.11.2011 року справу передано з канцелярії суду.
Дана позовна заява/ заява підсудна суду, зміст і форма її відповідає вимогам ст. ст. 119-120 ЦПК України.
Керуючись ст. 122 ЦПК України, -
у х в а л и в:
1.Відкрити провадження по справі за позовом ОСОБА_2, заінтересовані особи: Крутенківська сільрада Голованівського району Кіровоградської області; Голованівська районна державна нотаріальна контора, про встановлення факту родинних відносин.
2.Судове засідання по даній справі призначити на В« 10-30В»год. 17 січня 2012 року в залі судового засідання №6 Саксаганського районного суду м. Кривого Рогу, розташованому на вул. Демиденко, 6а, в м. Кривому Розі.
3. Копію даної ухвали разом з копією позовної заяви/заяви та всіх прикладених до неї документів надіслати сторонам та іншим особам, що братимуть участь у розгляді справи.
4. Роз’яснити особам, які приймають участь у справі, що відповідно до :
- статті 7 ЦПК України, цивільне судочинство здійснюється на державній мові. Особи, які беруть участь у справі і не володіють або недостатньо володіють державною мовою, у порядку, встановленому ЦПК мають право робити заяви, давати пояснення, виступати в суді і заявляти клопотання рідною мовою або мовою, якою вони володіють, користуючись при цьому послугами перекладача. Судові документи складаються державною мовою;
- статті 27 ЦПК України, особи, які беруть участь у справі, мають право знайомитися з матеріалами справи, робити з них витяги, знімати копії з документів, долучених до справи, одержувати копії рішень, ухвал, брати участь у судових засіданнях, подавати докази, брати участь у дослідженні доказів, задавати питання іншим особам, які беруть участь у справі, а також свідкам, експертам, спеціалістам, заявляти клопотання та відводи, давати усні та письмові пояснення судові , подавати свої доводи, міркування щодо питань, які виникають під час судового розгляду, і заперечення проти клопотань, доводів і міркувань інших осіб, користуватися правовою допомогою, знайомитися з журналом судового засідання, знімати з нього копії та подавати письмові зауваження з приводу його неправильності чи неповноти, прослуховувати запис фіксування судового засідання технічними засобами, робити з нього копії, подавати письмові зауваження з приводу його неправильності чи неповноти, оскаржувати рішення і ухвали суду, користуватися іншими процесуальними правами, встановленими законом; особи, які беруть участь у справі позовного провадження для підтвердження своїх вимог або заперечень зобов’язані подати усі наявні у них докази або повідомити про них суд до або під час попереднього судового засідання ;
- статті 31 ЦПК України, сторони мають рівні процесуальні права та обов’язки. Крім прав та обов’язків, визначених у ст. 27 ЦПК, позивач має право протягом усього часу розгляду справи збільшити або зменшити розмір позовних вимог, відмовитися від позову, а відповідач має право визнати позов повністю або частково, пред’явити зустрічний позов. Сторони можуть укласти мирову угоду на будь-якій стадії цивільного процесу. Кожна із сторін має право вимагати виконання судового рішення в частині, що стосується цієї сторони.
Сторони та інші особи, які беруть участь у справі, зобов’язані повідомляти суд про причини неявки у судове засідання. У разі неповідомлення суду про причини неявки вважається, що сторони на інші особи, які беруть участь у справі, не з’явилися в судове засідання без поважних причин.
Сторони або їх представники допускаються до участі у судовому засіданні при наявності документа, що посвідчує особу кожного та документа, що засвідчує повноваження їх представників.
Участь у судовому засіданні обов’язкова.
Ухвала може бути оскаржена лише щодо недотримання правил підсудності. В іншій частині ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя І.Б.Щеняєва
Суд | Саксаганський районний суд м.Кривого Рогу |
Дата ухвалення рішення | 22.11.2011 |
Оприлюднено | 03.11.2015 |
Номер документу | 52830889 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Саксаганський районний суд м.Кривого Рогу
Щеняєва І. Б.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні